1

Piłkarz świetny, rynek zepsuty, Klopp nie chciał go puścić, szczerze spodziewalem się jakiś 150mln

8

30mln? Toć to promocja jak na karpia w Lidly.

4

Coutinho 100mln? No to powiem, że jak to prawda to super cena, aż dziwne że go tak "tanio" puścili.

2

Ja tam szanuję jednego i drugiego a to, ze CR7 nie lubie, to juz inna sprawa

0

Ciekawe ile ten Catinho, bo coś mi się nie chce wierzyć, ze tylko 100mln, dla Kloppa to byłaby ogromna strata.

0

A nie faktycznie dzisiejszy, ale tyle tych negocjacji ze trudno juz nadążyć.

0

Uffff są karne.

0

Karne.

5

Fajnie jakby się też z Coutinho i Dembele jutro wymieniali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Tylko, ze te Sporty i MD, to ciagle piszą to samo, raz jedni, ze dogadany raz drudzy.

17

A już za 2 godziny:
MD: Liverpool mowi nie.

I tak do konca okienka.

1

Sklep play.

0

Canal+

3

Był to wychowanek, każdy się śmieje z niego przez ten rajd za Bejlem a tak naprawdę to solidny obrońca, 3 do rotacji idealny, potrafił wyprowadzać piłkę znakomicie.
Ale nie Mathieu to nasza przyszłość, trzeba na niego stawiać!

0

Ta i krzykną za niego 200mln xD

17

Każdy przekazuję a nikt nam niechce sprzedać :D
Po co nam te pieniądze jak i tak nikogo nie możemy kupić, dajmy te pieniądze dzieciom w Afryce, chociaż im pomożemy.

2

Nie moja wina ze zarząd i Lucho byli niespełna rozumu i woleli dawać minuty Mathieu, zamiast dac je Marcowi.

6

Oni Dembele nam niechcą sprzedać a my im Bartre daliśmy praktycznie za darmo...Dramat.

0

Nie strasz, już myślałem ze do nas :D

2

Canal+

1

Nagrody chyba są w czwartek zawsze

0

A te kilkanaście to ile? 36455h? Tyle starczy do zamknięcia tego trsnsferu?

0

No tak, możliwy i za dwa tygonie i za trzy...

0

Pewnie tez by krzykneli 222mln, wiedzą ze mamy hajs to będą nam podwyższać cenę, wszyscy. Nawet byle ogora nie kupimy już tanio.
A Hazard od razu z miejsca mógłby zająć miejsce Neymara, bez zbytniej różnicy jakości, ale wątpię ze Conte będzie się chciał pozbyć swojej gwiazdy.

1

ale ta Borussia chcę nas wydoić z hajsu, już nie wiem czy brnąć w ten transfer za wszelką cenę, jest kozakiem, ale dawać więcej niż 100mln, chyba lekka przesada. Chyba, ze w zmiennych jak wygra Balona.

2

A organista wstał i zaczął klaskać.

0

No to wszystko wyjaśnia, szkoda...

3

Faktycznie dziwne, czyżby i jego dopadła kontuzja transferowa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

13

Coutinho pewnie jest szykowany jako zastępca Iniesty, więc moim zdaniem nie.

10

Muszą, nie wyobrażam sobie Turana i jego brzuch na skrzydle w meczu z Realem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?