Coveta
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Super że strzelił 3 bramki . Szacun. Ale też przy każdym strzale miał furę szczęścia . Ale jak to się mówi szczęście sprzyja lepszym. Może i tym meczem wysłał Lewego na emeryturę . Zobaczymy …
0
Wszyscy stawiają na Ferrana choć wiadomo, że to świetny rezerwowy na podmęczonego rywala . Ciekawe co zrobi Flick ? Czy popełni błąd z PSG ?
5
@addept głos rozsądku
0
@KibicBarcy84 o Jezu , dawno już nie czytałem takiej pseudo fantastyki . Żyj dalej w swoim świecie bo tytuł Króla strzelców to jak najbardziej indywidualne wyróżnienie . Nie ma sensu dalej rozmawiać . A jak Yamal strzeli z pomocą kolegów rzecz jasna 5 goli w 9 minut w ligowym meczu to daj znać.
0
@KibicBarcy84 dla większości Polaków będą miały wartość bo statystycznie takiego gracza Polska ma co 30-40 lat. Ja zapewne nie dożyję drugiego takiego co zdobył Mistrzostwo w 3 różnych krajach w tym 2 mocnych , co został najlepszym strzelcem rozgrywek w 3 krajach w tym 2 mocnych , itd , itd …
0
Równie dobrze można pisać o komecie imienia Deco. Też fantastyka prosto z kosmosu
5
Nie ,nie , nie! To nie może być prawda ! To zniszczy cały dzień naczelnym hejterom Lewandowskiego .
0
@kanver_ zły , zły , niedobry , dramatycznie słaby i bez asysty . Gdyby nie on i jego chęć rehabilitacji po zmarnowanym karnym drugiego gola by nie było . Niezależnie czy była noga Hiszpana czy nie - oglądałem to z 3 różnych kamer i nie jestem w stanie stwierdzić na 100% czy to było genialne zagranie piętą do Olmo czy przypadek . Ale jaką ocenę dostał wczoraj Alvarez czyli 150 milionów euro biegające po boisku ??? A przecież każdy szanujący się hejter od razu wymienia Lewego na Alvareza i dokłada wirtualne 150 milionów
0
@Marek_z_Marek generalnie masz rację co do redakcji niemniej imiona i nazwiska w języku polskim piszemy z dużej litery …
1
Żadnych !!!!! A nie rzadnych !!!! Poprawcie to bo daje po oczach jak pudło Lewego czy 3 pudła Yamala ….
1
@Lewandinho zgadzam się z Tobą w 100% . Ludzie zaczęli się zachwycać dryblingami Yamala inprzestsli doceniać walory Raphy. Wczoraj Yamal nie mial udziału przy żadnej bramce , zagrał dobre 2 akcję przez cały mecz i co najmniej 3 razy strzelił Panu Bogu w okno
0
@Cule1797 dlaczego uważasz że coś umniejszylem . Dokładnie opisałem sytuację jaka była . I w moim odczuciu pozytywnie bo nic nie grał a jednak strzelił bramkę .
0
@yoli Marek nie użył słowa całokształt . Skomentowałeś coś czego on nie napisał choć masz dużo racji . Nic nie dał ? No dał drugą bramkę bo bez jego zaangażowania by jej nie było
0
@Greg1991 może i masz rację . I bez sensu powiedzieli Balde i Cubarsi w wywiadach po meczu ze Lewandowski wykonał świetną pracę a przy karnym każdy może się pomylić …. Co oni tam wiedzą…. 2 ga bramka dzięki Lewemu
0
@Huck no i widzisz to jest taka różnica , ja 3 razy oglądałem akcje przy drugiej bramce z różnych kamer i nie jestem w stanie powiedzieć kto dokładnie zagrał piłkę . Ten kto chce jechać po Lewym powie że piłkę przypadkowo zagrał Hiszpan a ten kto Lewego ceni może napisać że zagrał genialną asystę Piętą . Tak czy owak druga bramka padła tylko i wyłącznie dzięki zaangażowaniu tego tragicznego Lewandowskiego . To że nie strzelił głową to tylko geniusz Oblaka bo czy dali się to strzelić lepiej … Tragiczny strzał bo Oblak cudem obronił …
1
@MagdJanko dokładnie . I druga bramka dzięki Robertowi . Walczył ile mógł by się zrehabilitować za karnego . Strzał Oblak genialnie obronił a co napisała redakcja : nie wykorzystał dogodnej sytuacji … a dało się to strzelić lepiej ??? Torres przez 30 minut nie istniał na boisku ale na końcu dobre podanie i bramka
2
Olmo jak prawdziwy kryształ , równie kruchy … 99% kibiców krzyczało Deco ale ten facet jest podatny na kontuzje a Deco na to : potrzymajcie mi piwo
1
@Ziperro starał się i po jego akcji padła 2 bramka . Niewiele ale jednak bramka
2
@Marek_z_Marek masz rację w 100% . Jest tu cała masa ludzi którzy aż się grzeją żeby za coś zhejtoeac Lewego . Karny dramat ale to nie był wcale zły mecz Roberta . Ciekawe czy mu zaliczyli asystę czy nie bo 3 razy oglądałem akcje by zobaczyć kto zagrał piłkę do Olmo
0
@slayer Twoja kawa też daje świetne wróżby
0
Jeden potrzebuje psychiatry , drugi niskorosłyvh , trzeci atencji w Disneylandzie a czwarty paracetamolu . Jajcarze
0
@Ziemny to prawda tylko ani razu nie widziałem żeby Rapha zagrał dobrze na 10 tce . Chyba że zmiana ustawienia na 2 napastników . Lubie Marcusa , ciekawy człowiek , ma liczby ale trochę jak Eric nigdzie nie będzie pierwszym wyborem .
1
@noface jak króliki . Głodne trawy bez końca
0
@arturek831 podpuszczacz
1
Sprawa Kane jest zamknięta . Żaden topowy napadzior nie przyjdzie bo trzeba kupić obrońcę lub dwóch , wykupić Marcusa , być może to objawienie hiszpańskie za 30 milionów się pojawi . Tego napastnika z BVB bym odpuścił . Sezon 2027 Lewandowski plus Tores plus Marcus plus …..
12
Spoko, jest Lenglet . Czyli w obu drużynach obrona będzie największym problemem . Ale będzie meczycho! 5:3 dla FC Barcelona . 3 bramki Lewego , po jednej Yamala i Raphy . Tak będzie. Jestem pewien. Właśnie wróżyłem z porannej kawy.
4
Flick chyba już nie popełni takiego błędu jak z PSG , gdzie nie wystawił Lewego. Gdyby zrobił tak jeszcze raz to odcina prąd Lewemu do końca sezonu i zostaje z rekinem. Teoretycznie Rashford może grać na 9tce. Rashford to ciekawostka bo kim on teraz ma być w drużynie ? Zmiennikiem na lewe skrzydło ? Zmiennikiem na innej pozycji ?
3
Artykuł ok. Skończcie z tym narzekaniem . Małe porażki z PSG czy Chelsea to nie jakiś dramat . Skład ciut lepszy niż rok temu , jak się obrona ogarnie to LM w zasięgu
0
Żadnej wypożyczki! Wróci i będzie 2 lata krew wysysał za siedzenie na trybunach
2
Ronald , w styczniu obierz kierunek na Północny wschód . Tam nie ma presji a kasa wysoka . Niech dadzą za Ciebie choć 50 baniek i sam cię obwiążę kokardą i zawiozę jako świąteczny prezent dla Saudów