2

Pokazuje gest podcinania gardła i cieszę się …. Żadna kontuzja nie powinna cieszyć ale w przypadku tego egzemplarza tak ponludzku się cieszę

1

@LinekMichal to jestem w stanie rozgrzeszyć . Kazdy w wieku 18 lat odwala różne numery . Bardziej martwią mnie opowieści o piłce i gra na boisku . Zachorował na złotą piłkę ale też ci wszyscy którzy mu ją wręczają . Ja będę strzelał karne , ja będę strzelał wolne , ja będę niósł drużynę do zwycięstwa , ja zdobędę złote piłkę . Ja ja ja ja . Czyli po niemiecku 4 razy TAK. A gdzie w tym wszystkim zespołowość i koledzy ??? I niestety ja to widzę już od dłuższego czasu na boisku . Mecz z Interem i jego ja ja ja ja muszę strzelić bramkę zostanie mi na długo w pamięci

1

@Kluivert189806 też tak uważam . Liczyłem na Flicka w tym zakresie . Najwyżej skończy jak wuj Ney.

9

Z innej beczki o manipulacjach mediów : najpierw pojawił się tylko fragment o Złotej Piłce , którego zadaniem było podgrzać atmosferę i stworzyć sensacyjnà aurę. Potem pojawiła się pierwsza część wywiadu a na końcu druga . A gdy przeczyta się cały wywiad to tak naprawdę nie ma żadnej sensacji . Czas pokaże co będzie dalej z Yamalem…. Życzę mu by był legendą , wszystko zależy od niego.

2

Talent ma jak nikt . Jak ktoś go ogarnie będzie legendà. Jak nie to zostanie Neymarem .

1

100 milionów i
Możemy pogadać …. No może 150

0

Trzymam kciuki za Marcusa , ale w 3 meczach nie pokazał prawie nic . Czarno widzę

0

@Stinger_ a kto liczy głosy ? Pamiętasz jak pan Pascal brał prezenty od PSG by to ich zawodnik zdobył ZP ??? Udowodnione przez francuską policję

2

Wyjścia są dwa: zdobędzie ZP to będzie jeszcze gorzej , będą niesnaski i zła krew na 100%.
Nie zdobędzie to będzie jeszcze gorzej : bo tym bardziej będzie grał na siebie . Wincyj bramek będzie trzeba . Wincyj .
Więc tak czy owak Barca na tej sytuacji ucierpi . Nie zdobędzie nawet Pucharu Konika Polnego . Chciałbym się mylić ale od kilku miesięcy widzę przejście od grania drużynowego na grę indywidualną .

0

Jeśli wygra Yamal to Barca nie wygra w tym sezonie nawet Pucharu Konika Polnego ….
Zaczną się pretensje , niesnaski i jeszcze bardziej egoistyczna gra Yamala .
Dla mnie dużo istotniejszym piłkarzem jest Pedri Podobnie jak Vitinhia w PSG . Bayern wygrał LM bo Flick przekonał zespół do gry drużynowej . Thomas Muller nigdy nie zostałby najlepszym strzelcem Bundesligi ale został najlepszym asystentem z rekordem a jego kolega pobił rekord Bundesligi w bramkach . Niestety na razie nic się nie zanosi na taką sytuację w Barcie …

0

@Malcom mógłby wygrać Pedri … dla Barcy byłoby najlepiej

0

Luzik. Grunt że LaLiga klepnęła i znów do przodu . Nie ma się co martwić , stresować . Tak samo było z rejestracją zawodników . I co ? Luzik , wszyscy zarejestrowani

0

@bartulek98 oczywiście myślę tak samo jak Ty

2

@barteq Egon , klawo jak cholera . To świetny plan …

0

No i tak wygląda sytuacja : dwóch zdrowieje , dwóch się leczy . Barca musi mieć potężną kadrę by grać co 3 dni. A Deco widział overbooking w obronie . Dowcipniś

3

@blaugrana158 tak ? Obydwoje nie podają mu jeszcze bardziej niż Lewemu . Aż mi żal Ferrana . On podaje a te dwa Gargamele nie

0

@DJ6 mylisz się pisząc szczęście . To są świadome wybory, które niewiele wspólnego mają ze szczęściem

0

@DJ6 dopiero zaczął tam grać ? Już mu leci 3 sezon . Ten sam wiek co Lewego jak bił rekord

0

@DJ6 oczywiście … i jakoś rekordów Lewego w Niemczech nie jest w stanie pobić

0

@Filarrr11 pod warunkiem że go Bayern nie przedłuży

1

@Kulakula jako dyrektor sportowy to nieudacznik . Przykładów aż nadto . A historia z Ter Stegenem to Himalaje dziadostwa

0

@Pawlak1992 bezpieczeństwu . W wielu miejscach masz ostrzeżenia że bardzo małe dzieci nie . Nie mówię że tak jest w tym przypadku ale Rapha powinien najpierw się dowiedzieć w dyrekcji jeśli go to tak dotknęło

1

Mógł wysłać filmik do dyrekcji Disneylandu i poprosić o wyjaśnienia . Oskarżenia o rasizm oraz napisanie że pracownik jest gownem są moim zdaniem podstawą do pozwania Raphini . Szczerze : 9:1 że Raphinia taką sprawę by przegrał ….

0

@addept to może należało wyjaśnić dlaczego tak jest zamiast napuszczać swoich psycho fanów na pracownika Disneylandu . A może polityka parku nie pozwala wchodzić w interakcje z najmniejszymi dziećmi ??? Ze względów bezpieczeństwa na przykład . Są czasami sprawy o których nie wiemy a oskarżenia o rasizm są tak absurdalne że zbiera mi się na ….

2

Hurra mamy swojego Męczennika …. Zbyt mało przytuli moje dziecko ! A inne przytulał ! Przytula tylko białe ! A tak na poważnie Maskotka pewnie widziała ostatnie mecze Raphini i jego egoistyczne zachowanie lub polityka parku jest taka że maskotki nie wchodzą w integrację z bardzo małymi dziećmi .

6

Pytanie retoryczne : dlaczego akurat ta firma buduje stadion ? Przecież była bohaterem wielu korupcyjnych wydarzeń . Jak wcześniej napisał tu jeden z kolegów , żadnych kar nie będzie bo umowa popisana została ze spółką celową , która zapewne nie ma żadnego majątku .

1

@Marusek fajnie by było zobaczyć Szweda w akcji . Może będzie nawet podawać

0

@Marusek moim zdaniem De Jong to nic specjalnego . Gra bo gra ale zadna rewelacja. Tu kółeczko tam kółeczko a tak ogólnie 3 minus . Czas próbować tam innych

9

Zieliński zawalił bramkę i 3 , Skorupski zawalił bramkę 4 , Lewy nic nie zawalił -2 . Jest w tym jakaś logika ?

0

@LinekMichal zgadzam się . Ale Yamalo fani w różowych okularach zjedzą nas żywcem . Dla mnie najważniejsze są zwycięstwa drużynowe i gra całej drużyny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?