0

@xvcWinterSoldier weź se template laexowy i napisz w overleafie

1

@Kulakula widzę że wyłapanie ironi to nie jest twoja mocna strona

2

Oo Marek Kondrat wraca do filmu i zagra Rzeckiego w nowej Lalce(nie tej Netfliksowej tylko tej z Dorocińskim, tak mają być dwie Lalki xd)

7

Chłopie miej szacunek do siebie i do klubu i odejdź

3

Yamal by mógł mieć każdą fajną nastkę hiszpańską, a leci z jakąs 13 lat starszą only fansiarą xD

0

Pewne rzeczy to sprzedaż kogoś z dwójki Pedri/Yamal?

0

@ViscaelBarca2007 Nico z Yamalem się będą razem napędzać

0

@blakkudium jak na wakacjach siedzi to ciężko xd

1

FFP dosięgnęło nawet kobiety i mówi się o możliwych transferach Mapi czy nawet Salmy byle było na przedłużenie kontraktów.

1

@Tarnowitz Gavi gdyby nie był tak pompowany to by właśnie zmieniał klub. Fermina pewnie będą chcieli wypchnąć bo idzie zrobić na nim hajs, a to jednak rezerwowy. Jeszcze z planem gdy Raphinia na śpo to fermin nagle jest 3/4 w rotacji na tą pozycję

0

@krzywy imho to jest gra na pensje w Bayernie xD trzeba czekać na Rashorda bo chłop serio chce tutaj grac

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Sysia11 a jak to pozycja? on da rade na skrzydle bez szybkości?

0

Ten Mastantuono serio taki kocik? Widziałem jakieś highlightsy i nawet tam szału nie było xD jeszcze on chyba gra bardziej jakaś 10, a podobno w Realu chcą go na prawe skrzydło wrzucić

1

@Benz oni podobno też rozpędzali go z połowy pasa i wyszlo 1.9km gdzie ten samolot potrzebuje 2.1 czy 2.3

0

@PatrychoO clair obscur to nowe z tego roku czy co to jest? Lubie takie liniowki jak tlou, plague tale mam na liście

0

@MesQueUnClub_87 to chyba fejki nie?

0

@clyde ona serio taka jest czy to już troll?

1

@blakkudium Jeżeli decyzja zależy tylko od Martina to on nie odejdzie, widać, że dużo dla niego znaczy gra w tym klubie

2

@Tatazolwinia Wijnaldum do nas miał here we go xd

0

@Cygan BRC ok, będę musiał sprawdzić

0

W jakim sklepie dostanę maltesers?

0

@Faro przeginka, ja dałem łomocze i w te totsy straszna bida

6




Yamal coś po angielsku śmiga? xD

3

@blakkudium kupił magistra?

0

@FanBarcy22 ta klasyk, pamietam

0

o widzę, że Ronaldo wczoraj grał z kontuzją xD

0

@Kubsoleon Probierz poleci pewnie po mundialu, ewentualnie po kwali jak się nie dostaniemy xD no ale potem powrót 38 letniego na kwali do Euro? no to się już nie klei

1

Ale z tym Pedrim na 10 to nwm co łysy miał w głowie

1

Co on to Yamalowi pokazywał? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?