Coveta
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
28
Oglądanie Realu Madryt traci sens . Strzał Marsylii idzie w bramkę trafia w łokieć karnego nie ma , w drugą stronę obrońca interweniuje wślizgiem , piłka przypadkowo dotyka ręki i jest karny . Są gdzieś granice absurdu . Mbappe 2 bramki z karnych . Jak z nimi konkurować ????
1
@franka1968 też tak uważam . Niestety może wyciągnąć wniosek że należy grać jeszcze bardziej samolubnie
0
@Soetie fakt jest faktem . Nie przytoczysz lepszego tylko szukasz argumentu na silę choć każdy wie że cały zespół wpadł w dół w wymienionym czasie
0
@Fermin dla jednych obrona dla innych GM dla jeszcze innych Yamal . Było tu wiele wpisów różnych osób na temat tej ostatniej akcji . Dla mnie był to egoizm za który zapłaciła cała drużyna . Egoizm który jest widoczny już od kilku miesięcy . Są osoby który się tym zachwycają i są takie jak ja którym się to niepodoba . I nagle Barca wygrywa 6:0 bez Yamala
0
@Soetie masz prawo do swojej oceny . Ja doskonale widziałem jak Lewy pokazywał Yamalowi spokojnie . I pisałem o ostatnim meczu a nie dwumeczu .
0
@tkankowski fakt. 2 lata temu . Wydali nowy album więc w ramach promocji się znaleźli
0
@JJ77 ignorujesz fakty . Najwyższa wygrana w sezonie gdy Yamala nie ma na boisku . Fakt. Niepodważalny . I choć użyjesz 1000 słów ze coś ci się wydaje to ten fakt jest niepodważalny . Inna sprawa, że mnóstwo osób pisze dziś o tym, że gdy nie ma Yamala zobaczyli wreszcie drużynę i grę zespołową . I ja także należę do tego grona . Tak więc do przedszkola
0
@Ciuus i dlatego PSG zdobyło LM gdy Mbappe odszedł . Fakt . Niepodważalny .
4
@BulaKG zdecydowanie . Wszyscy są rasistami . A statuetkę dla Raphy robi maskotka w Paryżu która jak Rapha twierdzi go nie lubi
0
Niestety na koszulkach jest to co pasuje Spotify, to co się aktualnie słucha lub będzie słuchać przez użytkowników . Dlatego osoby wychowane na grupach grających od wielu lat - swoich legend na koszulce Barcy nie zobaczą. Choć być może zapłaciliby więcej niż młode pokolenie . Życie . Wszystko przemija
3
@Soetie przypomnij mi mecz gdzie Lewy oddał 9 niecelnych strzałów a za 10 tym w końcu udało mu się strzelić . Nie ma szans na tyle strzałów bo dwa gargamele czyli Rapha i Yamal uwielbiają nie podawać . Torres przez te 3 mecze stał patrzył i nie wierzył jak bardzo potrafią egoistycznie jego skrzydłowi
0
Brutalna prawda - bez Yamala Barca gra lepiej . Czy się to komuś podoba czy nie fakty są oczywiste .
