D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Mor za 15 a Dembele za 100 nie chcą sprzedać a Turek potencjał ma też ogromny, jak my byśmy się zgłosili, to by krzykneli 150mln...
1
Pedro nigdy nie kręcił rywalami, ledwo zbliżał się do 1 dryblingu na mecz a był pilkarzem kluczowym w układance Guardioli.
Deulofeu pod tym względem jest lepszy a i widać ze nabrał pokory.
4
No to transfer przesądzony już, mozna przestać odświeżac stronę :)
0
Oni od czwartku to samo piszą, kwestia godzin... Chyba lat świetlnych...
1
Mi już się wytarl przycisk od czwartku
6
Najlepsza Barcelona była, gdy po skrzydle biegał Pedro, piłkarz solidny, nie gwiazda światowego formatu, ale świetnie uzupełniał drużynę. Kto wie moze Gerard będzie takim naszym Pedro, po meczu z Realem będzie można więcej powiedzieć, oby same dobre rzeczy.
0
Transfer kwestią godzin xDDDD
0
No i nadal aktualne, nie powiedzieli ilu godzin
0
Szkoda, ze te chinole nie chca go, bo oni by przeplacili za niego.
27
Narazie nie, pozniej ma być konferencja z Verrattim.
6
Byl normalnie zaprezentowany, ale jego dzisiejszy brak wystepu dużo mówi, albo Valverde zauważył to co my i widzi ze Turan obecnie może tylko Kebsy robić albo jest jakaś oferta za niego.
5
Czemu mieli oddac? Chape dostało swój.
4
bo już się przyzwyczaja do swojej roli, czyli siedzenia z dala od murawy
15
Żeby nie było:
http://i1.memy.pl/obrazki/01c21073841_no_i_w_pizdu_i_wyladowal.jpg
0
Prestiżowy Puchar xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
myślę, że tylko Gomes
0
gdzie ten spalony?
0
PAulista? Wznawia kariere?
1
czo ten Busi?
3
oddadzą mi 5zł jak do nich napiszę? Nie mam zamiaru płacić tych 5zł za takie coś...
0
kolega dziękuję :D
2
sam się wzruszyłem jak zaczął płakać
77
i teraz Coutinho z Dembele z nieba spadają na spadochronie i krzyczą: "Ha, Karwa nie spodziewaliście się nas tak wcześnie." xD
4
a za nim użytkownik michal_20 na rowerze
14
nie muszę sobie wyobrażać w niedziele to się stanie faktem
2
nie ma szans, już by zdjęcia na lotnisku miał, chyba że Bartek wysłał prywatny odrzutowiec
17
Deulofeu i Semedo
0
Nie przypominam sobie takiej sytuacji, raczej wszyscy są skupieni na meczu a nie na negocjacjach.
2
Nie i raczej nie nastawialbym się, ze zobaczymy ją po meczu.