11

Mor za 15 a Dembele za 100 nie chcą sprzedać a Turek potencjał ma też ogromny, jak my byśmy się zgłosili, to by krzykneli 150mln...

1

Pedro nigdy nie kręcił rywalami, ledwo zbliżał się do 1 dryblingu na mecz a był pilkarzem kluczowym w układance Guardioli.
Deulofeu pod tym względem jest lepszy a i widać ze nabrał pokory.

4

No to transfer przesądzony już, mozna przestać odświeżac stronę :)

0

Oni od czwartku to samo piszą, kwestia godzin... Chyba lat świetlnych...

1

Mi już się wytarl przycisk od czwartku

6

Najlepsza Barcelona była, gdy po skrzydle biegał Pedro, piłkarz solidny, nie gwiazda światowego formatu, ale świetnie uzupełniał drużynę. Kto wie moze Gerard będzie takim naszym Pedro, po meczu z Realem będzie można więcej powiedzieć, oby same dobre rzeczy.

0

Transfer kwestią godzin xDDDD

0

No i nadal aktualne, nie powiedzieli ilu godzin

0

Szkoda, ze te chinole nie chca go, bo oni by przeplacili za niego.

27

Narazie nie, pozniej ma być konferencja z Verrattim.

6

Byl normalnie zaprezentowany, ale jego dzisiejszy brak wystepu dużo mówi, albo Valverde zauważył to co my i widzi ze Turan obecnie może tylko Kebsy robić albo jest jakaś oferta za niego.

5

Czemu mieli oddac? Chape dostało swój.

4

bo już się przyzwyczaja do swojej roli, czyli siedzenia z dala od murawy

15

0

Prestiżowy Puchar xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

myślę, że tylko Gomes

0

gdzie ten spalony?

0

PAulista? Wznawia kariere?

1

czo ten Busi?

3

oddadzą mi 5zł jak do nich napiszę? Nie mam zamiaru płacić tych 5zł za takie coś...

0

kolega dziękuję :D

2

sam się wzruszyłem jak zaczął płakać

77

i teraz Coutinho z Dembele z nieba spadają na spadochronie i krzyczą: "Ha, Karwa nie spodziewaliście się nas tak wcześnie." xD

4

a za nim użytkownik michal_20 na rowerze

14

nie muszę sobie wyobrażać w niedziele to się stanie faktem

2

nie ma szans, już by zdjęcia na lotnisku miał, chyba że Bartek wysłał prywatny odrzutowiec

17

Deulofeu i Semedo

0

Nie przypominam sobie takiej sytuacji, raczej wszyscy są skupieni na meczu a nie na negocjacjach.

2

Nie i raczej nie nastawialbym się, ze zobaczymy ją po meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?