0



Nitka z mocnymi nazwiskami

6

@Sulimo co w tym ironicznego? Chyba symbolicznego

0

mozna wylaczyc

2

@Faro Aspas cyrkowiec ale za takie coś brazol czerwo powinien i tak wyłapać

0

@kamiVeB Fort nam załatwił punkty z Celta i Las Palmas, próbował z Rayo ale tam się udało. Z czym do ludzi

4

@SelloutCrowd chłop sobie pokopał teraz miesiąc i ludzie dalej sie nabrali, ze to jest topowy pomocnik. Trzeba sie chłopa pozbyć i iść po jakiegoś skrzydłowego

1

@tomek8756 Real jeszcze może odpuścić ale na Inter jest potrzebny

0

@macio_944 to swoją drogą ale na Inter musisz mieć 9

3

Bez klasycznej 9 na Inter to samobójstwo

0

ale Flick był wściekły po bramce na 3:1

0

@BulaKG jak tam sami turyści chodzą na mecz to ciężko. Może na CN będzie lepiej

0

@Roobo do psychologa chodzi, ale to jest brazol, oni mają coś nie tak pod kopuła

0

@Culer9002 przeginka

0

@ikar34 skrzydło to jest pieprzony obowiązek, mam tylko 3 z przodu i jednego zmiennika i gramy tak jakimś cudem 60 mecz.

1

Remontada es posible

0

tego sędziego to z lochów Bernabeu wyciągneli?

0

to jest karny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

w tydzień zrobimy tutaj Atltetico xD

0

De Jong co ludzi tutaj nabrał, miesiącem gry pod konktrakt

0

dlaczego nam zawsze jakieś takie kloce strzelają

6

na Lewym nie gwizdał, a takie coś gwizdnął

0

@KrwawiaceoczyVEB ta ale wszystkie ataki BVB czy teraz Celta prowadzą lewą strona

2

typical Szczesny xD

0

Lewy jest tak zafiksowany na te 100 goli

0

a ten Lago to kartki nie dostanie?

0

do kogo to Martin gral

3

Raphinia od jakiegoś czasu to ten klasyczny, jakiego pamiętam

1

@Swistus172 od miesiąca gramy tak samo co Listopad, tylko sporo meczów udało się przepchać

0

Borussia też wszystko naszą lewą stroną prowadziła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?