0

Prawda jest taka, ze maja Pulisica, Mora, Reusa, Schurrle i tego nowego Philippa, więc teoretycznie mają zastępstwo Dembele.

1

Dzięki przyjacielu! :D

3

To wywiad pomeczowy, nie wiem kto tam przeprowadzał z nim wywiad.

0

Czy wart? Oczywiście, płacimy za jego potencjał, ktory ma wyebany w kosmos. Zwróci nam się spokojnie za parę lat.

16

Verratti:
"Barca? Byly rozmowy miedzy nami, ale nic z tego nie wyszło. Cieszę się że PSG kupilo Neymara, to swietny dodatek, którego się nie spodziewałem."

2

Średnio na jeża, swietna asysta, ale dużo strat dzisiaj.

1

9.69

50

Też bym wygral, jakby mnie "Gej" gonił xD

0

Szkoda, ale jak trenował 2tygodnie, to nie ma się co dziwić

3

I wygrał ten (a nie powiem bo dostalbym bana)

1

Po co zmieniali róg, jak ten Urlich wybrał, ze będzie się w swoje prawo ciągle rzucał

0

Nie.

1

Vidal to jednak mózgu nie ma...

0

Alves prawde Ci powie i co panie Neymar?

0

Alves mial iść do City, pewnie Neymar z nim zagadal żeby wybrał jednak PSG, to będą razem kopać

0

wątpię, że się nie sprawdzi 20 lat, potencjal ogromny.

0

Jak mnie to śmieszny, jeden slabszy mecz i juz slaby, nie wart swojej ceny xD

Ale co się dziwić, tu nawet jak Messi zagra slabszy mecz to jest na sprzedaż

2

Serio? A to niespodzianka, żeś mi humor zepsuł

0

Co ta Borussia? Gdzie on wyszli?

0

Dobra nie przeżywaj tak tego, przyjdzie to przyjdzie...

2

Pulisic to też kawal piłkarza będzie.

0

1:0! BVB.

1

22:45 ;)

2

Dwóch obok niego a on ich bez mydla porobił

1

xD

6

Jaki ten Dembele jest genialny

2

Niech ta Borussia rozjedzie ten Bayern, nienawidze tego klubu.

5

Na 200% nie, to wszystko ploty.

0

Jeden z Najlepszych sportowców na świecie wychodzi na bieżnie, Vamos Bolt!

0

No, bo co ten lajk znaczy jak praktycznie zawsze mu lajkuje zdjęcia? Raczej nie ma się czego tu doszukiwać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?