Coveta
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hmm a dlaczego Pedri i Lewy zostają ??? Powinni jechać , jak Barcie brakuje na bilet lotniczy to pożyczę …. No chyba że sami nie chcą, wtedy to rozumiem
0
Szczerze pisząc w punkt …. Ale ktoś na to pozwala . Sędzia w meczu z Marsylią najpierw nie gwizda ręki gdy mocny strzał idzie w światło bramki choć cały świat widzi że łokieć wystaje poza obrys tułowia i zatrzymuje strzał po czym w tym samym meczu daje karnego gdzie piłka po prawidłowym wślizgu przypadkiem dotyka ręki gracza Marsylii. Po czym klient z twarzą żółwia zadowolony z siebie pokazuje że jest boski bo strzelił 2 karne . I tak mecz po meczu RM brnie dalej po kolana w gnojowicy by znów oszukańczo wyrwać jakiś puchar . Ps ale na lotnisku w Hiszpanii , 3 dni temu koszulki RM ładnie wystawione , na stojakach , słodka promocja….. a Barca schowana z tyłu jak ubogi krewny , koszulek brak a to co jest nie zachęca do zakupu . Do niczego nie zachęca ….
0
@Lajtman to prawda . Bo Polacy zawsze z dużej litery
15
Barca ma swietnego trenera. Nie widzę potrzeby zmian
1
O to to to …. Właśnie to
milo usłyszeć . … w odróżnieniu od tego pazdziocha Dudka
2
Trochę absurdalne . Strzelił pięknego gola bezdyskusyjnie. Ale pierwszą połowę to facet grał taką popelinę ze miałem ochotę go zamordować . Więc jaki gracz tygodnia ??? Nie było innych graczy którzy grali świetnie przez cały mecz ?
1
@Marusek tak , po pierwszej połowie Marcusa wysłałbym w kosmos . Liczyłem : 10 nieudanych zagrań i 2 udane . 2 polowa to zupełnie inna sprawa
6
Szkoda , bardzo szkoda . Zdrowiej Gavi , zdrowia z całego serca życzę . I rozsądnych decyzji lekarzy również .
0
@JJ77 piszesz żeby coś napisać bo pod naporem argumentów jesteś na poziomie 4 latka . Nie zawracaj głowy swoimi przemyśleniami . I zapamiętaj, że w życiu liczą się fakty.
0
@baryn faktycznie oglądaliśmy inne mecze . W ciągu pierwszych 10 minut dwa razy został minięty i tylko szczęściu oraz w drugim wypadku Garcii zawdzięczaliśmy brak bramek dla Anglików
2
@Wiktor91 byłyby gdyby nie stracona bramka . Kounde tylko asystował za plecami strzelającego . Gol na konto jego i Erica
0
Najgorsze to chyba to że GM znów potwierdził że Barca to za wysokie progi oraz ewidentny błąd krycia Kounde przy straconej bramce . Barcie i obronie jak zwykle tyłek uratował Garcia . No i I połowa Marcusa to był totalny dramat . I nagle strzelają Ii połowie 2 bramki - to trafia do kategorii najlepsze . Piłka jest nieprzewidywalna
4
@spiderman1899 a co Lewy miał jakąś okazję którą spartolił ? W I połowie był dużo lepszy od Marcusa , który z kolei grał katastrofalnie .
7
Grunt że RM ogląda plecy Barcy w tabeli
0
@Tigana ale ja nie pisałem w tym zdaniu o pozwoleniu na budowę . Miałem na myśli inną czynność prawną . I uwierz mi że po zwarciu z hiszpańskimi przepisami uznajesz Polskę za wspaniały kraj
3
@Azrik masz racje , powinno być odwrotnie. Mój błąd
1
@Rupert_Haubica pierwsza bramka z pozycji nr 9 tylko akurat Lewy z Marcussm zmienili pozycje . Grali jak drużyna , Rapha może trochę niepotrzebnie rzeźbił.
0
Można wygrać bez Yamala ? Można ? Można zagrać fajny mecz ? Można Można podawać kolegom z prawego skrzydła ? Też można
13
Po pierwszej połowie liczyłem udane i nieudane zagrania Marcusa 10:2. A w 2 połowie pakuje 2 bramki - futbol jest nieprzewidywalny .
2
2 sprawy : kibice Newcastle buczeli jak pawiany na widok lwa. Żenujące ….. a poza tym nie mógłbym być trenerem bo po I połowie chciałem Marcusowi jaja urwać i napewno bym go posadził na ławce . A Flick dał mu grać . I dlatego Flick jest trenerem Barcy a nie ja ….
0
@Herbert tyle mają że bez kompletu dokumentów gry nie będzie
1
Dzięki Bogu Flick przejrzał na oczy … trochę martwi De Yong. Kółeczko , kółeczko i strata
0
@Herbert a czytałeś artykuł na temat odbioru ?
0
@KamilS689 u Lewego na remoncie byli z Polski . Na budowie trudno zatrudnić Polaków . Remont to inna procedura a budowa inna
2
Napiszę tak, żebyście zrozumieli kontekst budowania w Hiszpanii : moja sąsiadka buduje dom i zleciła to poważnej dużej hiszpańskiej firmie . Firma mówiła nawet przy mnie że wybuduje w rok . Minęło 15 miesięcy i stoi wielka betonowa skorupa i nic więcej . Mój kolega zajmujący się budowlanką spojrzał na to i powiedział że smutną miną : jeszcze 2 lata . A moja sąsiadka która nie jest Hiszpanką chciała się na to Boże Narodzenie 2025 wprowadzić . Może i się wprowadzi ale na 2027 i to przy dobrych wiatrach . Wszelkie zgody , pozwolenia , uzgodnienia - w Hiszpanii mogą być a mogą nie być . Może ktoś przyjdzie i da a może nie przyjdzie . To co w Polsce zabiera mi 7 dni w Hiszpanii trwa 7 miesięcy . Systemy prawne są tak skomplikowane że czasem się zastanawiam jak to wszystko działa . Wszystko na kit i agrafkę . 3 dni temu widziałem wyburzony dom ale kable które miał na elewacji zostały i wraz ze skrzynkami przekaźnikowymi wiszą na tyczkach. Wybudują nowy dom i te stare kable przyczepią do nowej elewacji . Tak więc na całą historię z Camp Nou trzeba patrzyć z uśmiechem i przymrużeniem oka . Inaczej dostaniecie zawału .
0
@RoberDzik nigdy nie budowałeś w Hiszpanii , nie występowałeś o pozwolenia , nie czekałeś na zgody . Ja tak . I uwierz mi że w Hiszpanii pewne są tylko 2 rzeczy : śmierć i podatki . I to cholernie wysokie podatki
2
Sprawa Negreiry jest oczywista . Na przekręty Realu Barca odpowiedziała kupowaniem przychylności . Jest to złe ale z drugiej strony jak z przekrętasami z Madrytu wygrać uczciwie ??? Przecież to samo było z Legią w Polsce.
11
Z jednej strony bez sensu żeby super silna reorezentacja rezygnowała a z drugiej bez sensu jest to że w wielu sportach kraje napadające inne kraje spokojnie występują . Z tym już dawno należało zrobić porządek
2
Hansi jak ty jeszcze nie wiesz, kto musi grać na 9 tce to kiepsko z Tobą. Różnica w meczu z Walencją była jak
Między Ferrari a Leapmotor
1
O jaki pozytywny artykuł . Liczby pokazują z jakim gigantem w skali Polski mamy do czynienia . Następny taki za 30-40 lat . Tak średnio nam wychodzi honorowe nim był Boniek