0

Co oni robią


2

Zdejmuj tego Ferrana i Olmo na fałszywą na 9

1

Ladnie Wojtula

0

Trzeba tutaj 3:0 dowieźć bo z tym sędzia to różnie może być. Widać że brakuje nam 9, Ferran tragedia

7

Rudiger, Asencio, Ceballos bez kartki nie. Oni sami chyba nie wiedzą jak to się udało

0

Ale chłop stracił kontrolę nad meczem

1

Ceballos tak samo bez kartki xd

0

Dajcie temu Rudigerowi kartkę

2

Ferran tragedia dzisiaj

4

Co ten sędzia gwiżdże

7

Jak to sanki od tyłu na czerwona

1

Gdzie kartki



8

Gdzie żółta dla Rudigera

4

Ale Balde by miał autostradę przy tym Vasquezie

0

Szpaku dalej Franki

32



co tu się za remontada szykuje

3

@pioz123 i Viva la vida wjechała, topeczka

1

Fort na lewej totalnie nie ogarniający obrony? No nie wiem

1

@PatrychoO z drugiej strony ma brata który jest teraz kobietą (to chyba ma siostrę)

3

30 stopni w Sevilli ale Yamal trenuje w czapce by fryzury nie pokazać. Tik tok wleciał za mocno

0

@mientusek1407 oficjalny fan klub

1

@Pedri16Future gosciu przeginka

2

Ale Real grzeje na tego sędziego. Takie coś powinno być karane

0

@g_ochaa no miałes na stronce formularz do uzupełnienia. Teraz już zamknęli więc musisz czekać na otwartą sprzedać na stronie Interu

0

@Faro imho bez szans, on po ostatniej kontuzji przestał się rzucać w jedną stronę + do tego ma problemy z kryciem krótkiego słupka. Teraz po tym kolanie to nie wiem, co będzie, nie zdziwię się jak wgl zacznie się łamać.

1

@Kgorecki2500 za moich czasów to Kwadrat albo Monitor to były klasyki

0

@g_ochaa było też jako socio aplikować, socios chyba dostało 3k (zgłosiło się mniej więc bez losowania), penya dostała 1k biletów

0

@mientusek1407 tak albo być członkiem penyi, wtedy masz dostęp do puli która klub dostaje na mecze wyjazdowe.

1

@Zoker no szczególnie patrząc na ceny na montjuic? xD

1

@Zoker 60 euro, to jest chyba stała cena na wyjazdy w LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?