2

37 latek po takim sezonie sobie odpuścił jakieś mecze z Mołdawią czy coś i dostał taką zjebe XD no ludzie kochani

4

Ale piły ten hujsen posyła

1

Neves i Vitinha, chłopie cofnij tego Pedriego bo to nic nie będzie

0

@Barca_Big_Moment ale zobacz jak ofensywnie gra Carlitos,a jakim baselinerem z głębokim topspinem był Nadal. zupełnie inne charakterystyki, już Djokovic na IO mu to pokazał.

13



Cwiakala też na misji

1

@Bolton będe najwyżej czegoś szukał, LOTR wiadomo trochę inny styl, ale bardzo mi to podeszło i lubię do tego wracać.

0

@Szreko no nic, spróbuje najwyżej będe szukał czegoś innego jak będzie mocna męczarnia.


1

@Bolton widziałem dyskusję, gdzie ludzie pisali, że tego się nie da zamknąć w dwóch książkach. Mógłby wynająć jakiegoś ghost writera czy coś. No nic ale może się za to zabiorę bo potrzebuje jakiegoś fantasy

0

@ranger3120 no na 3 skończyłem i tyle xD

0

@marcin62 lubię fantasy i właśnie czegoś takiego szukam, chyba że polecasz coś co ma zakończoną sagę.

0

Warto się zabierać za czytanie gry o tron czy przez to, że autor na pewno tego nie dokończy, a podobno wątki już tak rozwlekł że ciężko się połapać to lepiej odpuścić? Serial oglądałem tylko do 3 sezonu i jakoś mnie nie porwał.

0

@barcelonaLM a w głowie Janika siedzi Alcaraz i jutro do 0 xD

10

@RosjaninBut za LO co robi dwie asysty w półfinale LM? 40 baniek

0

@BorzyKrzys nadałaby się na okładke hitch hiking Watersa

1

@BorzyKrzys wali nożyce z panią Daria

0

z taką grą na łeb od hiszpana

0

I ten Sinner dostaje w finale 3:0 na łeb XD

2

@mekston serwis Rogera to jeden z najlepszych jak nie najlepszy w historii, ciężko tutaj coś takiego powtórzyć

0

@ZuczekFCB1899 no ziomeczek Dembele xD

15



Ligue 1 co wrzuciło

3

@ViscaelBarca2007 jak byłem na meczu w Bilbao to śpiewaliśmy Nico es cule xd

0

@escarabajo kiedyś te jego posty było na serio ale od kiedy załapał że ludzie to podają dalej, wchodzą na jego profil to już ewidentnie leci pod kontent

10

Poszedł na niego taki hejt że musiał. Chłopie kończ tą karierę reprezentacyjną i się skup na last dance w Barcelonie

0

Zawsze ląduje w ten róg xd jak bramkarz tego nie wiedział

0

Nico musi grać u nas

0

Kto tego Pedriego na śpo wymyślił xd

0

Theo jak Lizarazu linia linia

0

@gumaz sama im na to zezwoliła xD rano jak wytrzeźwiała to sobie zdała sprawę, że nie ma fury

0

co tu sie stało w 3 secie? na chwile musiałem wyjść

1

Sabalenka to już przesadza z tymi krzykami XD nic dziwnego że Chinka tak się wkurzyła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?