0

Czyli większość głosujących to podlizywacze: dla mnie : Dembele bo wygrał LM , Pedri bo w każdym meczu jest The Best i Rapha bo w poprzednim sezonie był bohaterem wszystkiego

2

Przypuszczalnie kretem
Jest trener bramkarzy …. Na krety dobry jest Quickphos . Tylko trzeba mieć przeszkolenie do stosowania.

1

Hansi Flick zasadził nam kopa w jaja. Gdybym był zwolennikiem teorii spiskowych to bym napisał, że Niemiec Niemcowi itd… ale gdzieś skrycie liczę że stoi za tym jakaś logika ….. bo tak na oko to Flick otwiera drzwi do pozostania Matsa w Barcelonie

5

Och , widzimy moralny upadek człowieka, który dla utrzymania stanowiska palnie każde głupstwo, którego oczekuje od niego pracodawca. Och jaka typowa madrycka żenada . Poproszę jeszcze o wypowiedź Męczennika w takim stylu

2

@lukkobe ktoś mu taki Kontrakt dał . I ten ktoś powinien go opłacać

2

Karny bezdyskusyjny tylko Męczennik dołożył od siebie . Czerwona dla tego barana Acencio również za ten paskudny kop w jaja

0

@Marusek przecież jeśli zagra MATS to już kompletnie nie będzie miał motywacji by odchodzić . Poczuje się drugi z opcją wygryzienia pierwszego

6

No proszę , jednak jest 18% Polaków którzy chętnie wyślą swojego na emeryturę . Na Polaka zawsze można liczyć

0

@Bernard777 ja wierzę ! Przecież Messi jest nie z tego świata . Yamal również . A Michael Jordan grał nawet mecz z kosmitami …. A tak poważnie nie jestem wielkim fanem Diuny ale nie ogarniać najnowszej ekranizacji to grzech

3

Gramy Ferranem, jest w formie , gryzie jak rekin ruska w Egipcie . Robert niech będzie zdrowy na najważniejsze mecze bo Ferran nie da rady zagrać wszystkiego. Zresztą nikt nie da rady . To że Lewy kiedyś grał ponad 50 meczy w sezonie od deski do deski było ewenementem

0

@torondirn Lewego zostawmy ale przecież Ferran strzelił ładną bramkę . Niestety barceloński złodziej bramek nie był na lekcji gdy Flick tłumaczył o co chodzi w spalonej pozycji. Bo przecież to drugi taki sam numer pod rząd .

0

Ferranowi dałem 7 bo to nie jego wina że barceloński złodziej bramek znów był na spalonym. Swoją drogą to trzeba być naprawdę dziwnym żeby drugi mecz z rzędu w tak absurdalny sposób skasować bramkę kolegi . Pedri 8 , Yamal przy 32 stratach powinien dziękować za ocenę 5. I to podciągnąłem w górę za wywalczone 2 żółte kartki dla przeciwników

3

To może być tylko kit ale znając Marca ja już pół roku temu obstawiałem ten scenariusz. Zresztą wielu na jego miejscu zrobiłoby to samo. Siedzi ławeczce , coś tam potrenuje a piękna kaska wpada. Płacić powinien ten mózg co mu taki kontrakt dał … Ktoś dla MŚ odpuściłby jakieś 20 milionów ojro ?

1

Wychodzi że zawodowi hejterzy mieli rację , Lewy nie gra a Barcelona wygrywa , po co więc mu płacić … ale poczekajmy do końca sezonu bo może przyjść mecz gdzie Lewy uratuje tyłek w LM i wtedy wszyscy będą go chcieli jak wodę na pustyni

0

Bzdura roku 2025! Ale czyż MVP nie wybiera się w jakimś głosowaniu gdzie mają dostęp dzieci ? MVP Pedri ale tego dzieci nie docenią. Każde dziecko chce dryblowac jak Yamal , zgarniać nagrody jak Yamal, bzykać lachony jak Yamal , bawić się z wujkiem Neyem jak Yamal no i ewentualnie zrobić imprezkę z niskoroslymi . Rapha też mógłby dostać MVP ale jednak fenomenalnie ukradł bramkę Torresowi

0

@VeB 1899 tylko kto kupi Ronalda , który teraz ma problem ze wszystkim ?

1

Ter Stegen wyzdrowiał , nagle Wojtek który nie chorował przez 1,5 roku wziął i zachorował . Ktoś wierzy w przypadek ???

