D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a moim zdaniem nasz zarząd nadaję się do pchania karuzeli, jeśli oni w tym samym czasie kupują Douglasa za 2 razy więcej niż Asensio itd.
1
za 5mln? Co Ty niepoważny jesteś, za zasługi dla klubu odejdzie za darmo + premia
1
ja mam nadzieję nadal, że to będzie jak z okładką Przęgladu Sportowego z Grosickim w Burnley.
1
rywalem dla Busquetsa powinien być Samper, który powinien swoją szansę dostać
4
>bardzo dobry
>Paulinho
Bardzo dobry, to jest Verratti czy Thiago a nie piłkarz, którego w Tottenamie już nie chcieli, w kadrze gra dobrze, ale to i Mączyński dobrze się prezentuję w Reprezentacji.
Gość nie ma dryblingu ani wizji gry, bardzo mało kluczowych podań i asyst w lidze ogórkowej.
3
powiedzcie, ze to się nie dzieje naprawdę? To jest dramat.
12
właśnie słowo klucz: solidny, jak chcemy wrócić na szczyt i się nie staczać, to trzeba nam coś więcej niż solidność, mamy w kadrze już za dużo tych "solidnych", pomoc to nasza najgorsza formacja, nie wiem jak chcemy podnieść jakość grajkiem z Chin... On naszej pomocy nie zbawi.
0
prezentacja Paulinho chyba pobiła by Neymara, byłby komplet, tylko większość kibiców pewnie będzie gwizdała i krzyczała: BartomeuOut
7
coś czuję, że zostanie pobity rekord komentarzy a 99.9%, to będą komentarze negatywne.
1
przegrać, bo jak druga trójka się zgra, to wrócimy na szczyt i to z przytupem.
0
Dembele i Paulinho z transferu Neymara, czyli z jakieś (150-180mln)
a Coutinho z budżetu transferowego przed sprzedażą, bo podobno kasa była na klasowego zawodnika.
1
więc Bartomeu Out też bardzo pewne, socios tego nie darują, że ich pieniądze są wydawane w tak głupi sposób. Benedito zbierze te podpisy szybciej niż myśli.
0
po wypowiedzi Kloppa można już było coś wywnioskować, że jednak chyba odejdzie i ta niby kontuzja pleców, co zawsze się przytrafia przed transferem.
Borussia też pewnie ogłosi, że Dembele odchodzi, tylko że będą wymagać jakiejś konkretnej ceny
9
aż boję się iść spać, boję się że gdy wejdę, to zobaczę ten wielki napis: Paulinho zawodnikiem Barcelony!
Oby nie, żeby to tylko był zły sen.
8
Ciekawe czy do Bartomeu dotarły komentarze ze wszystkich portali społecznościowych Barcelony, gdzie pod każdym zdjęciem jest: #BartomeuOut czy: nie dla Paulinho, ciekawe co on na to?
Wierzycie że mogła być to prośba Valverde o Paulinho?Ja jakoś w to nie wierzę, jest tylu piłkarzy na świecie a on akurat by poprosił o grajka z Chin, którego pewnie przez 5 minut na żywo nie widział. Jakby już o kogoś miał prosić, to o piłkarza którego zna i prowadził kiedyś.
1
Czytałem, ze nie ma się co podniecać, bo to tylko beniaminek a w Chinach Paulinho z gorszymi beniaminkami on się nawet nie wyróżnia na tle zespołu.
A najgorsze ze on 40mln...
8
Ten środek pola Rakitic-Paulinho-Gomes, cóż za potężna linia pomocy, drużyny chyba przed meczem będą walkowera dawały.
15
Paulinho w ostatnich 2/3 meczach:
1 mecz(90 minut):
35 podań ze skutecznością 95%
0 kluczowych podan
2 udane dryblingi
0 odbiorów
Ocena 6.8 (sofascored)
2 mecz(90 minut):
24 podania ze skutecznością 86%
0 kluczowych podań
0 udanych dryblingow
0 odbiorów
Ocena 6.7 (sofascored)
Chyba te spotkania przekonały zarząd, że to jest transfer w 10... Przypominam, to jest ogorkowa liga a on tam nawet w 1 na 10 spotkań się nie wyróżnia...
