Coveta
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
A można było mieć Taha za darmo …. Deco ty …………! Zejdź mi z oczu i idź do ŁKS Szmacianka
4
Teraz , przy wyjazdowym meczu to za Fermina stówka się należy … dobre losowanie , nie zamieniłbym z żadnym innym z 1 go koszyka . I brak wyjazdu na koniec świata do Azji to też plus.
6
Stówę wart . Pisałem to już 2 dni temu. Ale jak napisał że zostaje to temat zamknięty . Można zażądać nawet 200
2
@Ronad10 za radą jednego z kolegów zainstalowałem aplikację blokującą reklamy i się nie wyświetlają . Jak to się mówi : chytry dwa razy traci
1
@Pussy Patrol dzięki za podpowiedź . Zainstalowałem .
0
@Ronad10 dokładnie ! Lub Kazachskie
8
Niezłe losowanie , grunt że nie ma wyjazdu na drugi koniec Wszechświata do Kazachstanu .
5
Chciałbym stanowczo i zdecydowanie zaprotestować przeciwko tym dziadowskim reklamom wyskakującym z każdej strony . Są jakieś granice absurdu …
0
@torondirn głos rozsądku …. Tylko trzeba go dobrze ubezpieczyć bo w angielskiej lidze wiadomo
0
Oby tylko na Inter nie trafić ….reszra jest do wzięcia
16
To pokazuje jakim błędem był zakup Olmo. Olmo teraz nikt nie kupi chyba że jakaś klinika od urazów. Z drugiej strony jest Gavi jeszcze . Sprzedawać trzeba nie można wszystkich kisić . Za 70 milionów bym sprzedał . Ale Fermin powiedział na swoim koncie że zostaje więc nie ma tematu
0
@Ronad10 to że budowa jest nieskończona to oczywiste , to że jest woda to oczywiste , wskaż błędy logiczne w moim wpisie . Napisałem chyba że …. Można również przypuszczać że przez najbliższe 2 lata będzie woda na stadionie bo ukończenie pełnej budowy całego stadionu nastąpi w 2027 roku….. jak dobrze pójdzie
0
@Ronad10 dobrze że są tacy co mają pojęcie , więc w skrócie napisz dokładnie co masz na myśli wklejając info o Bernabeu
1
Będzie to zaskoczenie taktyczne dla Valencii …. Myśleli że będzie dużo kibiców Barcy a będzie mało … W zasadzie w ten sposób wyrówna się kwestia ewentualnego meczu w USA - co niektórzy twierdzili że to nieuczciwe bo Barca będzie miała zbyt duży i nieproporcjonalny doping . Granie meczy gdzie bądź wyrówna tę nierówność …. A tak na poważnie to poruta ale znając realia budowlane w Spain wcale nie jestem zaskoczony. Tam się z założenia nie buduje terminowo .
5
Przykre dla tych co nie mają Canal … co robić , pieniędzy nie ma i nie będzie
2
Spokojnie , spokojnie będzie dobrze : Pani kierowniczko - jak deszcz pada to musi być woda . Takie jest odwieczne prawo natury…. Ps no chyba że hiszpański geniusz architekt zrobił złe odwodnienie . Ale tutaj raczej brak zadaszenia docelowego , więc przez najbliższy rok lub dwa kibice w deszczowe dni muszą zakładać kalosze i brać parasole . Poza tym nasz Narodowy na początku też przeciekał …
4
@MirusAmisz pierwszy mecz Ferran zagrał dobrze , drugi gorzej . Chciałbym żeby Lewy nastrzelal dużo bramek i prowadził Barce do tytułów ale do tego potrzebne są dwie rzeczy : Lewy w formie i skrzydła które podają piłkę do środka
0
@rodineusz oczywiście . Mecze z Ferranem pokazują że szanowni koledzy Ferranowi też nie podają . Opinie co do Yamala podzielam w pełni
1
@KamQiX zgadzam się , ale dzika tam nie było . Został niesłusznie wmieszany w sprawę która formalnie go nie dotyczyła . No ten dzik …
1
Pytanie z ankiety : odpowiedź to zależy . Jeśli Lewy doszedł do siebie i jest w dobrej formie to powinien być w 11 jeśli nie to nie . Potrzebny jest Lewy w formie a nie statysta .
1
@Marusek faktycznie zagalopowałem się
0
@Murazor może się coś zmieniło . Kilka lat temu zmieniono przepisy i piłkarze płacili ryczałt 100 tysięcy . Chcieli ściągnąć dobrych graczy do Włoch a wiedzieli że kluby nie mogą konkurować z tymi z innych krajów . Po części się udało . Z Twojej informacji wynika że teraz Włochy się z tego wycofały
0
@pax tak oczywiście , przekonałeś mnie . Ciesze się że wieś co miał w głowie obrońca i jak kontrolował przestrzeń wokół siebie . Szacun
5
@Kubsoleon racja . Więc gdyby mu się coś nie daj Boże przytrafiło to nasze problemy rozwiązane od ręki
0
@Pyrzo_Barca a kto kupi Olmo ? Chyba jakaś klinika lecznicza
1
@pax 5,5 to dość uczciwa ocena. Ja dałem niżej bo uważam, że Yamalowi grę drużynową przysłania wizja zdobycia Złotej Piłki . Na szczęście głosowanie już zakończone.
2
@torondirn masz dużo racji , niemniej zepsuł , artykuł ….. Tak to piszemy. Lewy z dużej litery ….
2
@Marusek zgadzam się w 100% z tym że Polaków piszemy zawsze z dużej litery . Zawsze!
1
Gdyby żul podał do Lewego byłaby bramka i Lewy 7 lub 8 . Żul nie podał , występ poniżej przeciętnej. Dobrze że od początku gra Żarłacz Biały, dzięki temu wiemy że koledzy jemu też nie podają w dobrych sytuacjach . Inaczej ktoś by węszył spisek że koledzy chcą spuścić Lewego z wodą. Bo bez podań nic nie zrobi . Ps i tak z boku jeszcze , Ferran Torres udział przy bramce samobójczej zauważony i odnotowany , fakt że Lewy szybował za plecami obrońcy by wbić do piłkę do brami jest bez znaczenia przecież . A obrońca wiedząc że za nim jest Lewy musiał interweniować , szczęśliwie dla nas nieszczęśliwie dla obrońcy. I tak Lewy przy odrobinie szczęścia mógł strzelić 2 bramki w 15 min , nie strzelił , 2 podania to kiepsko , dziękujemy , do widzenia …. Za dużo zarabiasz , bramki nie strzeliłeś ….
1
@judaszowe_srebrniki co wolno Katarowi to nie wolno Barcelonie . Wuj Tebas na pewno znajdzie jakiś przepis zabraniający