Coveta
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@addept też tak uważam
0
@danijacek to prawda .
18
Kiepsko . Z PSG Zagra Yamal , wykona 25 zablokowanych strzałów , 38 zwodów , strzeli jedną bramkę …. I wygramy 5:4 bo Wojtek puści 4 bramki. Tak to widzę
0
@4Fabregas4 remis to jak przegrana . Nie bądź minimalistą. Co znaczy ogólnie ? 3 mecze bez Yamala wygrane oznacza 100% meczy wygranych bez niego w składzie . Lepiej być nie może . Z Yamalem w składzie nie mamy 100%. Czyli statystycznie w tym sezonie z Yamalem gramy gorzej niż bez niego .
23
No to Wojtek wjeżdża na białym koniu …. Typuję 5:4 . Joan kuruj się , jesteś zajebisty
0
@addept Pewnie , że niech wraca tym bardziej że Roony szału nie robi . Ale mam nadzieję że Yamal trochę otrzeźwiał. I mocno słuchał przemówienia Dembele w Paryżu gdy mówił o sporcie drużynowym graniu i poświęceniu dla kolegów. W sumie dobrze że Dembele dostał Złoty Balon
1
@4Fabregas4 jak na razie 3 mecze bez Yamala i 3 wygrane . Kibice PSG z kolei wciągnęli taką lekcję, że ich najbardziej samolubna gwiazda musiała odejść, żeby PSG zdobyło Ligę Mistrzów . I to jest fakt pomimo że Mbappe to świetny zawodnik . Ja się cieszę z powrotu Yamala i mu kibicuję
9
3 mecz bez Yamala i 3 zwycięstwo …. Kubeł zimnej wody czasem się przyda
2
@4Fabregas4 ej Ale napisz coś o Lewym, kapitalnym wejściu i świetnej , kluczowej bramce. Nie bądź taki .
1
@DonCarletto prawa nie ma możliwości są. Ale Barca i Flick kompletnie nie panują nad Yamalem
37
No ładnie … za chwilę milion ludzi zacznie pisać, że nie umie , nie ma techniki, drewno etc… Bo nigdy nie widzieli jak strzelił 5 bramek w 9 minut - w tym jedną z woleja z 17 metrów
0
@4Fabregas4 może to być jedna z przyczyn choć trudno mówić o popycie skoro nie ma towaru . Aitane też mogli tylko puścić po to by nie było zarzutów o brak równouprawnienia. Może kiedyś podadzą statystyki sprzedaży tych 2 wzorów . Ale faktem jest że Hiszpana puścili , Hiszpankę puścili a Polki nie puścili .
1
Ale koszulki Ewy Pajor która także dostała trofeum nie ma…. Każdy niech sobie wyciągnie wnioski jakie chce. Stwierdzam fakt. Smutny ale prawdziwy.
0
O Jezu , szkoda , Gavi trzymaj się . Dasz radę
1
I to fajne. Miłe. Sympatyczne.
1
@Ronad10 ty tak lubisz się o wszystko przyczepić ? Może Flick spał ? Albo był tak głodny, że już mu było wszystko jedno. Widzę pobwpidach , że doskonale wiesz co myśli i robi Hansi Flick . Flick piszemy z dużej litery
10
Na szczęście Rashford coraz lepiej i można grać bez Yamala . To tak ładnie drużynowo wygląda . Ale przyjdą mecze gdy będzie potrzebny …
7
Hamburgery - 5 wniosków:
- nawet o wyżywieniu zaczyna decydować Yamal
- Francuzi na gali nie dali jeść - żenada
- nikt nie zadbał żeby zawodowi sportowcy z topu zjedli dobre jedzenie
- zawodowi sportowcy jedzą hamburgery przy drodze
- dobrze że nie było Lewandowskiego bo by ich zabił za ten pomysł.
1
@MesQueUnClub_87 też uważam że gdyby Lewandowski był Hiszpanem lub Francuzem miałby 2 ZP. Nikt nie ośmieliłby go okraść . Prawda taka, że oni cały czas na nas patrzą jak na kawałek Rosji. A gdy patrzę na kwestie technologiczne to dla mnie Francja czy Hiszpania to trzeci świat.
9
Mnóstwo użytkowników twierdzi tutaj, że Mbappe bardziej zasłużył niż Lewandowski . Nie zdobył Mistrzostwa Hiszpanii , nie zdobył Pucharu Króla ale zdobył 2 bramki więcej . Jako kibic Barcelony trzymam stronę Lewego ….
0
@4Fabregas4 fakt, powinien wyłożyć Pedriemu . Gdyby Yamal i Rapha tak wykładali Torresowi i Lewemu to oboje mieliby po 40 bramek. No i mam jakoś wrażenie że od pewnego czasu to akurat nie Lewy jest w Barcie największym sępem na bramki. Nawet nie jest na pozycji numer 2 .
0
@europejczyk mogłeś podziękować za zwrócenie uwagi zamiast pisać coś głupiego . Niepotrzebnie się irytujesz, zwrócenie uwagi czyni człowieka lepszym.
0
Monaco Ansu Fatiego ? Ansu kupił tą drużynę ? Ja wiem, że w Barcie dużo zarabiał ale a tak ?
0
@Ronad10 Grubo wjechałeś ale tak uprzejmie informuje , że kapitan ma prawo rozmowy z arbitrem. I jak Lewy miał opaskę od razu to nastąpiło . Flick ukarze Lewego gdy sam szalał przy ławce z wściekłości ??? Drużyna musi być drużyną , a nie zbiorem wolnych elektronów . Nie namawiam do pyskówek z arbitrem ale do zdecydowanej reakcji . Gdy kiedyś faulowano Messiego to drużyna biegła jak do pożaru . Nie trzeba mówić , sam ruch drużyny wskazuje arbitrowi ze coś się stało . A Ty wyciągasz niewłaściwe wnioski . Co gorsza osobiste. Pozdrawiam
0
@4Fabregas4 pudła Ferrana czy Raphini pokazują, że skończyć akcje też trzeba umieć . Że walczyć z dwoma wielkimi obrońcami też trzeba umieć , czego nikt oprócz Lewego nie udźwignie w Barcie . Ale masz rację , bo kapitanem powinien być Lewy a nie jest nawet w 5 tce. 2 kapitanów nie gra , 2 jest bez ikry a jeden ma tak krótki lont że nie nadaje się na kapitana .
2
Najlepiej zachowała się mama Dembele. Poker face .
0
@Ronad10 mógł powiedzieć gratulacje dla Dembele a mój syn w przyszłym roku zrobi wszystko by wspomóc drużynę w osiąganiu najwyższych celów i wygraniu LM . Ale to patus ….
0
@4Fabregas4 mądre słowa . Już drugi raz się z Tobą zgadzam ….
0
@Kamil01 masz dużo racji ale Yamal z dużej , ch….. niepotrzebny . Ojciec tyle osiągnął, że włożył w interes DNA. Poza tym straszny patus.
2
Ten ojciec to straszny patus. Było dwóch świetnych piłkarzy : jeden magik drugi świetny i wygrał LM. Wygrał Francuz we francuskim plebiscycie i francuskim Paryżu . Czy ktoś okradł Yamala ? Kradzież to 11 miejsce Pedriego czy ultra kradzież brak złotej piłki dla Lewego w latach 2020 i 2021