D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gra w obronie coś kapitalnego? xD
1
Co za Janusze wykończenia
0
Wincyj setek, wincyj
0
Bale i Benzema mecz życia grają
0
Prezydent!
3
Ta Messi 132,5m skoczył, 2 punkty za wiatr dodane i noty po 18,5
0
Jaki Iwański?! xD
Co wy za zwidy macie, najpierw Zewlakow teraz Iwanski :D
0
Ten ciągle to samo gada. Jan "Młodzi adepci powinni to oglądać" Tomaszewski
3
Do tego brakuje kontuzji.
10
Dobrze, ze nie ma Ter Stegena, bo on to by grał na szpicy
7
Po ilu oni grają? Po pięciu? Przecież takie hektary wolnego miejsca są, że masakra.
0
Neymar 10 kontaktów z piłką, 15 strat...
3
Typowa Fifa, pierwsza akcja i bramka xD
1
Jak z amatorami z nimi jadą :D
0
Co ten Real? To na pewno nie Coco Jambo Warszawa?
4
Czyżby nowe liczenie do pięciu:
Messi, Rakitic...
3
Panie Neymar za Panem płakać nie będziemy, jest tylko jeden zawodnik nie do zastąpienia!
Ps.Ramos kłoda xD
1
D10S!
4
Udaje już? xDDD
0
A nie Ulatowski?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jaki Zewlakow?! xD
0
Te Polskie nazwy zespołów są śmieszne xD
0
Oooo Ulatowski komentuje, znowu będzie wyliczal minuty Sampera xD
0
Aaaaa mój błąd xD
3
Jan Tomaszewski:
Obie drużyny nie potrafią grać w defensywie.
3
Tomaszewski xD Jeśli ktoś ma słabe nerwy niech nie włącza...
3
Może Primadonna się opamiętała i woli zostać.
7
Żebyś później nie żałował, że pytałeś jak usłyszysz te eksperckie wypowiedzi :D
0
Lipa Tottenham przegrywa, jakby wygrali to bym dostal 12k coinsow w Fifie Mobile xD