Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bernal będzie na presezon?
1
@mientusek1407 raz się mylą na niekorzyść Barcy a raz na korzyść Realu
0
Flick w kadrze też grał tak wysoko linia jak u nas? Jeśli tak to w sumie nie dziwi, że tam nie wyszło
1
@NeroTFP1 problem Fatiego to lenistwo. Gość miał w tym roku wszystko by wykorzystać szansę, przecież my cały sezon gramy z 4 napastników
1
@Marcelinho99 przepchał rok temu mecze po 90 minucie i go ludzie okrzyknęli geniuszem XD
1
@PatrychoO on z Barcelony wgl jest xD
3
@LOPEZ16 ta xD
1
@norbi77 mu coś siadło ostatnio na głowę. Po Interze też pieprzył jak potłuczony
0
@michal26 tak mógł puścić, bo i tak był spalony, a po tej interwencji był róg i prawie nam strzelili xD
0
@robsesh fajnie też, że wpadają na stadion jak on czy stonsi.
1
Raphinha: "MVP, które mi dzisiaj przyznali, dałbym innym. Nie rozegrałem dobrego meczu i myślę, że inni koledzy z drużyny zagrali na lepszym poziomie. Eric, Lamine, Wojciech Szczęsny, Pedri czy Ferran." [
@tjuanmarti
]
Szczęsny? xD
0
@directedbyfcb fajnie, że w końcu serio będzie pełny presezon, oby Laporta nie odwalił jakiegoś głupiego tourne
1
Wgl jaki kosmos jest u nas w przygotowaniu fizycznym. Po takim meczu we wtorek, 120 minutach w nogach, a oni dzisiaj zasuwają więcej niż wypoczęty Real
0
Dobra ale jednak nad obroną będzie trzeba w lecie popracować, nawet Bayern Flicka nie grał tak agresywna linią obrony
6
0
@sergio5 że dziękujemy ale nie, w lecie niech biorą Garcie albo tego łysola z Lile
0
@capoN Xabi to tam po pół roku będzie na bezrobociu
34
niesamowite co ci sędziowie w ostatnim czasie odwalają
3
Brawo kurwa Fermin
0
@RinooniR 2013/14 4:3 chyba ostatnio
2
Jeszcze by tego brakowało że z rogu po spalonym
1
Jak tam spalony był
1
Ten sędzia to Barcelonie chyba kibicował do 12 roku życia
1
Szczęsny obronił w końcu coś
0
Co on tu wydrukował
0
Tam chyba dwie ręce były bo i Fran potem
1
Lewy tak gotowy do gry widać xd
1
To się zemści jak chuj
0
Ferranowi dzisiaj sił na 45 minut starczyło
0
Aj gdyby on wszedł za Araujo we wtorek