Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To się zemści jak chuj
0
Ferranowi dzisiaj sił na 45 minut starczyło
0
Aj gdyby on wszedł za Araujo we wtorek
1
Olmo tragedia dzisiaj
1
Christensen co za interwencja
0
@Dajnatace Araujo ma żółtą kartkę
0
@BulaKG Araujo ma żółtą kartkę
0
Araujo dostał żółta więc nie wejdzie
3
Olmo do zmiany
2
Pdf w końcu kartka
0
@partymaker to jeszcze lepiej pod emocje
4
Araujo w drugiej na poddymke?
1
Laboga jaki wkurwiony xDDDDD
0
Wyobraźcie sobie że na LO gra Balde
1
Takie mecze to najlepsza reklama futbolu
0
A gdzie kartka za nura
3
Co on za nura jebnal
0
Jak ten Martin ta piłkę przyjął że mu się odbiło dwa razy od piszczeli?
0
@TaughtMule Święcicki od meczu z Interem coś odpierdala jakby mu na łeb weszło
0
Boże Ferran chłopie
0
Dlaczego to nie czerwo
1
Ręka de jonga będzie przez 10 lat wałkowana
3
jak przepierdolą ligę to będzie majstersztyk
0
@ZwyklyKibicBarcy04 szczerze to nwm czy inne kluby nie miały gorzej niż my.
0
@Katalonik97 Lewy z Interem już się popisał przyjęciem autu i główką na pustą
0
@verdant Patri świetny sezon ma
0
@Rewolucja123 w analizie po meczu Henry mówił, żeby biegł do narożnika xD
0
@Lionel_Messi10 Gazda i Wiśnia to szczególnie top ekipa
0
@partymaker też doili aż w końcu Perez powiedział basta
0
@TR3YWAY widziałem to nagranie z trybuny. On stracił tam kontrole nad Acerbim z 5 sekund przed tym podaniem i nawet nie próbował skorygować pozycji