1

To się zemści jak chuj

0

Ferranowi dzisiaj sił na 45 minut starczyło

0

Aj gdyby on wszedł za Araujo we wtorek

1

Olmo tragedia dzisiaj

1

Christensen co za interwencja

0

@Dajnatace Araujo ma żółtą kartkę

0

@BulaKG Araujo ma żółtą kartkę

0

Araujo dostał żółta więc nie wejdzie

3

Olmo do zmiany

2

Pdf w końcu kartka

0

@partymaker to jeszcze lepiej pod emocje

4

Araujo w drugiej na poddymke?

1

Laboga jaki wkurwiony xDDDDD

0

Wyobraźcie sobie że na LO gra Balde

1

Takie mecze to najlepsza reklama futbolu

0

A gdzie kartka za nura

3

Co on za nura jebnal

0

Jak ten Martin ta piłkę przyjął że mu się odbiło dwa razy od piszczeli?

0

@TaughtMule Święcicki od meczu z Interem coś odpierdala jakby mu na łeb weszło

0

Boże Ferran chłopie

0

Dlaczego to nie czerwo

1

Ręka de jonga będzie przez 10 lat wałkowana

3

jak przepierdolą ligę to będzie majstersztyk

0

@ZwyklyKibicBarcy04 szczerze to nwm czy inne kluby nie miały gorzej niż my.

0

@Katalonik97 Lewy z Interem już się popisał przyjęciem autu i główką na pustą

0

@verdant Patri świetny sezon ma

0

@Rewolucja123 w analizie po meczu Henry mówił, żeby biegł do narożnika xD

0

@Lionel_Messi10 Gazda i Wiśnia to szczególnie top ekipa

0

@partymaker też doili aż w końcu Perez powiedział basta

0

@TR3YWAY widziałem to nagranie z trybuny. On stracił tam kontrole nad Acerbim z 5 sekund przed tym podaniem i nawet nie próbował skorygować pozycji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?