Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BorzyKrzys co to ma do mojego wpisu?
0
Prawnik Zaborowski jest obrońcą tego mordercy z UW. Nieźle się rodzina postarała. To on bronił między innymi Ziobrę, Obajtka czy Jakiego
0
Rashford nie jest leniem? To nie jest trochę lepszy gość pokroju Joao Felixa?
0
Ale szybko go wybrali
4
@marcin62 to jest fake bo wpis pojawił się już po zdarzeniu
11
@Coutinho007 el nacional to nie jest źródło typu no stary mówię ci?
0
@bart_azz potrzebujemy jednak kogoś z przodu, najlepiej jakiegoś LS co i N obskoczy
0
@Ricardinio14 oczywiscie
1
https://twittwe.com/llimoo/status/1920201417114980864
W Mediolanie przyzwyczajeni do kradzieży
0
@ShawnC bo obok Inigo jest naszym najlepszym obrońcą i dlatego gra. Tobie pozostawiam do rozważenia czy to dobrze czy niedobrze
1
@Coutinho007 Doku to jest jeździec bez głowy
0
Nie wiem co ludzie mają w głowach że pierwsza co im przychodzi to wyciągnąć telefon i kręcić
0
@Nazio_87 @Messiah10 latalo nagranie na x gdzie gość miał całą twarz we krwi i wyglądało jakby coś w ustach, do tego powiedział że wylizał siekierę. Są leaki wiadomości studentów którzy pisali że jadł jej jelito gdy przybiegł strażnik
3
Ten gość co odrąbał głowę portierce na UW to jeszcze jadł jej ciało gdy go złapali
0
@SenseiFCB gość wpadł na kampus UW i siekierą odrbal głowę portierce
1
@Faro Real wczoraj by awansował bo albo thibo by jedno wyjął albo Marciniak by odgwizdał faul
0
@Bartula jasne, ale czasami dobrze jest gdy bramkarz wyjmie strzał nie do obrony
2
Donnaruma znowu zaczyna. A pamiętam jak kiedyś w jednym meczu LM się zesral gdy jego drużyna miała awans
0
@Kgorecki2500 odrąbał siekierą
6
Jakiś świr wpadł na kampus UW w centrum i uciął głowę portierce
7
Króciutko z varciniakiem
2
@Jonyx raz się przebiegł do monitorka i się bał drugi
0
@Rewolucja123 wstrzymałbym się jednak do meczu z Realem
1
@aleksandrowielki mu tutaj siadł mental i on chciał ten mecz dokończyć. Jak zaczęli odrabiać to nagle zachcialo mu się biegać.
2
@dzefrej234 bo tam broniliśmy się głębiej i potrafiliśmy murować przez 80 minut. Araujo idealnie się czuje takiej grze, jak obok ma 3 do asekuracji.
1
@ViscaelBarca2007 musi popracować nad strzałem i będzie dobrze
0
@PatrykBarca w punkt, a potem tacy idioci wyskoczą z błędem przy kryciu Araujo gdzie Inter wychodził 4v4. Cofnęlibyśmy się, zagrali na czas i byłyby finał
2
@Azi Araujo zawalił nam LM rok temu i teraz. Do tego sporo meczów gdzie był elektrykiem. Po czym mamy go oceniać?
3
@AdrianFCB10 chłop jest głupi, typowy Latynos
0
@Terrored fajnie grać ofensywnie i wgl ale mówimy tutaj o 3 minutach w meczu półfinałowym LM, na wyjeździe, z zespołem który robi 3-4 podania i jest w naszym polu karnym, który ma przewagę cm. Wystarczyło się kłaść, wybijać piłkę, przedłużać i byśmy mieli z 30 sekund czasu gry i awans do finału. Kazdy zespół, każdy by tak zagrał. Real w takim czymś jest najlepszy i nie dziwi że potem wygrywa seryjnie LM