D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Piłkarz świetny, rynek zepsuty, Klopp nie chciał go puścić, szczerze spodziewalem się jakiś 150mln
8
30mln? Toć to promocja jak na karpia w Lidly.
4
Coutinho 100mln? No to powiem, że jak to prawda to super cena, aż dziwne że go tak "tanio" puścili.
2
Ja tam szanuję jednego i drugiego a to, ze CR7 nie lubie, to juz inna sprawa
0
Ciekawe ile ten Catinho, bo coś mi się nie chce wierzyć, ze tylko 100mln, dla Kloppa to byłaby ogromna strata.
0
A nie faktycznie dzisiejszy, ale tyle tych negocjacji ze trudno juz nadążyć.
0
Uffff są karne.
0
Karne.
5
Fajnie jakby się też z Coutinho i Dembele jutro wymieniali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Tylko, ze te Sporty i MD, to ciagle piszą to samo, raz jedni, ze dogadany raz drudzy.
17
A już za 2 godziny:
MD: Liverpool mowi nie.
I tak do konca okienka.
1
Sklep play.
0
Canal+
3
Był to wychowanek, każdy się śmieje z niego przez ten rajd za Bejlem a tak naprawdę to solidny obrońca, 3 do rotacji idealny, potrafił wyprowadzać piłkę znakomicie.
Ale nie Mathieu to nasza przyszłość, trzeba na niego stawiać!
0
Ta i krzykną za niego 200mln xD
17
Każdy przekazuję a nikt nam niechce sprzedać :D
Po co nam te pieniądze jak i tak nikogo nie możemy kupić, dajmy te pieniądze dzieciom w Afryce, chociaż im pomożemy.
2
Nie moja wina ze zarząd i Lucho byli niespełna rozumu i woleli dawać minuty Mathieu, zamiast dac je Marcowi.
6
Oni Dembele nam niechcą sprzedać a my im Bartre daliśmy praktycznie za darmo...Dramat.
0
Nie strasz, już myślałem ze do nas :D
2
Canal+
1
Nagrody chyba są w czwartek zawsze
0
A te kilkanaście to ile? 36455h? Tyle starczy do zamknięcia tego trsnsferu?
0
No tak, możliwy i za dwa tygonie i za trzy...
0
Pewnie tez by krzykneli 222mln, wiedzą ze mamy hajs to będą nam podwyższać cenę, wszyscy. Nawet byle ogora nie kupimy już tanio.
A Hazard od razu z miejsca mógłby zająć miejsce Neymara, bez zbytniej różnicy jakości, ale wątpię ze Conte będzie się chciał pozbyć swojej gwiazdy.
1
ale ta Borussia chcę nas wydoić z hajsu, już nie wiem czy brnąć w ten transfer za wszelką cenę, jest kozakiem, ale dawać więcej niż 100mln, chyba lekka przesada. Chyba, ze w zmiennych jak wygra Balona.
2
A organista wstał i zaczął klaskać.
0
No to wszystko wyjaśnia, szkoda...
3
Faktycznie dziwne, czyżby i jego dopadła kontuzja transferowa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
13
Coutinho pewnie jest szykowany jako zastępca Iniesty, więc moim zdaniem nie.
10
Muszą, nie wyobrażam sobie Turana i jego brzuch na skrzydle w meczu z Realem.