1

bo mu marzną włosy

0

No wiadomo, ze w Crystal Palace ciężko mieć kosmiczne, ale jednak 117spotkań (13asyst i 13 bramek), piłkarz efektowny ale nie jakoś wybitnie efektywny.
Deulofeu tez w Milanie świetnie wyglądał, ppd względem dryblingu, kluczowych podań itd. A jednak statystyki (asysty i bramki) przeciętne.

0

Drybling świetny ma, ale brakuje mu tego co najważniejsze, czyli cyferek.

17

Przystojne te "kobiety" w biegu na 800m...

0

Nie bronie go, bo to słabe zachowanie, ale każdy kibic Barcelony będąc w takiej sytuacji by to zrobił.

3

Każdy z nas na miejscu Dembele zrobiłby to samo, gracie w Borussi, jesteście turbo fanami Barcelony, ona sie po was zgłasza, oferując pierwszy skład. Byście nic nie zrobili w tej sprawie? Chłopak wie, że to jest jego szansa, jeśli pozwoliłby Borussi odrzucić ofertę, to pociąg odjechałby mu do Barcelony, nie wiadomo czy zgłosili by się drugi raz. Szansa na dzielenie szatni z najlepszym piłkarzem w historii z twoim idolem, wątpię czy na jego miejscu byście to olali i nie protestowali.
A to ze podpisał taki kontrakt, skąd miał wiedzieć, ze tak szybko zwolni się miejsce w Barcelonie, gdyby wiedział pewnie inny kierunek by obrał.

6

W takim tempie, to on niedlugo całą 11 złoży :)

5

Myslisz, ze jakby Semedo nie przyszedl to Neymar by zostal? xD
On chciał odejsc i od dawna to planował, tylko ze zamiast im to wcześniej powiedzieć to przekazal to 2 dni przes transferem a teraz trzeba na siłę szukać zastępstwa.

35

Myślisz, ze takiej rozmowy nie bylo? Na pewno była, ale co ich to obchodzi, ma ważny kontrakt.

3

Chłopak jest zdeterminowany aby przejść do Barcelony, ale może sobie narobić tylko kłopotów. Ciekawe czy to nasi mu doradzili aby wywarł presję i nie zjawił się na treningu.

1

Pewnie rzucił wszystko i wyjechal w Bieszczady.

0

W ciągu kilku godzin powiadasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Szkoda, ze Isco takiej nie ma, bo Asensio to Madritista, wątpliwe że by odszedł.

6

Cyrki z tymi transferami, niech te okienko się kończy już. Tamci kasy nam nie dali, tego porwali gdzieś, tamtemu nie chcą dac odejść, Parodia.

0

Wierzysz, ze oni tez nie krzykną co najmniej 100mln?
Tottenham jest mądrze zarządzany, tak samo będą nas chcieli wydoić z kasy.

4

Moim zdaniem Coutinho, to strata czasu. My zapewne nie chcemy dac za niego powyzej 100mln a Liverpool na taką oferte nie chcę sie zgodzić i nie ma się co dziwić, to ich kluczowy zawodnik. Wątpię w ten transfer, nie wiem co by musiało się stać aby Liverpool zmienił zdanie.

8

Może słaby z Matmy jest

1

Valverde już potrzebuję tych piłkarzy, im szybciej dołącza tym lepiej, więc wątpię ze czekaja z potwierdzeniem na drugiego(ktory może wcale nie dołączyc) Borussi i Liverpoolowi, to nie byłoby na rękę, oni też muszą znaleźć zastępstwo a narazie nie szukają.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

On to po drobne się nie schyla

2

I próbuje pod Biedronka czy innym Lidlem wyżebrać brakujące 200mln.

1

Jakby miał, to by zaplacila.

1

Seri ma klauzule? Jak nie, to i Nicea krzyknie sobie ze 100mln za niego.

8

I po tym akcencie od BarcyInfo, można iść spać, Dobranoc. Kolejny odcinek telenoweli zaczynamy juz za kilka godzin:)

6


>nieduże pieniądze
>Draxler

3

Saga Transferowa Barcelony.

17

Kiedy zrobili mu to zdjęcie w koszulce Barcelony? Czy to w jakimś profesjonalnym programie idealnie dopasowali?

1

To przecież Detektyw Malanowski, ktory prowadzi biuro Malanowski i Partnerzy, on takie rzeczy rozwiązuje.

3

Oficjalnie: Nie wiem

Nieoficjalne: Na pewno sporo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?