1

I bardzo dobrze. Niech gra taki skład i każdy pokaże na co go stać . A ci z rezerwy niech się starają . Moja jedna wątpliwość , dlaczego Rony nie gra na skrzydle skoro mają grać ci którym ostatnio wychodzi najlepiej ???,

0

@Darek_Maruszczak ale przecież Lewy gola strzelił tylko sędzia nie uznał ponieważ dośrodkowujący zawalił sprawę paląc akcję. Czy to wina Lewego ? Ja rozumiem że każdy ma antypatie i sympatie ale musimy stanąć w prawdzie. Lewy ma problem , może to już koniec kariery ale jego główną oznaką są rzuty karne . Ostatnie 3 to 2 zmarnowane i jeden dość szczęśliwie wykorzystany . Świadczy to o jednym: brak pewności zawodnika . Przyczyn może być wiele i o tym warto napisać artykuł . Meczem który zaczął problemy Lewego w mojej opini był mecz z PSG. Ja chętnie bym zobaczył ile przebiega Lewy versus inni . Mam też swoją teorię spiskową o tym, że jednemu zawodnikowi Barcy może zależeć by jak najszybciej zakończyć karierę Lewego w Barcie i nie jest to Ferran Torres , którego lubię za to jakim jest człowiekiem .

0

@Pablozeusz to oczywiste ale dobrze się klika , jad się leje , wszyscy się gotują . Nowoczesne dziennikarstwo

0

@krzak82 oczywiście że nie oszukasz . To nie jest prime Lewego bo gdyby był to Barcelony nie byłoby na niego stać

0

@Jaan11 i tu się zgadzam . Inni chcą gwiazdorzyć

0

PZPN powinien protestować ! Jak nie można brać w Ukrainie , nie chcą w Polsce to jest Słowacja , Czechy lub Niemcy . A nie na drugim końcu Europy . Swoją drogą cwane zagranie , tam jest nawet ukraińska rozgłośnia . Ale naszych też tam dużo . Może się wybiorę

0

@xavi890 też tak myślę . Ale Hiszpanie wyczuli, że można jechać po Lewym by forować swojego hiszpańskiego napastnika .

23

Hmm gdy grał Szczęsny wszystkie media zajmujące się Barceloną jechały po nim, że nie zachowuje czystego konta , że traci bramki … teraz świetny bramkarz Garcia też traci . Co się robi ? Diopisek - to nie jego wina . Nie cierpię hipokryzji …. Bo Garcia jest lepszym bramkarzem niż Wojtek , tylko że Wojtkowi dorabiano gębę na siłę . Żeby się doczepić …. Już tylko krótko napiszę , choć w Hiszpanii to cholernie ważne o narodowości . Swojego będą bronić do upadłego , obcego dojadą . W Polsce dokładnie odwrotnie : swojego dojadą z rozkoszą …

3

@ZwyklyKibicBarcy04 facet , 99% akcji nieudanych . Kto mu się każe kiwać jak jest 2 lub 3 obrońców . Dramatycznie słaby mecz . I po jego kolejnej stracie bramka . Wypisz wymaluj rewanż z Interem . Cenię obiektywizm a obiektywnie Yamal zagrał jeden z najgorszych meczy . Ale wg Yamolofilow dobry jest …. Kiwa się … a że nic z tego nie wynika ? To nic , w końcu był potrajany . A jak słusznie zauważył moj tata , teraz już tak będzie . Czasy gdy zostawiano go jeden na jeden minęły . I albo będzie mądrze podawał albo będzie miał głupie straty

5

Robert Lewandowski strzelił dziś bramkę , walczył , większość udanych akcji a wg oceniających gorszy nawet od Yamala . Ludzie co z wami ? Naprawdę aż tak bardzo nienawidzicie Lewandowskiego ? Yamal - kompletny dramat no ale on się kiwa . Dobry jest przecież …. Ocenianie traci sens gdy przegrywa z nieuczciwością

4

@addept Torres jest the best a Lewy jak strzela tak jak dziś to jest be dla redakcji . Bo Lewy dziś strzelił …. Ładnie wykończył akcje tego który nie umiał
Pilnować lini spalonego

2

@[Oli] święte słowa

7

Bardzo słaby mecz Yamala . Przyznaje ocenę 2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?