1

xD

6

Jaki ten Dembele jest genialny

2

Niech ta Borussia rozjedzie ten Bayern, nienawidze tego klubu.

5

Na 200% nie, to wszystko ploty.

0

Jeden z Najlepszych sportowców na świecie wychodzi na bieżnie, Vamos Bolt!

0

No, bo co ten lajk znaczy jak praktycznie zawsze mu lajkuje zdjęcia? Raczej nie ma się czego tu doszukiwać.

1

Od 20:15 na TVP1 a teraz Eurosport i Tvp Sport

0

On mu ciągle zdjęcia lajkuje(nawet te na których jest z rodziną), więc zadna sensacja.

22

Ale Las Palmas to ty szanuj, oni by we francuskiej w Europejskich Pucharach byli.

0

Ale on i w tamtym sezonie tak gral, nawet z nami w rewanżu, ma szczęście ze koledzy mu dużo setek kreują

0

Cavani, to musi mieć 10 setek żeby strzelić 1 bramkę.

1

Pewnie przelew doszedł.

0

A to musiałem przegapić, tak niewidoczny ze nawet jak czerwo dostał, to go nie pokazali xD

25

Neymar niewidoczny, dobrze ze się go pozbylismy...

5

Rakitic, starszy juz się nie rozwinie a mozna na nim zarobić

2

Po pierwsze mamy hajs, po drugie musimy kupic kogoś klasowego a po 3 z takiej Borussi dużo łatwiej wyciągnąć niz z PSG

0

Tylko ze samochod ma główna funkcje do przemieszczania się, a bron? Właśnie dla normalnych ludzi, ale jest wielu nienormalnych, nie wiem co wam da ta broń, az tak czujecie się zagrożeni?

0

26 lat w grudniu

0

Strasznie niedoceniany piłkarz a to topowy zawodnik na pozycji rozgrywającego

0

Nie wiem, w sumie mnie to nie interesuje, dałem swoje zdanien, mi ułatwienie dostępu do broni jest do szczęścia nie potrzebne.

13

I po co? Zeby jakis Seba z drugim Seba strzelali do siebie, albo straszyli ludzi chodząc po mieście. Chcesz sobie postrzelac idz na strzelnice.

2



Strasznie przypomina Neymara, a on będzie coraz lepszy, trzeba go kupić, niema co czekać.

2

Zmiazdzyl ich jedynie trypletem, gdyby nie tryplet za nic by go nie wybrali

0

Dziś oficjalki Dembele raczej nie będzie, bo ma mecz z Bayernem. Mi się zdaję ze zamkną ten transfer jutro albo w poniedziałek.

2

Niech się ciągną, Iniesta ma tu zakończyć kariere a po drugie ten Dybala potrzebny jak rybie ręcznik...

1

Ja bym jeszcze kupil bramkarza do zwiększenia rywalizacji, widziałbym w tej roli Neuera, De Gea i Courtois.
I jeszcze zmienika Suareza, proponowałbym Lewandowskiego, Aubameyanga, Aguero i Cavaniego.

0

A Marlon to co wychowanek?

0

A co powiesz o Neymarze? Przecież tak mówiłeś, ze to tylko plotki

2

Coutinho to maksymalnie zastępca Iniesty, zaden z niego rozgrywający, niektórzy tu mylą pozycję na boisku, jeśli ktoś uważa, że Coutinho będzie się cofal głęboko do linii obrony i będzie efektywny to niech lepiej jak najszybciej zejdzie na ziemię.

21

Już zmienił gadke, wyczuł swoją okazję.
Dawajcie tego dzika do nas!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?