D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
W knajpie "Wesoły Dzik"
7
Ja bym dal maks 90mln+30 w zmiennych(jak wygra LM, po bramkach zdobytych, Top3 w Balonie)
Jak nie, to niech spadają, frajerow niech szukają gdzie indziej a za rok im życzę, zeby nawet za 30 go nikt nie chcial kupić.
1
Pewnie chce zbić cenę.
15
Wrócili, wynegocjowali za Dembele ze 120mln na 150mln
14
Niech Borussia ciągnie druta, chyba ich powaliło z tą ceną , niewiele więcej Neymar kosztował, pilkarz z top3 a nie dzieciak, ktorych tak naprawdę niczego nie osiągnął jeszcze i jest niewiadomą.
5
The major problem with Dembélé's deal is that Dortmund announced that €100M is not enough. [Cadena SER]
14
To co Ty, ze stacjonarnego piszesz?
1
Ja kiedyś dostałem wiadomość od "SpecLigue1", ale to bardziej troll:
https://zapodaj.net/72ebf3911f4ba.png.html
1
Choinka wie, może ktoś dostal(ktoś co się tu malo udziela) i zgłosił to, nie wiem.
2
Chyba nikt tego nie dostal, bo by już się "pochwalił" na La Rambli, a też chętnie bym to sobie przeczytał xD
69
A później, Coutinho:
Rozmowy były, ale nie było żadnych konkretów, zostaje w Liverpoolu i jestem bardzo szczęśliwy, chcę wygrywać z nimi trofea.
16
Wstawił się? Czyli co pijany byl?
2
Slowo klucz od tygodnia "w najbliższych"
5
Dzwonie do płokułatuły
1
Naciśnij najlepsze komentarze i masz pierwszy link od BarcaInfo.
0
Wszystko się wyjaśnij po jego konferencji...
Nie ma szans!
11
Klauzule wykupu powinny być na całym świecie, piłkarz który wie ze idzie do klubu, ktory ma być dla niego trampolina do wielkiej kariery, wypisywal by sobie niską klauzule(oczywiście kwota większa niż za ile przyszedł) i wtedy można byłoby uniknąć tych absurdalnych cen a piłkarze mogli by spokojnie przejść do wymarzonego klubu, bez proszenia na kolanach.
0
"W najblizszych godzinach..."
30
Wczoraj na Dembele był 1.3, dziś polecieli do Dortmundu nasi i kurs skoczyl na 1.44 xD
1
Może użytkownicy z Banicji się zjednoczyli i próbują zmusić redakcje do skrócenia banow.
0
Ma ktoś tu znajomości w liniach lotniczych, jak tak to niech odwołają wszystkie loty do Chin.
8
Wsiedli nie do tego samolotu i wylądowali w Niemczech.
8
Moje ulubione Media Społecznościowe, na innych to same pierdoly, w sumie tu też, ale chociaż takie co mnie interesują.
14
Ja za pierwszym razem myślałem, ze bana złapałem.
1
Na szczęście jeszcze nikt
0
Nie wiem, coś chyba redakcja jakieś wiadomości dostaje, trzeba ich pytać.
6
Masz komunikat od redakcji jak wchodzisz na La Ramble, pod kodeksem.
20
Co to za jakies groźby na Fcbarca.com, tego jeszce nie grali chyba.
1
Widzisz, możesz rozsyłać swoje CV jako Scout do najlepszych klubów w Europie.
7
10 Wrzesnia 2030r. A ten najlepszy piłkarz wszech czasów, to twój El DouglasoPaulinho 30 letni talent, jednak się sprawdził.