Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wojtula to dalej nie ma coś z tą ręką czy palcem? Totalna głupota z tym Ter Stegenem. No ale chodzenie po dziennikarzach zrobiło swoje
0
@NeyJr11 gonimy Marka i Pene(czy on tam za frajer). Zostajemy z Wojtula i młodym kocikiem i niech się tłuką o 1
5
@Faro jest końcówka sezonu gdzie walczymy o dwa puchary, nie robisz rotacji na bramce w takiej sytuacji
2
@Bartas7VeB po klasyku jak wygramy niech se broni, teraz bez sansu takie coś
11
Former Barcelona player Vitor Roque since joining Palmeiras:
- 12 matches
- 0 goals
- 0 assists
Co tygrys gotuje w brazylijskiej
4
jakiś nowy kocik
0
@Gibbon_FCB Messi zrobił wtedy półfinał LM
3
soczysta kur... siadła
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ViscaelBarca2007 Balde by doszedł do tej piłki w 15 sekundzie meczu co Martin nie dał rady
1
@bimbher żeby dostać karnet musisz być socio, nwm jak w tym roku ale rok temu na montjuic dostał chyba każdy co się ubiegał (cena chyba było koło 500-700 euro ??), jak chciałes dostać na CN to tam chyba była kolejka i socio trzeba było być z 15 letnim stażem
1
@macio_944 nie dać tutaj meczu z Benfica?
4
@Who_you_mam problem jest jego ego i że gra nieomylnego
2
@Pablozeusz na Marciniaka to nawet Flick nie pomoże
0
@adamek20151 xd gościu
0
@adamek20151 zobaczymy we wtorek
1
@adamek20151 akurat legioniści to chyba go lubią xd
3
Marciniak ma sędziować mecz? to raczej nie jest dla nas dobra informacja
0
@KamQiX jasne, nawet na Twitterze zagranicznym nikt po nim nie jedzie ale jednak są tutaj oczekiwania ze bramkarz w tak ważnym meczu wyjmie nam coś ze strzałów typu nie do obrony
0
@slayer Florencja najpiękniejsze włoskie miasto tylko zalane przez turystów
0
@tristan87 jaka jest różnica? San Siro to nazwa Milanu?
0
@karoleq992 wydaje mi się że jednego gola byśmy uniknęli
0
@reloaded no niestety chłop ma siły na 20-30 minut biegania
1
@FCB24 Szczęsny chyba jest bramkarzem który musi dostać kilka strzałów na rozgrzanie i dopiero zaczyna coś bronić. Coś takiego było z Benfica. W innych meczach gdzie rywal oddawał mało strzałów to wszystko wpada
0
Kamyczek do ogródka Flicka ze nie zbudował zmiennika do ofensywy czy Fati i Pau Victor sami nie pomogli?
3
Ostatnie mecze to 3 od Borussi, 3 od Celty, 0 od Majorki, 2 od Realu i dzisiaj 3 od Interu. Strasznie kiepsko to wygląda. Obrona nie dojeżdża ale i bramkarz nie pomaga
3
@sebo939 tutaj najgorzej, spalony uratował mu dupsko
4
https://x.com/thexdeaf/status/1917689505366016060
Szczęsny dzisiaj mecz typu jakie pamiętam z reprezentacji ( nie licząc mundialu)
0
@Fake69 Ferran ogólnie jest bardzo słaby fizycznie, przecież on w drugiej się słaniał na nogach
0
@tbas bramka to samoboj