Coveta
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Allblacks86 tak, masz rację , aczkolwiek znajduje się tam tekst że nie ma włoskich klubów w zestawieniu …. Może autor nie ogarnął że we Włoszech płaci się o pół mniej . Co uważam za skrajnie nieuczciwe że murarz oddaje znaczną część swojego dochodu państwu a piłkarz milioner grosze . Około 1% lub mniej dla tych lepszych
1
Francuski tekst jest rzetelny jak przyznawanie Złotej Piłki . Brutto ? Netto ? W Hiszpanii 20 milionów z klubu oznacza 10 milionów dla piłkarza . We Włoszech 10 milionów i 100 tysięcy oznaczało 10 milionów dla piłkarza . Fajnie gdyby ktoś zrobił rzetelny artykuł o pensjach i podatkach w TOP5
9
1 bramka …. Z głowy …. No no Kozak ognisty . Deco wykończy ten klub
4
On i Olmo powinni grać w jakichś innych rozgrywkach , bez mocnych wejść , kopnięć , sprintów, etc.
0
@KamQiXkazdy widzi to co chce …. Rapha powinien mieć 3 asysty już po I meczu . Obejrzyj sobie jeszcze raz . Yamal - usilne próby strzały kompletnie bez efektu w II meczu chyba 8 jak pamiętam . Ale dziś koniec głosowania ZP to może sytuacja się polepszy .
0
@Campeon87 ja akurat piszę o tym co jest teraz i kątem oka widziałem jak Męczennik wyłożył piłka jak na tacy Mbappe choć mógł sam kończyć . Nawet komentator się roxplywal i słusznie nad altruizmem pierwszego. I tak musi grać drużyna . W I meczu Torres strzeliłby 3-4 bramki gdyby wymienionym chciało się podawać . Ale każdy z nich marzenia o ZP przedkładał nad zespół i tyle. Można zakłamywać rzeczywistość i tego nie widzieć .
0
@Kyonego w ostatnim meczu to akurat Kounde zmarnował najlepszą szansę na podanie . Natomiast w I meczu to Torres stał i nie wierzył . Kilka zmarnowanych okazji na podanie przez obu wymienionych
6
Jeszcze się rozgrywki dobrze nie zaczęły a Pichichi już zmierza do Madrytu. Bo tam zawodnicy podają piłkę lepiej ustawionym kolegom w odróżnieniu od Raphy i Yamala którzy zaślepieni blaskiem złotej piłki postanowili strzelać i strzelać i jeszcze raz strzelać . Z reguły niecelnie . Yamal wczoraj 8 strzałów
2
Madra, słuszna i zasadna decyzja Barcy.
4
@MagdJanko no i Lewego kryje z reguły dwóch obrońców czyli Lewy robi więcej miejsca . Ma znacznie większe doświadczenie i wie jak się ustawiać , wczoraj Żarłacz Biały przy podaniach Marcusa był kompletnie źle ustawiony . No i najważniejsze , koledzy muszą podawać piłkę do lepiej ustawionych . To co wczoraj zrobił Kounde zamiast pisać do Lewego to miałem ochotę mu coś urwać . Dzięki Bogu w pon koniec głosowania na złotego balona więc może te 2 asy marzące o ZP też zaczną podawać zamiast oddawać kilkanascie strzałów bez sensu
1
@Metalowy14 już widzę jak Suarez czy Messi po kontuzji grzeją ławę . Bez żartów . Ale grać musi lepszy , wczoraj gra na 2 środkowych napastników była ciekawa
0
@konraden to prawda. Guardiola złota by nie sprzedał . A tak wyciął swój ukochany klub na 55 milionów
0
@barejant facet z rezerw to zdecydowanie II skład. Ale faktem jest że Marcus mógłby do Lewego dobrze podawać . Wczoraj się starał ale Żarłacz Biały kompletnie nie ogarniał jak się ustawiać
1
@grzechu1999 miłość między dwoma facetami to kwestia indywidualna ale jak dla mnie Ferran zagrał wczoraj dużo gorzej niż w I meczu
0
@CPuyol musi grać lepszy . Wczoraj Ferran zagrał popelinę
0
@barejant taaa , tylko dlaczego Lewy z II składem .
