D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To przecież Detektyw Malanowski, ktory prowadzi biuro Malanowski i Partnerzy, on takie rzeczy rozwiązuje.
3
Oficjalnie: Nie wiem
Nieoficjalne: Na pewno sporo
3
Jak będzie Paulinho, to chyba zamiast sliny, będę kupował nowy monitor, bo ten wyrzuce przez okno
5
To jest ten dzień, ja wam powiadam. Wytrzymajmy kilka godzin! :)
30
Znów go Ćma atakuje? :D
0
Nawet się za nim stęskniłem :D
0
Dobrze, ze po drugiej stronie jest Benzema
14
Krew mu leci czy żywica?
6
Nie wiem czy aż przespisz 2000lat.
0
Na którym pożegnał Dembele i życzył mu powodzenia
0
A nie Fellaini?
1
Trafił? Niemożliwe
9
Jak kazda drużyna z Ligi Angielskiej po za swoim podwórkiem
1
I teraz pytanie, gdzie byl nasz zarząd jak do wyjecia tanio byl Isco. Chlop z DNA Barcy, ale oni byli pewnie zajęci szukaniem cracka w Chinach...
5
Dobra niech łysy wpuszcza Ronaldo, bo mecz mnie powoli zaczyna nudzić a on by dal popis nurkowania czy plywania synchronicznego.
6
Rashford pokazal więcej w 4 minuty, niz Lingard by pokazał przez 24h.
3
Nie było spalonego...ehhhh
0
Napisałem, ze to nie tylko o ten mecz chodzi. Rok w rok się kompromitują w LM, sukcesem jest awans jednej drużyny do ćwierćfinalu.
0
My byśmy się zglosil, to by krzykneli 50mln
7
Te drużyny z Ligi Angielskiej po za swoim podwórkiem są tak żenujące, że to aż szkoda strzepic ryja.(i nie mówię tylko o tym meczu)
12
Lukaku co za dzban
17
Coż za super jakość dźwięku, chyba z mikrofalówki...
4
coś mi się zdaję, że został spuszczony ze smyczy. W Barcelonie za bardzo nie miał z kim imprezować, bo taki Messi czy Suarez, to ustatkowani faceci i rzadko można było zobaczyć, że imprezują a tam? Kolonia Brazylijska, będą imprezy codziennie.
14
Niech wygra lepszy albo Real.
6
wszystko spoko, ale ten nick mógłbyś mieć mniej wkurzający xD
1
już lepiej, chociaż jakaś odmiana, od czwartku tylko: "transfer kwestią kilku/kilkunastu godzin"...
2
jeden grzyb ;)
18
proszę, wręcz błagam was, nie piszcie już "transfer kwestią kilku godzin", mam już dość tego zdania, zastępujcie je czymś innym.
6
wyrwij kartki, może się nikt nie zorientuje
0
Komentarz usunięty przez użytkownika