1

To przecież Detektyw Malanowski, ktory prowadzi biuro Malanowski i Partnerzy, on takie rzeczy rozwiązuje.

3

Oficjalnie: Nie wiem

Nieoficjalne: Na pewno sporo

3

Jak będzie Paulinho, to chyba zamiast sliny, będę kupował nowy monitor, bo ten wyrzuce przez okno

5

To jest ten dzień, ja wam powiadam. Wytrzymajmy kilka godzin! :)

30

Znów go Ćma atakuje? :D

0

Nawet się za nim stęskniłem :D

0

Dobrze, ze po drugiej stronie jest Benzema

14

Krew mu leci czy żywica?

6

Nie wiem czy aż przespisz 2000lat.

0

Na którym pożegnał Dembele i życzył mu powodzenia

0

A nie Fellaini?

1

Trafił? Niemożliwe

9

Jak kazda drużyna z Ligi Angielskiej po za swoim podwórkiem

1

I teraz pytanie, gdzie byl nasz zarząd jak do wyjecia tanio byl Isco. Chlop z DNA Barcy, ale oni byli pewnie zajęci szukaniem cracka w Chinach...

5

Dobra niech łysy wpuszcza Ronaldo, bo mecz mnie powoli zaczyna nudzić a on by dal popis nurkowania czy plywania synchronicznego.

6

Rashford pokazal więcej w 4 minuty, niz Lingard by pokazał przez 24h.

3

Nie było spalonego...ehhhh

0

Napisałem, ze to nie tylko o ten mecz chodzi. Rok w rok się kompromitują w LM, sukcesem jest awans jednej drużyny do ćwierćfinalu.

0

My byśmy się zglosil, to by krzykneli 50mln

7

Te drużyny z Ligi Angielskiej po za swoim podwórkiem są tak żenujące, że to aż szkoda strzepic ryja.(i nie mówię tylko o tym meczu)

12

Lukaku co za dzban

17

Coż za super jakość dźwięku, chyba z mikrofalówki...

4

coś mi się zdaję, że został spuszczony ze smyczy. W Barcelonie za bardzo nie miał z kim imprezować, bo taki Messi czy Suarez, to ustatkowani faceci i rzadko można było zobaczyć, że imprezują a tam? Kolonia Brazylijska, będą imprezy codziennie.

14

Niech wygra lepszy albo Real.

6

wszystko spoko, ale ten nick mógłbyś mieć mniej wkurzający xD

1

już lepiej, chociaż jakaś odmiana, od czwartku tylko: "transfer kwestią kilku/kilkunastu godzin"...

2

jeden grzyb ;)

18

proszę, wręcz błagam was, nie piszcie już "transfer kwestią kilku godzin", mam już dość tego zdania, zastępujcie je czymś innym.

6

wyrwij kartki, może się nikt nie zorientuje

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?