0

@Faro to chyba francuski po akcencie

2

@Ptasior też będe za PSG bo Lucho, podobnie jak kibicowałem City w LM (gdy odpadaliśmy) bo Pep

1



Lewandowski staruch xDDD

0

@Oskar00 pani psycholog to już tam od jakiegoś czasu za psychologa to nie robi xD

1

@sergio5 tam się go pytały czy jest Laminem i żeby serio mówił, a on że Ryan xD

0

Orientuje się ktoś czy na Bilbao są wyjazdy? czy kibice dostają tam pulę? Podobno na Espanyol nie ma gości

0

@tbas że oni tego online u siebie nie rzucili (chodzi mi o normalnie ciuchy, nie koszulki piłkarskie)

1

@Filipem Tchouamni jak gra na spd w tym roku to jest serio topka, a my nawet spd nie mamy. Imho bardziej odpłynął z Valverde bo gość jest ostatnio cienki jak sik pająka i tylko te jego strzały tuszują jego występy

6

@FCB24 gra tak jak grał czyli zero progresu, ofensywny styl Flicka tylko uwypukla jego wady

4

@draxidox Real by ten aut rzucał minutę

4


niesamowita jest

0

@Faro co on się do Pedriego sapie

0

dlaczego na stronie Barcy nie ma jeszcze możliwości na wyjazd na Espanyol czy poźniejesze mecze? to nie zawsze klub dostaje pule czy jak?

0

@CZAJUN_119 ciekaw jakie ceny stacjonarnie, może ktoś proxy będzie robił

0

@Ryoumen chodzi mi o ciuchy te normalne, one są w preorderze na stronie, jutro mają byc inhand w sklepie na CN

0

wiadomo czy rzucą ciuchy z travisem online na fcbarca store? bo troche boli ten szip i tax

0

@barcafan1789 ja po 20 minutach wyzywania Marciniaka straciłem głos xD

0

@CLS63AMG raczej wróci grada de animación jako zorgrnizowany doping, wątpię, że boixos nois

0

@partymaker no i widziałeś jak rozegrali aut?

0

@partymaker gdyby Yamal miał bramkę w tym meczu to na bank by cofnął do Pedriego, wtedy kilka podań w środku i wycofanie do obrońców i mijają dwie minuty. Niestety ale młody sie podpalił i złota piłka tego typu

0

@4drian0 koszulka sztos ale z przodu, tył ma zje****. Działa kod?

4

@VegetaPolska gość bronił Obajtka, Ziobrę i Jakiego xD adwokat za hajs zrobi wszystko

0

@July_6_BcN nie no ewakuacja była zawsze u nas, przynajmniej na mimie

0

@Criss18Barca oni jakoś nie scrapują informacji z paczkomatów? kiedyś chyba jak był ten problem, że potrafili otwierać skrzynki zdalnie to właśnie jakoś przechwytywali po łączu komunikację kurier-paczkomat. dziwne, że wysłali ci jako dpd skoro paczka inpost

2

@LOPEZ16 no on już ten rok ma zdecydowanie słabszy tylko jeszcze to markował bramkami czy asystami, od przerwy na kadrę to jest stary, dobry Raphinia z sezonów Xaviego

0

Na BUWie ewakuacja

0

@Starrk bramkarz?? Ale tutaj chyba jeszcze z rok się można wstrzymać. Na pewno SO bo Araujo trzeba się pozbyć i jakiś boczny co obskoczy LO/PO, do tego typowy lewoskrzydłowy i jak się trafi to jakaś tania 9 na rotację

2

@Eklerek a co on tam grał? Jak i tak tutaj każdy wspomina to jako genialny sezon ter Stegna bo musiał ratować to co odwaliła obrona. Jedynie dobrze pamiętam pierwszy mecz z pucharu króla z Realem bo o rewanżu szkoda gadać

2

W 2014/15 Lucho wygrywa tryplet po finale z włoską drużyną w Niemczech, drużyna która odpadła z Włochami w półfinale potem 3x z rzędu wygrywa LM. 2024/25????

0

@gumaz no i to będzie grane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?