Cvzx
Dołączył/a: kwiecień 2026
Warszawa
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co oni robią
2
Zdejmuj tego Ferrana i Olmo na fałszywą na 9
1
Ladnie Wojtula
0
Trzeba tutaj 3:0 dowieźć bo z tym sędzia to różnie może być. Widać że brakuje nam 9, Ferran tragedia
7
Rudiger, Asencio, Ceballos bez kartki nie. Oni sami chyba nie wiedzą jak to się udało
0
Ale chłop stracił kontrolę nad meczem
1
Ceballos tak samo bez kartki xd
0
Dajcie temu Rudigerowi kartkę
2
Ferran tragedia dzisiaj
4
Co ten sędzia gwiżdże
7
Jak to sanki od tyłu na czerwona
1
Gdzie kartki
8
Gdzie żółta dla Rudigera
4
Ale Balde by miał autostradę przy tym Vasquezie
0
Szpaku dalej Franki
32
co tu się za remontada szykuje
3
@pioz123 i Viva la vida wjechała, topeczka
1
Fort na lewej totalnie nie ogarniający obrony? No nie wiem
1
@PatrychoO z drugiej strony ma brata który jest teraz kobietą (to chyba ma siostrę)
3
30 stopni w Sevilli ale Yamal trenuje w czapce by fryzury nie pokazać. Tik tok wleciał za mocno
0
@mientusek1407 oficjalny fan klub
1
@Pedri16Future gosciu przeginka
2
Ale Real grzeje na tego sędziego. Takie coś powinno być karane
0
@g_ochaa no miałes na stronce formularz do uzupełnienia. Teraz już zamknęli więc musisz czekać na otwartą sprzedać na stronie Interu
0
@Faro imho bez szans, on po ostatniej kontuzji przestał się rzucać w jedną stronę + do tego ma problemy z kryciem krótkiego słupka. Teraz po tym kolanie to nie wiem, co będzie, nie zdziwię się jak wgl zacznie się łamać.
1
@Kgorecki2500 za moich czasów to Kwadrat albo Monitor to były klasyki
0
@g_ochaa było też jako socio aplikować, socios chyba dostało 3k (zgłosiło się mniej więc bez losowania), penya dostała 1k biletów
0
@mientusek1407 tak albo być członkiem penyi, wtedy masz dostęp do puli która klub dostaje na mecze wyjazdowe.
1
@Zoker no szczególnie patrząc na ceny na montjuic? xD
1
@Zoker 60 euro, to jest chyba stała cena na wyjazdy w LM