2

Wojtula to dalej nie ma coś z tą ręką czy palcem? Totalna głupota z tym Ter Stegenem. No ale chodzenie po dziennikarzach zrobiło swoje

0

@NeyJr11 gonimy Marka i Pene(czy on tam za frajer). Zostajemy z Wojtula i młodym kocikiem i niech się tłuką o 1

5

@Faro jest końcówka sezonu gdzie walczymy o dwa puchary, nie robisz rotacji na bramce w takiej sytuacji

2

@Bartas7VeB po klasyku jak wygramy niech se broni, teraz bez sansu takie coś

11

Former Barcelona player Vitor Roque since joining Palmeiras:

- 12 matches
- 0 goals
- 0 assists

Co tygrys gotuje w brazylijskiej

4



jakiś nowy kocik

0

@Gibbon_FCB Messi zrobił wtedy półfinał LM

3



soczysta kur... siadła

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ViscaelBarca2007 Balde by doszedł do tej piłki w 15 sekundzie meczu co Martin nie dał rady

1

@bimbher żeby dostać karnet musisz być socio, nwm jak w tym roku ale rok temu na montjuic dostał chyba każdy co się ubiegał (cena chyba było koło 500-700 euro ??), jak chciałes dostać na CN to tam chyba była kolejka i socio trzeba było być z 15 letnim stażem

1

@macio_944 nie dać tutaj meczu z Benfica?

4

@Who_you_mam problem jest jego ego i że gra nieomylnego

2

@Pablozeusz na Marciniaka to nawet Flick nie pomoże

0

@adamek20151 xd gościu

0

@adamek20151 zobaczymy we wtorek

1

@adamek20151 akurat legioniści to chyba go lubią xd

3

Marciniak ma sędziować mecz? to raczej nie jest dla nas dobra informacja

0

@KamQiX jasne, nawet na Twitterze zagranicznym nikt po nim nie jedzie ale jednak są tutaj oczekiwania ze bramkarz w tak ważnym meczu wyjmie nam coś ze strzałów typu nie do obrony

0

@slayer Florencja najpiękniejsze włoskie miasto tylko zalane przez turystów

0

@tristan87 jaka jest różnica? San Siro to nazwa Milanu?

0

@karoleq992 wydaje mi się że jednego gola byśmy uniknęli

0

@reloaded no niestety chłop ma siły na 20-30 minut biegania

1

@FCB24 Szczęsny chyba jest bramkarzem który musi dostać kilka strzałów na rozgrzanie i dopiero zaczyna coś bronić. Coś takiego było z Benfica. W innych meczach gdzie rywal oddawał mało strzałów to wszystko wpada

0

Kamyczek do ogródka Flicka ze nie zbudował zmiennika do ofensywy czy Fati i Pau Victor sami nie pomogli?

3

Ostatnie mecze to 3 od Borussi, 3 od Celty, 0 od Majorki, 2 od Realu i dzisiaj 3 od Interu. Strasznie kiepsko to wygląda. Obrona nie dojeżdża ale i bramkarz nie pomaga

3

@sebo939 tutaj najgorzej, spalony uratował mu dupsko

4

https://x.com/thexdeaf/status/1917689505366016060

Szczęsny dzisiaj mecz typu jakie pamiętam z reprezentacji ( nie licząc mundialu)

0

@Fake69 Ferran ogólnie jest bardzo słaby fizycznie, przecież on w drugiej się słaniał na nogach

0

@tbas bramka to samoboj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?