Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM Sinner go pojedzie i dostanie potem na łeb do Carlitosa
1
Zverev ty sieroto. ide spać
6
@krol211 brać go i koniec tematu. 30 baniek za takiego grajka to kradzież
0
@Derean gość serio ma wysoko sufit tylko czasami za gorąca głowa. Jak przyjdzie doświadczenie to serio będzie topka
0
Tusk musiał składać to wotum czy mógł olać sprawę?
7
no kiepsko Tusk wygląda, serio chyba trzeba rozważyć zmianę
1
@GTBTP ta widziałem to wcześniej, ale od razu mi ten nick nie pasował xD
9
ale się Stano złapał xDDD
https://x.com/MichasKobis/status/1929495235643470180
3
@Hosh będzie trzeba śledzić kolejną 8
0
@Gibbon_FCB Tusk to wgl się jąka, ledwo co gada i jak gada to bez sensu. Nie wiem co mu jest
0
@Hosh przesada xd
0
Trzaskowski serio jest kibicem Atletico? Jego wyniki to jak Atleti w dwóch finał LM
9
@gumaz no taka prawda, młodzi głosowali przeciw KO, a nie za PiS. Dwa lata nie zrobili nic tylko siali hejt na poziomie Pisu.,
0
@slayer o co chodzi?
2
Kibole cr7/hejterzy Messiego to jest zupełnie inny poziom odklejki
0
Kounde pojechał na kadrę czy kontuzja i ominął?
0
@draxidox akurat patrząc po głosach młodych z 1 tury to oni jako jedyna grupa nie głosowała w pierwszych miejscach na PO/PIS. Wydaje mi się że w drugiej głosowali przeciw Trzaskowskiemu niż na Nawrockiego
0
@Trencaxarxes u mnie wszyscy za Trzaskowskim, kogo pytam to Trzaskowski. nie wiem skąd Nawrocki miał aż tyle poparcia
9
@Comentateiro dziadzia spokojnie
0
@CLS63AMG bo zamiast skupić się na tym co istotne to wzięli się za szczucie opozycji. Na tym samym leciała kampania Trzaskowskiego i teraz po wyborach dalej robią to samo. Nie wiem jak oni tego nie widza
1
@Hubert102 bo zamiast się skupić na swoim kandydacie to robili nagonkę na drugiego
0
@Mow_mi_Douglas młodzi nie głosowali za Pisem tylko przeciwko Koalicji, widać to po pierwszej turze gdzie tylko młodzi nie głosowali za Po/Pis
3
@tribo Marek Woch odegrał kluczową rolę
4
Wygraliśmy. Podziękujmy pierwszej damie Gosi xDDDDD
3
Jaja będą jak wygra jednak Nawrocki po tym co teraz Trzask gada XD
0
Rybakina chyba miała udany wieczór z Vukovem skoro tak jedzie
0
Ale ludzi boli ten Yamal xd Barcelona nawet nie grała, a cały Twitter go wyzywa
15
Lucho moglby nam oddać tego Doue. Od biedy Barcole
8
Ten Inter nam 7 wjebał XD
0
@Faro przy dobrej ofercie w lecie bym go sprzedał. Takiego sezonu już nie powtórzy, a widać że ma jakieś problemy mentalne.