9

Zieliński zawalił bramkę i 3 , Skorupski zawalił bramkę 4 , Lewy nic nie zawalił -2 . Jest w tym jakaś logika ?

0

@LinekMichal zgadzam się . Ale Yamalo fani w różowych okularach zjedzą nas żywcem . Dla mnie najważniejsze są zwycięstwa drużynowe i gra całej drużyny

0

Bardzo się cieszę że kibice wybrali Pedriego. Może to oznaka zdjęcia różowych okularów w stosunku do blond magika w kapeluszu .

0

@LinekMichal dokładnie . absolutnie nie musiał . Był liderem . A wielkie emocje eksplodowały gdy dostał puchar do ręki

1

@LinekMichal co do Yamala to się zgadzam w 100% . Faktycznie Mbappe może być numerem 1. Jordan lat 80 tych był inny niż lat 90 tych . Musiał nauczyć się dzielić piłką , tym że nie może kończyć każdej akcji sam . Wypisz wymaluj nasz ananas . Gentelman ? Oj to chyba nie widziałeś jak darł ryja na kolegów . Był liderem . I na szczęście on i później Rodman mieli trenerskiego geniusza Phila Jacksona

9

Życie zweryfikuje w ilu trofeach drużynowych będzie miał udział , ile razy wygra LM z Barceloną….. I w kontekście drużyny przytoczę 2 fakty:
Michel Jordan sięgnął po mistrzostwo NBA gdy zrozumiał że liczy się drużyna . Nie on jako koszykarski geniusz ale on jako część drużyny . Wielokrotnie powtarzał że musiał dojrzeć by zrozumieć że sam meczu nie wygra - choć wiele razy można było odnieść wrażenie że sam wygrywa. Był liderem drużyny . 6 pierścieni .
Drugi fakt : PSG wygrywa LM dopiero wtedy gdy pozbywa się najlepszego gracza. Piłkarskiego geniusza, który mówił komu wolno grać w PSG a komu nie …. Fakt. Każdy wyciągnie wnioski jakie chce.

0

@MesQueUnClub_87 jakie są fakty każdy widzi : ostatnie minuty podstawowego czasu gry , Lewandowski wyraźnie pokazuje Yamalowi spokojnie , szanuj piłkę , Yamal robi dokładnie odwrotnie bo przecież on wie wszystko najlepiej i zamiast piłkę rozegrać do tyłu , idzie z akcją ( bo bardzo mu zależy by strzelić bramkę ) , traci piłkę , kontra i bramka dla Interu. To oddziela chłopców od mężczyzn : mężczyźni nie zakłamują rzeczywistości i potrafią dostrzec rzeczy, na które dzieci nie zwracają uwagi .

15

Juve mówi Milikowi dziękujemy , szukaj sobie klubu po czym nie rejestruje Milika do LM, Barca mówi Ter Stegenowi dziękujemy , szukaj nowego klubu po czym rejestruje go do LM z numerem 1 na plecach. Więc trudno się dziwić że gracze zostają licząc na to że tak czy owak będą grać

0

@MirusAmisz podpisuje się

0

@barejant co do Interu masz oczywiście rację. Choć fani Yamala są gotowi wyrwać serce za stwierdzenie tego faktu . Popisy cyrkowe - tak właśnie za to chcą mu dać złotą piłkę . Nikt się tak nie popisuje jak on a z tygodnia na tydzień będzie jeszcze gorzej

0

@Czarny_ck zgadzam się . Raphie dałem 1 . To był kryminał

0

@rodineusz czarny blondyn - uśmiałem się ale czy to określenie nie jest czasem nie na czasie

1

@MaFCB to oczywiste . Ale Ferran też ma za swoje , jest świetnie ustawiony , pusta bramka a jeden Gargamel z lewej i drugi Gargamel z prawej nie podają piłki . Teraz Ferran lepiej wie co czasami czuje Lewy

1

Oj żeby tylko Flick nie rzucił papierami …. Tak naprawdę mamy świetnego bramkarza i na dziś żadnego obrońcy w formie …. No ale twarz bez cienia inteligencji mówiła że mamy overbooking w obronie … Torrents to Twój czas bo Martin musi grać na lewym stoperze

0

@Trojanek23 przejrzałem wszystkie komentarze , jakieś 80 % wpisów rozumie to tak jak ja a jakieś 20% tak jak Ty. Jesteś w zdecydowanej mniejszości . Ja akurat doceniając geniusz chłopaka krytycznie patrzę nazwiska aspektów od końcówki zeszłego sezonu . I każdy następny tydzień utwierdza mnie w przekonaniu że mam rację . Może to kwestia doświadczenia w zarządzaniu grupami ludźmi …. Choć szczerze pisząc chciałbym się mylić. Lubię jego zwody, bramki ale dla mnie liczy się drużyna . Dostrzegam groźne straty ( najważniejsza z nich spowodowała odpadnięcie z Interem ) , strzały bez sensu czy brak podań do lepiej ustawionych partnerów . Dla mnie liczy się drużyna a gdy ten młodzieniec opowiada że chce strzelać rzuty karne to znaczy że ego wyprzeda go o jakieś 4 kilometry . Swoją drogą ciekawe jak Glick ustalił hierarchię . Bo ja na miejscu Torresa bym się mega wk ….

0

@Tridente2015 naprawdę ? Ten tekst o karnych Cie przekonał ? Mówi prostym językiem , chce więcej bramek bo chce zdobyć Złota Pilke . A jak wiemy to najlepsz droga by nie zdobywać LM vide PSG i Mbappe. Tu mamy dokładnie ten sam przypadek .

