0

@Joey temu dokumentu?

0

@Joey strzelalem ;)

0

@Joey ja tam nie wiem na kogo on wlazi ;)

20

3

Prorosyjski, proniemiecki - zalezy w jakim kontekscie tego uzyjemy - nie musi to z marszu oznaczac cos zlego. Do dzis trwa przeciez polemika na ten temat a propos Pilsudskiego i Dmowskeigo.

0

@kkbarca dobrze pyka w tego tenisa?

5

@VamosRakieta Dosc dobra, ale trzeba dokladnie zbadac, kto sie wylamal i poczynic odpowiednie kroki.

1

Kto ogladal dokument o Bastianie Schweinsteigerze. Podobno fajne motywy z jego ojcem oraz jak gra z Ania Ivanovic w tenisa.

1

@Kapitan hawk elegancko

4

@VamosRakieta Wracam wlasnie do domu, patrze, a tu 212.

5

@Esteban_ chetnie bym go zobaczyl w innym klubie.

1

@matirix20 na zdrowie

3

@NeroTFP Podobno 5 procent ludzi ma cechy przywodcze, ktore w naturalny sposob akceptowane sa przez grupe, w ktorej te osoby sie znajduja.
Gorzej, gdy ktos tych cech nie ma, a probuje kogos ustawiac - czesty przyklad w stosunkach podwladny / szef.

4

@Hiacynk tylko jelita ;)

4

@VamosRakieta musisz wylapac tych, ktorych tam nie bylo i wstawac do Hall of Shame.

3

@VamosRakieta bylem tam

11

@CZaras Rivaldo za swoje powiedzionka :)

1

Na wielkim balu w remizie znikają fanty loteryjne, zostają przerwane wybory królowej piękności, ginie też prezent dla zasłużonego strażaka. Trzeci film Miloša Formana otrzymał w 1969 nominację do Oscara: Pali się, moja panno / Hoří, má panenko! (1967) - NDZ 20:00 TVP Kultura
---
Jodie Foster szuka w kosmosie śladów życia i inteligencji. Scenariusz na podstawie powieści znanego pisarza i astronoma Carla Sagana. Film Zemeckisa jest, mimo pewnych niedoskonałości, jednym z najlepszych obrazów S.F. lat 90.: Kontakt / Contact (1997) - NDZ 16:55 TVN Fabuła (N)

https://pbs.twimg.com/media/EctVKlpXoAYNBDk?format=png&name=900x900

4

Dziś mija 114. rocznica budowy szlaku na Orlą Perć.
https://pbs.twimg.com/media/EctdWPkWkAA7sfU?format=jpg&name=large

19

1

@Hiacynk no i ekstra stroje oraz legendarny notes.

9

Ostatnio popularne slowo, ten "dyskomfort".

5

@VamosRakieta tak :)

1

@DaPi Co masz dzis na obiad? Ja z ryby filet i cieplej sake lyk.

6

@VamosRakieta Romek Riquelme, Ruud Hesp, Carles Busquets, Vitor Baia, Miguel Angel Nadal.

0

@Encore A jaki kurs na Cub Cadet? Daje rade?

2

@masq Weźmy tak na rozum i na logikę. Supermocarstwa odprężyć się nie mogą, a pół świata z głodu wyje. Jak to obcym przetłumaczyć?


- Pan uważa, że cała ludzkość nasrane ma w głowie?
- A to jest, kochanienki, za słabo powiedziane. Ludzie cierpią na wszechstronny niedorozwój umysłowy.


[1] Ja nie mogę tego słuchać. Panu się samemu coś poplątało. Człowiek jest najdoskonalszą istotą na Ziemi. Bo ma rozum, panie.
[2] Rozum? A co zrobił mądry człowiek mądrego pod słońcem?
[3] Wiele zrobił, pan bedzie sprawiedliwy.
[2] Sprawiedliwy? A był jeden sprawiedliwy, to go wzięli i ukrzyżowali, koronę cierniową zamiast złotej na głowę mu założyli. Co zrobił mądry człowiek? Co on zrobił? Świat cały dostał w dzierżawę, glob ziemski na własny użytek i co on zrobił? Ziemię rodzącą wyjałowił, powietrze czyste spaskudził, wodę kryniczną ucznił niezdatną do picia, miasta wielkie pobudował, w których się od własnego smrodu dusi i trzęsie się ze strachu, że mu tam na niebie kiedyś jakiś atom zaświeci. Po co tę bombę wykombinował? Mądry? Bardzo mądry człowiek.
[4] No, panie... Pan znowu tak nie mówi. Człowiek nie jest już taki ostatni, też błysnąć potrafi. Energię jądrową, za przeproszeniem, wyzwolił nie tylko do zabijania. W kosmos się uniósł. Nogę na Księżycu postawił.
[1] Penicylinę wynalazł, sztuczne serce, nerkę...
[4] Dzieciaka w probówce wyprodukował. A sztuczny mózg, co pamięć ma, a bateryjkę grzeje, szybciejszy jak nasza sklepowa, to mało?
[1] Pan jest zacofany, panie. Człowiek wynalazł multum cudnych rzeczy. A telewizor kolor? No coś pięknego!
[2] Człowiek z człowieka mydło wyprodukował i tym mydłem oblicze swoje obmył. Jest się czym pochwalić przed gośćmi z kosmosu? Hiroshima, Oświęcim, Nagasaki...


- Przepraszam.
- Tera "przepraszam". Takie byle co będzie nas obrażać. Pan se do krów tak gada.
- Racja, z krowami jest lepiej rozmawiać, bardziej pojętne.
- Pan cofnie te słowa.
- Słowo się trudno cofa.

11

@NeroTFP Penaldo od penalty :) Mistrz rzutow karnych ;)

niektorzy obrazaja Messeigo i juz sie nie przyczepisz, Koza na niego mowia.

0

@masq niezle pojechane zwierze z nas. Genialne, ale rowniez genialnie okrutne, odrazajace.
Nie widzialem tego i chyba sobie daruje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?