3

Szkoda, że Flickowi nie udało się zbudować Pau Victora/Fatiego nawet jako solidnych zmienników. Wypadł nam Lewy i Flick nawet nie ma jak zrobic ofensywnej zmiany.

1

@brd42 Olmo w pierwszym wgl wyglada slabo. Zdecydowanie wiecej daje z lawki

13

Szczesny tragiczny mecz dzisiaj.

0

Cały sezon jedziemy na 3 napastników + 1 zmiennik. Wypadł Lewy i nawet nie mamy kogo wprowadzić na ofensywę.

1

Ferran mogl ladowac

1

ale Frankie zasuwa dzisiaj

1

Raphinia wszystko robi zle ale zalicza asyste i robi bramke. no nwm

0

Pedri sie w jakies pietki bawi

1

ale by teraz Messi siadl na tego wolnego

1

ale fart xD ale Szczesny dzisiaj tragedia

2

Chyba nie było spalonego

0

Zdejmij Ferrana i daj Gaviego bo on już nie ma siły biegać

0

Raphinia musisz troche myśleć, nie ma co wszystkiego pchać

0

ram nie bylo spalonego?

6

brakuje Lewego przy tych rogach

0

Fermin rok temu miales taka kurwe w nodze, co sie dzieje

0

wygrajcie to nawet jedna bramka ale wygrac

0

zdejmuj Olmo i dawaj Fermina

0

jakim cudem takie cos

0

Dawaj Gaviego za Olmo zeby grac na 3 w srodku i ewentualnie jakis Fermin za Raphe

0

Zdjalbym Olmo

1

takie pilki nie moga tak przechodzic

1

Araujo gosciu bo zaraz czerwo dostaniesz

0

Martin totalnie niedowiozl

0

od razu Kounde to szpitala wieźcie

1

nie Kounde chlopie co sie dzieje

0

brawo Frankie

0

dobra Ferra niech zostanie xD ale raphinia wypad w drugiej

0

Martin chlopie wyjazd. Dawac Aruajo w drugiej albo Garcie

0

Dawaj Fermina od 45

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?