0

@barcelonaLM Sinner go pojedzie i dostanie potem na łeb do Carlitosa

1

Zverev ty sieroto. ide spać

6

@krol211 brać go i koniec tematu. 30 baniek za takiego grajka to kradzież

0

@Derean gość serio ma wysoko sufit tylko czasami za gorąca głowa. Jak przyjdzie doświadczenie to serio będzie topka

0

Tusk musiał składać to wotum czy mógł olać sprawę?

7

no kiepsko Tusk wygląda, serio chyba trzeba rozważyć zmianę


1

@GTBTP ta widziałem to wcześniej, ale od razu mi ten nick nie pasował xD

9

3

@Hosh będzie trzeba śledzić kolejną 8

0

@Gibbon_FCB Tusk to wgl się jąka, ledwo co gada i jak gada to bez sensu. Nie wiem co mu jest

0

@Hosh przesada xd

0

Trzaskowski serio jest kibicem Atletico? Jego wyniki to jak Atleti w dwóch finał LM

9

@gumaz no taka prawda, młodzi głosowali przeciw KO, a nie za PiS. Dwa lata nie zrobili nic tylko siali hejt na poziomie Pisu.,

0

@slayer o co chodzi?

2

Kibole cr7/hejterzy Messiego to jest zupełnie inny poziom odklejki


0

Kounde pojechał na kadrę czy kontuzja i ominął?

0

@draxidox akurat patrząc po głosach młodych z 1 tury to oni jako jedyna grupa nie głosowała w pierwszych miejscach na PO/PIS. Wydaje mi się że w drugiej głosowali przeciw Trzaskowskiemu niż na Nawrockiego

0

@Trencaxarxes u mnie wszyscy za Trzaskowskim, kogo pytam to Trzaskowski. nie wiem skąd Nawrocki miał aż tyle poparcia

9

@Comentateiro dziadzia spokojnie

0

@CLS63AMG bo zamiast skupić się na tym co istotne to wzięli się za szczucie opozycji. Na tym samym leciała kampania Trzaskowskiego i teraz po wyborach dalej robią to samo. Nie wiem jak oni tego nie widza

1

@Hubert102 bo zamiast się skupić na swoim kandydacie to robili nagonkę na drugiego

0

@Mow_mi_Douglas młodzi nie głosowali za Pisem tylko przeciwko Koalicji, widać to po pierwszej turze gdzie tylko młodzi nie głosowali za Po/Pis

3

@tribo Marek Woch odegrał kluczową rolę

4

Wygraliśmy. Podziękujmy pierwszej damie Gosi xDDDDD

3

Jaja będą jak wygra jednak Nawrocki po tym co teraz Trzask gada XD

0

Rybakina chyba miała udany wieczór z Vukovem skoro tak jedzie

0

Ale ludzi boli ten Yamal xd Barcelona nawet nie grała, a cały Twitter go wyzywa

15

Lucho moglby nam oddać tego Doue. Od biedy Barcole

8

Ten Inter nam 7 wjebał XD

0

@Faro przy dobrej ofercie w lecie bym go sprzedał. Takiego sezonu już nie powtórzy, a widać że ma jakieś problemy mentalne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?