2

@BorzyKrzys co to ma do mojego wpisu?

0

Prawnik Zaborowski jest obrońcą tego mordercy z UW. Nieźle się rodzina postarała. To on bronił między innymi Ziobrę, Obajtka czy Jakiego

0

Rashford nie jest leniem? To nie jest trochę lepszy gość pokroju Joao Felixa?

0

Ale szybko go wybrali

4

@marcin62 to jest fake bo wpis pojawił się już po zdarzeniu

11

@Coutinho007 el nacional to nie jest źródło typu no stary mówię ci?

0

@bart_azz potrzebujemy jednak kogoś z przodu, najlepiej jakiegoś LS co i N obskoczy

0

@Ricardinio14 oczywiscie

1

https://twittwe.com/llimoo/status/1920201417114980864

W Mediolanie przyzwyczajeni do kradzieży

0

@ShawnC bo obok Inigo jest naszym najlepszym obrońcą i dlatego gra. Tobie pozostawiam do rozważenia czy to dobrze czy niedobrze

1

@Coutinho007 Doku to jest jeździec bez głowy

0

Nie wiem co ludzie mają w głowach że pierwsza co im przychodzi to wyciągnąć telefon i kręcić

0

@Nazio_87 @Messiah10 latalo nagranie na x gdzie gość miał całą twarz we krwi i wyglądało jakby coś w ustach, do tego powiedział że wylizał siekierę. Są leaki wiadomości studentów którzy pisali że jadł jej jelito gdy przybiegł strażnik

3

Ten gość co odrąbał głowę portierce na UW to jeszcze jadł jej ciało gdy go złapali

0

@SenseiFCB gość wpadł na kampus UW i siekierą odrbal głowę portierce

1

@Faro Real wczoraj by awansował bo albo thibo by jedno wyjął albo Marciniak by odgwizdał faul

0

@Bartula jasne, ale czasami dobrze jest gdy bramkarz wyjmie strzał nie do obrony

2

Donnaruma znowu zaczyna. A pamiętam jak kiedyś w jednym meczu LM się zesral gdy jego drużyna miała awans

0

@Kgorecki2500 odrąbał siekierą

6

Jakiś świr wpadł na kampus UW w centrum i uciął głowę portierce

7

Króciutko z varciniakiem

2

@Jonyx raz się przebiegł do monitorka i się bał drugi

0

@Rewolucja123 wstrzymałbym się jednak do meczu z Realem

1

@aleksandrowielki mu tutaj siadł mental i on chciał ten mecz dokończyć. Jak zaczęli odrabiać to nagle zachcialo mu się biegać.

2

@dzefrej234 bo tam broniliśmy się głębiej i potrafiliśmy murować przez 80 minut. Araujo idealnie się czuje takiej grze, jak obok ma 3 do asekuracji.

1

@ViscaelBarca2007 musi popracować nad strzałem i będzie dobrze

0

@PatrykBarca w punkt, a potem tacy idioci wyskoczą z błędem przy kryciu Araujo gdzie Inter wychodził 4v4. Cofnęlibyśmy się, zagrali na czas i byłyby finał

2

@Azi Araujo zawalił nam LM rok temu i teraz. Do tego sporo meczów gdzie był elektrykiem. Po czym mamy go oceniać?

3

@AdrianFCB10 chłop jest głupi, typowy Latynos

0

@Terrored fajnie grać ofensywnie i wgl ale mówimy tutaj o 3 minutach w meczu półfinałowym LM, na wyjeździe, z zespołem który robi 3-4 podania i jest w naszym polu karnym, który ma przewagę cm. Wystarczyło się kłaść, wybijać piłkę, przedłużać i byśmy mieli z 30 sekund czasu gry i awans do finału. Kazdy zespół, każdy by tak zagrał. Real w takim czymś jest najlepszy i nie dziwi że potem wygrywa seryjnie LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?