D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
nie trzeba było tyle pić :p
0
jak Seri będzie lepszy, to czemu nie?
35
No i jest to przede wszytskim rozgrywający a nie jakiś kombinowany Ofensywny Pomocnik czy skrzydłowy, bardzo się uciesze jak on przyjdzie.
+On jest tak napalony na Barce, jak Marysia na użytkowników Fcbarca.com, odda serducho za ten klub.
0
I jak Ci wszyscy zawodnicy będą grać tak jak sobie ich wyobrażamy, to az tak starty jego nie odczujemy a w końcu będziemy mieli pomoc na poziomie.
1
Jak ktoś mieszka w Warszawie, to możemy się zgadać wybrać jakiś pub i chodzić na mecze co tydzień.
6
Fajnie jakby udalo się sprzedać Turana za jakies 20mln, tak samo Rafinha 20-30mln, Munira za te 10-15mln, uzbierało by się prawie na transfer Coutinho.
A ich i tak musimy się pozbyć, za dużo mamy przecietniakow w składzie a Turanowi czy Rafinhii nie wróżę zbyt wielu minut.
1
Byłoby za pięknie chyba.
0
Chyba jednak Moutinho :p
11
Nie wiem czy było.
Dembele: "Cieszę się, że moje nazwisko znajduję się na liście życzeń Barcelony" [GOL]
Trochę zmienił wypowiedzi, wcześniej gadał gdy Neymar jeszcze był, ze skupia się na grze w BVB.
0
O Deulofeu to narazie nic dobrego nie można powiedzieć.
1
Jakie znowu? 2 mecze az zagral :D
Ps. Szkoda chłopa i nie z jego winy
1
PAQUITO!!!
On tak umie?! :D
0
Bo to mecz miał być sprawdzający nasze rezerwy, jak widać za dobrze nie jest
4
Czy oni sobie żartuja? Wywiady w środku meczu?!
15
Przyciski mu się pomyliły
2
Gomes co zagrał :o
3
Dobrze, że nie jak na Eurosporcie reklame w trakcie meczu puścili i bramki przez to nie pokazali
6
Za słabym na Tarragone ;)
0
Zszedł Turan, to gra w ataku się poprawiła
7
Turan to na obecnie nie powinien być w ogóle powoływany na żaden mecz, dramat jak może profesjonalny pilkarz się tak zapuścić, biega jak wóz z węglem...
0
Z mojej odpowiedzi mozna wywnioskować, ze tak, pieniądze były jego powodem.
0
Ten Belg, już dziś padł, nie mial sił a później nie wiem jak on się jeszcze zebrał.
18
Nie, głównym powodem było przejscie do lepszej druzyny i lepszej ligi...
0
Sagan i tak by nie dał rady, bo nie jest goralem, długo i tak by nie pociągnął Rafała. Wczoraj jechał razem z Majka i jak zaczęły się wieksze góry to padł.
48
*częsta kontuzja transferowa
3
Co odwalił? Dał maksa z siebie
1
Gdzie nie pójdzie to będzie to samo gadał, on jak chorągiewka na wietrze...
4
Te Chinole to jednak są nienormalne, takim ogórom płacą taki hajs.
To Messi chyba by Miliard zarabiał.
3
Dobra walić go, niech się nacieszy tymi pieniędzmi i piękna historią PSG.To byl zwykły najemnik, ktorego każdy mógł kupić, nawet Real...
3
Jeden z najlepszych obrońców w lidze, który utrzymuje poziom juz dlugo, będzie to dobry transfer.