1

nie trzeba było tyle pić :p

0

jak Seri będzie lepszy, to czemu nie?

35

No i jest to przede wszytskim rozgrywający a nie jakiś kombinowany Ofensywny Pomocnik czy skrzydłowy, bardzo się uciesze jak on przyjdzie.
+On jest tak napalony na Barce, jak Marysia na użytkowników Fcbarca.com, odda serducho za ten klub.

0

I jak Ci wszyscy zawodnicy będą grać tak jak sobie ich wyobrażamy, to az tak starty jego nie odczujemy a w końcu będziemy mieli pomoc na poziomie.

1

Jak ktoś mieszka w Warszawie, to możemy się zgadać wybrać jakiś pub i chodzić na mecze co tydzień.

6

Fajnie jakby udalo się sprzedać Turana za jakies 20mln, tak samo Rafinha 20-30mln, Munira za te 10-15mln, uzbierało by się prawie na transfer Coutinho.
A ich i tak musimy się pozbyć, za dużo mamy przecietniakow w składzie a Turanowi czy Rafinhii nie wróżę zbyt wielu minut.

1

Byłoby za pięknie chyba.

0

Chyba jednak Moutinho :p

11

Nie wiem czy było.
Dembele: "Cieszę się, że moje nazwisko znajduję się na liście życzeń Barcelony" [GOL]

Trochę zmienił wypowiedzi, wcześniej gadał gdy Neymar jeszcze był, ze skupia się na grze w BVB.

0

O Deulofeu to narazie nic dobrego nie można powiedzieć.

1

Jakie znowu? 2 mecze az zagral :D

Ps. Szkoda chłopa i nie z jego winy

1

PAQUITO!!!
On tak umie?! :D

0

Bo to mecz miał być sprawdzający nasze rezerwy, jak widać za dobrze nie jest

4

Czy oni sobie żartuja? Wywiady w środku meczu?!

15

Przyciski mu się pomyliły

2

Gomes co zagrał :o

3

Dobrze, że nie jak na Eurosporcie reklame w trakcie meczu puścili i bramki przez to nie pokazali

6

Za słabym na Tarragone ;)

0

Zszedł Turan, to gra w ataku się poprawiła

7

Turan to na obecnie nie powinien być w ogóle powoływany na żaden mecz, dramat jak może profesjonalny pilkarz się tak zapuścić, biega jak wóz z węglem...

0

Z mojej odpowiedzi mozna wywnioskować, ze tak, pieniądze były jego powodem.

0

Ten Belg, już dziś padł, nie mial sił a później nie wiem jak on się jeszcze zebrał.

18

Nie, głównym powodem było przejscie do lepszej druzyny i lepszej ligi...

0

Sagan i tak by nie dał rady, bo nie jest goralem, długo i tak by nie pociągnął Rafała. Wczoraj jechał razem z Majka i jak zaczęły się wieksze góry to padł.

48

*częsta kontuzja transferowa

3

Co odwalił? Dał maksa z siebie

1

Gdzie nie pójdzie to będzie to samo gadał, on jak chorągiewka na wietrze...

4

Te Chinole to jednak są nienormalne, takim ogórom płacą taki hajs.

To Messi chyba by Miliard zarabiał.

3

Dobra walić go, niech się nacieszy tymi pieniędzmi i piękna historią PSG.To byl zwykły najemnik, ktorego każdy mógł kupić, nawet Real...

3

Jeden z najlepszych obrońców w lidze, który utrzymuje poziom juz dlugo, będzie to dobry transfer.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?