2

@KubiXxX też tak pomyślałem , chłopak jest na idealnej drodze by zostać barcelońskim Męczennikiem . Ale ostatnio widzę że Vinicius zaczyna grać bardzo zespołowo więc może Yamal za 6 czy 8 lat też będzie

2

@4Fabregas4 pierwszy raz zgadzam się z Tobą w 100%

0

@partymaker sądząc po wszystkich wpisach , a przeczytałem wszystko, jakieś 80% krytykuje Yamala a jakieś 20% uważa że świetny i dojrzały wywiad. Każdy ma prawo do swoich wniosków

5

Ten fragment o strzelaniu bramek spodobał mi się najbardziej …. Tak Yamal Twoje bramki są najważniejsze , w końcu dzięki temu zdobędziesz Złota Pilke … asysty ? Przyjdą same jak Bóg da , w końcu jestem skrzydłowym … No właśnie

2

@sebsbastiams.fcb.fan92 może . Na to już nie mam wpływu . Ale zasiałeś ziarno wątpliwości .

0

@Piana90000 też prawda . Wszystko tutaj to pie….. niemniej ja pisałem
Na podstawie oficjalnych info

1

@slayer oczywiście masz wiele racji . Moja opinia dotyczy przede wszystkim Chin które dymają nas po całości . Rzeczy z Wietnamu czy innych krajów mi nie przeszkadzają . My sprzedamy coś do Wietnamu oni sprzedadzą coś nam i jest ok . Wietnam nam nie zagraża też gospodarczo , militarnie i politycznie . Dlatego robię co mogę by nie kupować w Chinach . Jest cholernie trudno ale się trzymam . Zresztą USA też dostrzegły ten problem

2

@RobsonPL najbardziej po jego wypowiedziach . Choćby o rzutach karnych . O nim . O Barcie . I ty są dwie szkoły : jedna powie , to wspaniale , on chce robić wszystko , wszystko dla niego on poniesie Barce na plecach . Choćby tak jak ekspert w artykule . I jest druga szkoła do której ja należę : geniusz w sporcie drużynowym musi się podporządkować drużynie bo inaczej skutecznie te drużynę rozwali . Pamiętam jak w I sezonie Rapha z Lewym sobie cudownie nie podawali piłek . Teraz już jest tak samo a z każdym meczem będzie gorzej . 9 zablokowanych strzałów , większość bez sensu . W końcu strzelił . W ostatnim meczu karny . Strzelił . Tylko w takiej sytuacji po co Barcelonie numer 9 ??? Dobrze że gra Torres , on jeszcze bardziej nie dostaje podań niż Lewandowski . Mecz z Interem , Lewy pokazuje żeby szanować piłkę ale Yamal chce strzelić bramkę . Strata i wiemy jak się skończyło . Jedni będą patrzeć na efektowność ja patrzę na efektywność . Opowieść że ma 18 lat i ma prawo do młodzieńczych zachowań rozumiem . Ale jeśli Flick tego nie ogarnie to będzie jak Mbappe w PSG mówiący kto ma co robić . Bo tak było a tu już się zaczyna . I o dziwo PSG zdobyło LM jak Mbappe odszedł . Jak odszedł ten niezwykły francuski talent zaczęli grać jak drużyna . A ja chcę żeby Barca była w 100% druzynà. Niech Yamal strzela nawet po 5 bramek na mecz , ale niech gra drużynowo .

0

Zdanie o Yamalu - kompletnie się nie zgadzam . Geniusz, któremu sodowa woda odbiła na grubo. Taki nowy Neymar. Albo Flick ogarnie geniusza albo wraz z Rapha rozwali szatnie . Bo Torres po 3 meczach ma już chyba dość ustawiania się na dobrej pozycji tylko po to by nie dostać piłki

0

@ShawnC acha , a kara od UEFA ? Chcesz kupić za 100 musisz sprzedać za 100

5

Z Chińczykami …. Jak się Europa nie ogarnie to wkrótce będzie po Europie . Może jestem konserwatywny ale jak widzę Made in China odchodzę . Jestem Europejczykiem , mieszkam w Europie , kupuje europejskie produkty . Nomen omen Chiny dały światu Covid . Tak więc mi się sponsor z Chin średnio uśmiecha

1

Odszedł jak się okazuje bardzo ważny Inigo , przyszedł bardzo ważny jak się okazuje nowy bramkarz . Żadnych innych ważnych ruchów brak . Wolałbym Szczęsnego i Inigo niż Garcie bez Inigo. Moja ocena Deco jest bardzo słaba . Jak się skończy ta historia zobaczymy w maju 2026. Wtedy pełna oceną końcowa.

0

@Barcaa12 owszem ale dostał zgodę od Barcy . W podobnej sytuacji był Lewandowski i usłyszał nie od BVB na przykład . Grasz do końca kontraktu bo cię potrzebujemy . Inigo przeszedł bo niezbyt rozgarnięty Deco twierdził że mamy za dużo stoperów . Także dlatego że w ten sposób zwolnił miejsce w FPP. 2 sezon i drugi wielki błąd : pierwszy to był zakup Olmo nie wiadomo po co a drugim przyjście Rashforda kosztem Inigo . I w całości obciąża to Deco. Od początku do końca

1

@Marusek nasza polska rzeczywistość która tęgie mózgi potrafią opisać jako honorową i kulturalną sztukę sportu . Niestety . A potem jeszcze się trochę narkotykow upchnie - to też prawdziwy sport

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?