Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@xvcWinterSoldier weź se template laexowy i napisz w overleafie
1
@Kulakula widzę że wyłapanie ironi to nie jest twoja mocna strona
2
Oo Marek Kondrat wraca do filmu i zagra Rzeckiego w nowej Lalce(nie tej Netfliksowej tylko tej z Dorocińskim, tak mają być dwie Lalki xd)
7
Chłopie miej szacunek do siebie i do klubu i odejdź
3
Yamal by mógł mieć każdą fajną nastkę hiszpańską, a leci z jakąs 13 lat starszą only fansiarą xD
0
Pewne rzeczy to sprzedaż kogoś z dwójki Pedri/Yamal?
0
@ViscaelBarca2007 Nico z Yamalem się będą razem napędzać
0
@blakkudium jak na wakacjach siedzi to ciężko xd
1
FFP dosięgnęło nawet kobiety i mówi się o możliwych transferach Mapi czy nawet Salmy byle było na przedłużenie kontraktów.
1
@Tarnowitz Gavi gdyby nie był tak pompowany to by właśnie zmieniał klub. Fermina pewnie będą chcieli wypchnąć bo idzie zrobić na nim hajs, a to jednak rezerwowy. Jeszcze z planem gdy Raphinia na śpo to fermin nagle jest 3/4 w rotacji na tą pozycję
0
@krzywy imho to jest gra na pensje w Bayernie xD trzeba czekać na Rashorda bo chłop serio chce tutaj grac
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Sysia11 a jak to pozycja? on da rade na skrzydle bez szybkości?
0
Ten Mastantuono serio taki kocik? Widziałem jakieś highlightsy i nawet tam szału nie było xD jeszcze on chyba gra bardziej jakaś 10, a podobno w Realu chcą go na prawe skrzydło wrzucić
1
@Benz oni podobno też rozpędzali go z połowy pasa i wyszlo 1.9km gdzie ten samolot potrzebuje 2.1 czy 2.3
0
@PatrychoO clair obscur to nowe z tego roku czy co to jest? Lubie takie liniowki jak tlou, plague tale mam na liście
0
@MesQueUnClub_87 to chyba fejki nie?
0
@clyde ona serio taka jest czy to już troll?
1
@blakkudium Jeżeli decyzja zależy tylko od Martina to on nie odejdzie, widać, że dużo dla niego znaczy gra w tym klubie
2
@Tatazolwinia Wijnaldum do nas miał here we go xd
0
@Cygan BRC ok, będę musiał sprawdzić
0
W jakim sklepie dostanę maltesers?
0
@Faro przeginka, ja dałem łomocze i w te totsy straszna bida
6
Yamal coś po angielsku śmiga? xD
3
@blakkudium kupił magistra?
0
@FanBarcy22 ta klasyk, pamietam
0
o widzę, że Ronaldo wczoraj grał z kontuzją xD
0
@Kubsoleon Probierz poleci pewnie po mundialu, ewentualnie po kwali jak się nie dostaniemy xD no ale potem powrót 38 letniego na kwali do Euro? no to się już nie klei
1
Ale z tym Pedrim na 10 to nwm co łysy miał w głowie
1
Co on to Yamalowi pokazywał? XD