Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Myślę sobie czerwcowego poranka
Gdyby tu było przedszkole przyszłości
Niepokonany w dwudziestu dziewięciu walkach
Greenpoint i Milwakee chleją z radości
Niepokonany w dwudziestu dziewięciu walkach
A pokonany w dwóch jedynych walkach
Niepokonany w dwudziestu dziewięciu walkach
Kolejny oponent na kolankach
0
Costa z bramka. (chyba)
0
karny pewniaczek
0
Dybalski dalej bedzie sie w tym Juve kisil?
0
@arasz1819 Skonczy jak Michael Jackson.
1
@Kluivert_P skonczy jak Michael Jackson
0
@mr Barca mam kilka z AM. Poludniowej,
1
@mr Barca to elegancko, piekny sport.
0
@RichardWinters mam paru znajomych wlasnie z tamtych stron... maskara ta nienawisc.
0
@mr Barca ile km lub miniut?
1
@kerouac https://pbs.twimg.com/media/DzmItBgWwAAQ6ev.jpg
0
@Hushovt wrzucej
0
@RichardWinters Przesmutny "Each Small Candle" Watersa to chyba wlasnie o tym? @boixos1944
0
@AssisMoreira szukam, szukam, a tu mi Zidana pokazali
https://pbs.twimg.com/media/DenoqHlWkAEbGvT.jpg
0
@AssisMoreira pasiasta czy biala? PUma to byla?
1
@Janiama Jesli Gore na wokalu to koniecznie Home
2
@norbi77 kolega wyzej wyjasnil
0
1. Macie jakies egzotyczne koszuli pilkarskie (cos spoza Europy)
2. Ktora koszulka cechowala sie najlepsza jakoscia materialu?
1
@YoungTalents ja tez bardzo wlasnie ochraniaczy nie lubie
2
@MichalZZZ piekna jest, to fakt. W Mad Maxie tez miodzio, ale nawet ona ogladala Slepnac i to juz 2 razy.
1
@YoungTalents a ok, wyglada jakby nie mial.
2
Juz mogliby wlaczyc te odglosy kibicow w Seria A, lubie byc oszukiwany.
4
@Comentateiro jesli powiem, ze nieladny, to bede nietolerancyjnym Dybalofobem ;)
2
@MichalZZZ badz Polak. Ale serio, nie ma mowy, by sie Tobie nie spodobal. Ma swietny klimat.
0
Ktorzy oprocz Dybali graja bez ochraniaczy?
1
@DonAndrzejos Bitwa o Macul - Copa Libertadores.
7
Ale atmosfera, ja pitole.
@Hiacynk @Janiama @JimMorrisonFCB
0
@MESSIah16 tak, ale genialnie.
2
Minuta pocieszenia.
11
Griezmann może wejść za Suareza?