Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Szkoda, że Flickowi nie udało się zbudować Pau Victora/Fatiego nawet jako solidnych zmienników. Wypadł nam Lewy i Flick nawet nie ma jak zrobic ofensywnej zmiany.
1
@brd42 Olmo w pierwszym wgl wyglada slabo. Zdecydowanie wiecej daje z lawki
13
Szczesny tragiczny mecz dzisiaj.
0
Cały sezon jedziemy na 3 napastników + 1 zmiennik. Wypadł Lewy i nawet nie mamy kogo wprowadzić na ofensywę.
1
Ferran mogl ladowac
1
ale Frankie zasuwa dzisiaj
1
Raphinia wszystko robi zle ale zalicza asyste i robi bramke. no nwm
0
Pedri sie w jakies pietki bawi
1
ale by teraz Messi siadl na tego wolnego
1
ale fart xD ale Szczesny dzisiaj tragedia
2
Chyba nie było spalonego
0
Zdejmij Ferrana i daj Gaviego bo on już nie ma siły biegać
0
Raphinia musisz troche myśleć, nie ma co wszystkiego pchać
0
ram nie bylo spalonego?
6
brakuje Lewego przy tych rogach
0
Fermin rok temu miales taka kurwe w nodze, co sie dzieje
0
wygrajcie to nawet jedna bramka ale wygrac
0
zdejmuj Olmo i dawaj Fermina
0
jakim cudem takie cos
0
Dawaj Gaviego za Olmo zeby grac na 3 w srodku i ewentualnie jakis Fermin za Raphe
0
Zdjalbym Olmo
1
takie pilki nie moga tak przechodzic
1
Araujo gosciu bo zaraz czerwo dostaniesz
0
Martin totalnie niedowiozl
0
od razu Kounde to szpitala wieźcie
1
nie Kounde chlopie co sie dzieje
0
brawo Frankie
0
dobra Ferra niech zostanie xD ale raphinia wypad w drugiej
0
Martin chlopie wyjazd. Dawac Aruajo w drugiej albo Garcie
0
Dawaj Fermina od 45