0

Gra w obronie coś kapitalnego? xD

1

Co za Janusze wykończenia

0

Wincyj setek, wincyj

0

Bale i Benzema mecz życia grają

0

Prezydent!

3

Ta Messi 132,5m skoczył, 2 punkty za wiatr dodane i noty po 18,5

0

Jaki Iwański?! xD
Co wy za zwidy macie, najpierw Zewlakow teraz Iwanski :D

0

Ten ciągle to samo gada. Jan "Młodzi adepci powinni to oglądać" Tomaszewski

3

Do tego brakuje kontuzji.

10

Dobrze, ze nie ma Ter Stegena, bo on to by grał na szpicy

7

Po ilu oni grają? Po pięciu? Przecież takie hektary wolnego miejsca są, że masakra.

0

Neymar 10 kontaktów z piłką, 15 strat...

3

Typowa Fifa, pierwsza akcja i bramka xD

1

Jak z amatorami z nimi jadą :D

0

Co ten Real? To na pewno nie Coco Jambo Warszawa?

4

Czyżby nowe liczenie do pięciu:
Messi, Rakitic...

3

Panie Neymar za Panem płakać nie będziemy, jest tylko jeden zawodnik nie do zastąpienia!

Ps.Ramos kłoda xD

1

D10S!

4

Udaje już? xDDD

0

A nie Ulatowski?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jaki Zewlakow?! xD

0

Te Polskie nazwy zespołów są śmieszne xD

0

Oooo Ulatowski komentuje, znowu będzie wyliczal minuty Sampera xD

0

Aaaaa mój błąd xD

3

Jan Tomaszewski:
Obie drużyny nie potrafią grać w defensywie.

3

Tomaszewski xD Jeśli ktoś ma słabe nerwy niech nie włącza...

3

Może Primadonna się opamiętała i woli zostać.

7

Żebyś później nie żałował, że pytałeś jak usłyszysz te eksperckie wypowiedzi :D

0

Lipa Tottenham przegrywa, jakby wygrali to bym dostal 12k coinsow w Fifie Mobile xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?