D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prawda jest taka, ze maja Pulisica, Mora, Reusa, Schurrle i tego nowego Philippa, więc teoretycznie mają zastępstwo Dembele.
1
Dzięki przyjacielu! :D
3
To wywiad pomeczowy, nie wiem kto tam przeprowadzał z nim wywiad.
0
Czy wart? Oczywiście, płacimy za jego potencjał, ktory ma wyebany w kosmos. Zwróci nam się spokojnie za parę lat.
16
Verratti:
"Barca? Byly rozmowy miedzy nami, ale nic z tego nie wyszło. Cieszę się że PSG kupilo Neymara, to swietny dodatek, którego się nie spodziewałem."
2
Średnio na jeża, swietna asysta, ale dużo strat dzisiaj.
1
9.69
50
Też bym wygral, jakby mnie "Gej" gonił xD
0
Szkoda, ale jak trenował 2tygodnie, to nie ma się co dziwić
3
I wygrał ten (a nie powiem bo dostalbym bana)
1
Po co zmieniali róg, jak ten Urlich wybrał, ze będzie się w swoje prawo ciągle rzucał
0
Nie.
1
Vidal to jednak mózgu nie ma...
0
Alves prawde Ci powie i co panie Neymar?
0
Alves mial iść do City, pewnie Neymar z nim zagadal żeby wybrał jednak PSG, to będą razem kopać
0
wątpię, że się nie sprawdzi 20 lat, potencjal ogromny.
0
Jak mnie to śmieszny, jeden slabszy mecz i juz slaby, nie wart swojej ceny xD
Ale co się dziwić, tu nawet jak Messi zagra slabszy mecz to jest na sprzedaż
2
Serio? A to niespodzianka, żeś mi humor zepsuł
0
Co ta Borussia? Gdzie on wyszli?
0
Dobra nie przeżywaj tak tego, przyjdzie to przyjdzie...
2
Pulisic to też kawal piłkarza będzie.
0
1:0! BVB.
1
22:45 ;)
2
Dwóch obok niego a on ich bez mydla porobił
1
xD
6
Jaki ten Dembele jest genialny
2
Niech ta Borussia rozjedzie ten Bayern, nienawidze tego klubu.
5
Na 200% nie, to wszystko ploty.
0
Jeden z Najlepszych sportowców na świecie wychodzi na bieżnie, Vamos Bolt!
0
No, bo co ten lajk znaczy jak praktycznie zawsze mu lajkuje zdjęcia? Raczej nie ma się czego tu doszukiwać.