0
@slayer a ja na stróża parkingu w Albacete …. Tak samo dla mnie istotne jak jakiegoś pacjenta z Madrytu
1
No i dobrze . Dembele poprowadził PSG do zwycięstwa w LM a Yamal zawalił ostatni mecz z Interem . Pytanie czy Yamal wyciągnie wniosek taki że trzeba bardziej grać z kolegami stanowiąc drużynę czy wręcz odwrotnie , że trzeba być jeszcze bardziej egoistycznym na boisku by strzelić więcej bramek . Wczoraj Yamala nie było na boisku i znów widzieliśmy drużynę oraz grę zespołową . Taka prawda
0
@Cules69 słabość fizyczna to jedno ale co się stało że nie strzelił 2 bramek …? Widać że to zawodnik który nie uniesie całego meczu . Szkoda bo nawet go lubię za zespołowe granie
0
@RydwanFaraona zrezygnuj z pisania czegokolwiek . Prezentujesz poziom 4 latka i to jeszcze z ciężkim upośledzeniem umysłowym . Redakcja powinna dawać bany ludziom którzy nie potrafią jednego zdania z sensem napisać …
0
@addept to prawda . Z nieznanych powodów dla redakcji Torres to super pupil jakby mieli w nim jakieś udziały . Ich podsumowanie : super asysta Torresa i nic poza tym . A poza tym to był dramatycznie słaby mecz Ferrana , którego ja tak naprawdę lubię . Ale nie można zakłamywać rzeczywistości . Zmarnowane 3 setki a nie dwie i mnóstwo strat
0
@Cules69 też tak uważam . Bez Yamala drużyna grała zespołowo , z wyłączeniem Raphy oczywiście
0
@Kimi88 dokładnie ! Uważam tak samo . Rapha po każdej takiej piłce powinien być publicznie biczowany . Yamal też oczywiście
1
@Rupert_Haubica oczywiście . Ale niektórym nie przejdzie przez gardło że Ferran był wczoraj dramatycznie słaby
2
@RydwanFaraona widocznie oglądałeś inny mecz. Ferran co dotknął piłki to strata z wyjątkiem asysty . Komentarz o sękach świadczy o poziomie
4
Torres zagrał wyjątkowo słaby mecz , asysta ok ale każde dotknięcie piłki to była strata . Dobrze mu życzyłem ale sprawa napastnika została wyjaśniona na zawsze . On może aspirować do roli jokera i nic więcej . Lewy doskonale , miałby 3 bramki ale Rapha jak zwykle nie podał . Bez Yamala Barca znów zaczęła grać zespołowo . Graczem meczu słusznie Fermin
0
@KibicBarcy84 wieku nie oszukasz … stanu kasy również nie …. Więc zobaczymy . Sezon pokaże prawdę
3
Robi się z tego dziecinada . Klub musi zatrudnić kogoś kto będzie o niego dbał i go chronił . Miałem nadzieję że Flick go ogarnie ale widać że absolutnie nie . Reklamy, pieniądze , wywiady , karly , wujek Ney , only fans i Bóg wie co jeszcze - który 18 latek to wytrzyma ???? Pedriemu się udało, Gavi na ten moment w kłopotach , od miesięcy pisze o tym że młodziaka trzeba otoczyć opieką. Nikt z Barcy niestety nie czyta naszego forum….
5
@PJ777 a co może zrobić zawodnik ? Jest powołany musi przyjechać . Decyduje lekarz reprezentacji . Klub powinien protestować wysyłając niezdrowego zawodnika . I apelować do tego łysego wuja
0
@martool2 publikacje ogólnodostępne w necie . Co dawali i kiedy
4
Już wcześniej między słowami mówił że zdrowie Yamala ma w dupie bo liczą się wyniki sportowe . Ale Flick i Barca też zawalili sprawę bo powinni alarmować przed faktem i wywierać presję na łysym ciulu . A teraz to łabędzi śpiew
3
Luis Dela Srente - nie pierwszy raz ten łysy wuj zajeżdża Yamala . Lysy patrzy na to żeby Spain wygrywała co go obchodzi że Yamal będzie niezdolny do gry w klubie. Ale Flick i Barca też zawalili sprawy bo trzeba było to powiedzieć przed faktem a nie po
0
@Patrykk99 Gavi pokazywał komuś gest podrzynania gardła ? Gavi kogoś brutalnie załatwił ? Gdyby ten nie biały gracz Realu Madryt był graczem Barcelony zostałby dożywotnio zdyskwalifikowany . Ale jest graczem RM więc spokojnie niszczyłby zdrowie innych graczy dalej . Na szczęście kontuzja go dopadła , inni mogą odetchnąć
3
Policyjne śledztwo pokazało wszystkim, jakie prezenty fundował PSG szefowi FF gdy Złota Pilke miał zdobyć aktualny zawodnik Barcelony a wtedy Bayernu . Śledztwo policji pokazało też że PSG wpływało na wybór Złotej Piłki jeszcze wcześniej w przypadku innych graczy. Nihil novi …. Tak się kończy dopuszczanie posiadaczy ropy