Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
ale Lewy by mial uzywanie w takim meczu
0
Raphinia zlaz
0
ale Lewego brakuje w takim meczu
0
Dobra Raphinia chlopie nwm. Fati bez nogi by wiecej dal
1
Olmo to chyba powinien wchodzic z lawki
0
Raphinia wyglada jak ten z 2022 co Xavi go rzucal na LS, a tym nie potrafil nikogo minac
0
Yamal zrob nam Messiego z Arsenalem i walnij 4
0
ten Inter byl do walniecia ale starta bramki w 1 minucie i autobus ustawily caly mecz
0
no i na leb
0
@partymaker on od lutego nic nie gra
3
nie przebijemy się przez to, nie z Raphinia w takiej formie i Ferranem. Messi z Xavim i Iniestą by nie dali rady
1
Raphinia chlopie pomysl
0
Raphinia chlopie
0
na kogo oni chca wrzucac jak nie ma Lewego
0
Co oni odjebali. Sie zaczelo bo wolny martin nie dobiegl
0
Ale jest atmosfera. Dawno tego nie było
0
@Fantastyczny Chłopiec no ale za kogo ma grać? Masz 3-4 lepszych pomocników od niego
1
@blakkudium a Messi cos napisal?
1
@GTBTP wszystkie te historie Messi/Ronaldo powiedział i drugiego dnia zrobił to fejki.
1
@DeXt3rVeB i się zacznie zmiana trenera co pół roku. Najpierw trzeba się pozbyć Dari i niech ogarnia sobie prawdziwego psychologa
1
Króciutko z niemcem
1
@Nightraider mega mnie dziwi skąd on ma taki PR wśród dziennikarzy. On przypadkiem nie wynosi jakiegoś info z szatni? Jak miał kontuzje to jakoś nie było tyle wycieków co ostatnio
0
@stone80 Rakitic obok Pedriego by chodził aż miło
0
Jaki bilans ma Wojtula w meczach z Interem w barwach Juve? Coś tam powyciągał?
3
@Krzysztof1987 ok bronił wtedy dobrze w meczach ligowych ale dlaczego nagle w LM nie potrafił nic zrobić i odpadliśmy w grupie. W LE też nie pomógł. W tym samym sezonie jeszcze dostał 4 od realu w PK. W żadnym meczu z topowym rywalem wtedy nie dojechał. Porównaj sobie co zagrał Neuer z nami w Monachium a co Marc
0
@norbi77 Caillee podobno przegrała casting xd
2
Martinelli jaki to jest jeździec xD
1
teraz chłopie widzisz ręke
0
Arsenal podchodzi pod to pole karne i nie wie co zrobić z piłką.
0
Ter Stegen też by tak przykrył krótki słupek