6
Wczoraj zagrał bardzo słaby mecz. Z Ferranem nie można grać górą. Po pierwszym meczu mega mi się podobał ale wczoraj dramat …. Przez niego Levante strzeliłoby gola , cud Barce uratował . Najśmieszniejsze że dla hiszpańskich mediów był najlepszym graczem po Pedrim . Ale wiadomo , promują swojego bo Hiszpania na dziś nie ma żadnej dziewiątki
49
Ciekawa była inna sytuacja : przy faulu na Lewym w polu karnym , po ewidentnym karnym sędzia uznał że karnego brak bo kilka sekund wcześniej Lewy jego zdaniem faulował . Okej ale dlaczego nie odgwizdał tego faulu wcześniej . Rozumiem gdyby Var to sprawdzał to ok. Ale tu sędzia stwierdza że był wcześniej faul , którego on sam nie gwizdnął . Dziad kalwaryjski jak większość sędziów Spain . Dla Realu byłby to karny bez żadnej dyskusji
28
Poprzedni jego mecz znacznie lepszy z mojego punktu widzenia , niewykorzystana okazja mogła się zemścić tak samo jak zawalenie spalonego . Dobrze że strzelił bramkę w końcu i miał też udział przy samobóju . Generalnie granie wysokich piłek na Ferrana mija się z celem.
3
Barca musi zdecydowanie poprawić dystrybucję piłki . Stoi Lewy kompletnie nie kryty na 7 metrze a Kounde zamiast podać wali na oślep bez efektu . Wczoraj skończyło się szczęśliwie pomimo gry w piłkę wodną ale z lepszymi drużynami trzeba poprawić wykańczanie akcji .
1
@4Fabregas4 każdy ma prawo do swojej oceny . Jeśli poprzedni mecz Ferrana uważasz za słabszy to faktycznie nie ma pola do dyskusji
1
@4Fabregas4 słabe to co piszesz . Poprzedni mecz Ferrana chwaliłem , dziś był dramatycznie słaby . Strzelił bramkę ale to pudlo…. Ten brak spalonego …. Gruba popelina
0
@ojWojtek Tebas jest tak samo wybierany jak komisarz NBA i podobnie zarządza rozgrywkami . Gra w Europie to promocja dla całej NBA żeby jeszcze drożej sprzedać transmisję i mieć więcej kasy. Nie wiem jakim cudem mecz Barcy z Villareal miałby naruszyć rozgrywki LaLigi. Jedynym poszkodowanym byliby kibice Villareal ale z drugiej strony powinni być dumni ze to ich klub ma zaszczyt reprezentować Hiszpanię w USA . Druga rzecz to fakt że gracze Villareal mogą się tak spiąć na ten mecz ze Barcie będzie trudniej a nie łatwiej - ale to akurat to tylko przypuszczenie
0
No jasne, przecież Anglikowi zależy żeby kluby angielskie były silne a hiszpańskie jak najsłabsze …. Sytuacja że jakaś liga mogłaby chcieć wyprzedzić angielską musi być dla nich równie przykra jak brak popołudniowej herbaty
1
@slayer NBA robi to w Europie od lat. Ktoś zaprzeczy wielkości NBA w swoim sporcie ??? Jakoś nie słyszałem, żeby mecze grane w Europie nie były uwzględniane w tabeli
2
Jestem zdecydowanie za meczem w USA . To budowanie marki w USA, jednym
z najbogatszych krajów na świecie . Jest to także budowanie prestiżu LaLigi. Piłkarze kasują takie pieniądze , że nie powinni się nawet odzywać . Inne kluby narzekają bo żałują że to nie one spiją śmietankę i zazdroszczą. Albo chcecie żeby Wasz klub był mocny i konkurował z arabskimi pieniędzmi albo nie … owszem kibice Villareal nie zobaczą meczu na żywo ale albo kochają klub albo nie. Ja też stracę bo mógłbym ten mecz zobaczyć na żywo a jak będzie w USA nie zobaczę…. Malkontentom mówię stanowcze i zdecydowane 3 razy NIE
0
@MaryNara dokładnie ! Gigantyczne pieniądze kasują których inny człowiek nie zarobi nawet przez tysiąc lat i jeszcze żale
0
@Kapuczino 2 MH w 3 lata . Daj Boże żeby było tak zawsze
0
Nie, no oczywiście , 15 milionów euro na rękę chętnie wezmą ale jak mają coś dać od siebie to niekoniecznie . Normalnie jak nauczyciele w Polsce
0
@kacperFCB_ kara od UEFA . Czyli klub musi sprzedać za 100 by kupić za 100