9

Doue to się chyba z futsalu urwał

1

Donnaruma tryb z euro2020

0

Kvara to wgl nosi ochraniacze?

0

@Bolton PSG z nikim w tym roku nie grało, tylko leją farmerów u siebie. Trafili na Liverpool bez formy czy w kratę Aston Ville i prawie odpadli.

1

Martinelli to kiedykolwiek strzelił bramke? Bo co oglądam Arsenal to chłop robi takie coś

2

sędzia widze trzyma poziom, to samo co z Interem nas przekręcił

0

skąd się ten neves wytrzasnął. Ale on by chodził obok Pedriego

0

całkiem mocna ekipa jednak tego Interu się na jutro szykuje, myślałem, że więcej kontuzji mają. Wraca Thuram, a on tam mocno ustawia ofensywe

1

I wiadomo jak z karą dla piłkarzy Realu?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gaucho ostatnio tak Munir pukał

0

@fart coś mi migneło, że już dzisiaj trenował

0

Thuram sie jednak wyrobi na mecz?

1

@Kitek1640 ja jestem team Bobritto bandito

0

@Janas11224 kfc kiedyś było serio dobre ale mam wrażenie, że od 2011-12 to jest dno i wodorosty. KFC ostatnio jadłem w 2015 i było słabo i tydzień temu bo zobaczyłem na mieście reklamę, że grander ze 20 ziko to musiałem skorzystać. No i dalej kiepścizna.

0

Ale ten Inter jest zajechany. Trzeba dać z siebie 100% w środe i to wygrać

0

@norbi77 Real nie potrzebnie dla nich, odpuścił po tym 2:1, gdyby jechali cały czas to imho by coś jeszcze wcisnęli

5

Zieliniski co zmiane dal

0

No i Esme dostanie upgrade

0

@Hosh Vini i Rapha wczoraj we dwójkę taki stinker zagrali

0

@El Plutoninho Rafa gra taki gnój od lutego, z meczu na mecz to coraz gorzej wygląda

0

@LOPEZ16 Inter też jest zajechany i mają sporo kontuzji

1

@Katalończyk 99 dalej uważam, że to zawodnik max na zmiennika i przy dobrej ofercie bym go sprzedawał.

15

Szczęsny mówił o 4 pucharach bo chodziło mu o Superpuchar Hiszpani, a ta babka w studiu ciągle coś pieprzyła o Klubowych Mistrzostwach Świata xD

2

co to wgl za koszulka dudka na całym stole w studiu leżała xD

0

@Alan_fcbfan Pedri druga połowa to kryminał

0

Totalnie nie mamy pomocy ani ataku w drugiej połowie

0

Nwm. Nie starczyło nam sił chyba, cała ofensywna bez formy albo kontuzje

0

Raphinia od dwóch miesięcy topeczka forma

0

Rób zmiany bo nikogo z przodu nie ma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?