68
Neymar:
"Pieniądze nie byly kluczowe, długo się zastanawiałem, decyzję podjąłem na 2 dni przed transferem..."
Co za oszust z niego, najemnik który pójdzie gdzie mu sypna większym hajsem, za rok Realem mu ds więcej to tam pójdzie...
9
Trener ma po meczu porozmawiać z zarządem i rozwiązać sytuacje a jutro podadzą oficjalny komunikat co z nim (Dembele) zrobią
9
Roberto sprzedadzą żeby kupić sobie ogora z Ligi ogorkowej xD
6
Nigdy go nie pokocham, niech wyżej wymienioną 3 kupuję i niech spierd...idzie z tego klubu.
4
A niech go kupią, to socios go na taczkach wywiezie, jedyny pozytyw tego wszyatkiego.
Jak oni kupią Paulinho, kosztem Dembele i Coutinho , to naprawdę mają coś nie tak z głową. Zamiast te 40 mln dołożyć na obu, to kupią piłkarza, który ciągnąć będzie ogromną pensję a jakości podniesie tyle co pilkarz z rezerw.
0
I jeszcze 5 milionowy xD
0
Jeśli ma przyjść Seri to kosztem Pauliny a nie Coutinho czy Dembele
5
Najlepsze, że gdzie nie wejdziesz to 99% ludzie jedzie po zarządzie równo, a oni nadal uważaj, że to świetny ruch.
Bye Bye Bartomeu, ze stołkiem się pożegnasz z przytupem.
0
tylko skąd kasa 40mln on, Dembele i Cotinho pewnie z 200mln a i pisali, że zrezygnowali z Seriego.
3
Paulinho(w słabej lidze Chińskiej)
9 goli i 2 asysty
51 podań na mecz ze skutecznością 85%
1.1 kluczowego podania
1 drybling na mecz
2.1 przerzuty na mecz
2.6 odbioru na mecz
Paulinho(w Tottenhamie):
6 goli i 2 asysty
43 podania na mecz ze skutecznością 85%
0.8 kluczowego podania
0.8 dryblingu na mecz
2 przerzuty na mecz
2.2 odbioru na mecz
Seri (z najgorszego sezonu)
3 gole i 6 asyst
71 podań na mecz ze skutecznością 89%
1.3 kluczowego podania
1.3 dryblingu na mecz
4.5 przerzutów na mecz
1.3 odbioru na mecz
Czyli sprowadzamy piłkarza, który nie ma dryblingu, nie ma otwierających podań, nie jest ciągle pod grą, jedynie co ma to odbiór piłki...
7
Robert: Kupimy tylko klasowych piłkarzy
>klasowy piłkarz
>Paulinho
W czym on jest lepszy od Gomesa czy Rakiticia? Mamy się wzmacniać a nie sprowadzać piłkarzy słabszych niż mamy...
40 mln? Nie lepiej dorzuci 20mln do Coutinho i 20 do Dembele? Mam ich już dość , mam nadzieję, że szybko zbiorą te podpisy a tego Fernandeza to już nigdy na oczy nie zobaczę, pojechali oglądać Seriego, który zagrał wczoraj genialnie, dał koncert a oni zdecydowali bez oglądania Paulinho, że jednak będzie lepszy...
Najśmieszniejsze, że Chinole jeszcze na nim zarobią... W bardzo słabej lidze wartość skoczyła mu x4... DRAMAT
0
Rozumiecie fenomen Paulinho? Bo ja nie rozumiem, że on ciągle w kazdej gazecie jest wymieniamy jako główny kandydat do "wzmocnienia" pomocy, chyba że to jakiś zart, który tylko oni rozumieją.