D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To duzo tych jaskółek było, cały tamten sezon, teraz 2 mecze z Ajaxem z ladnymi asystami, choć to tylko dodatek do jego gry.
5
Zawodnik jednego sezon, miał przecież zapomnieć jak się gra w piłkę...
11
Neymar grał w każdym meczu i odszedł, więc to znaczy tyle co zeszłoroczny śnieg
1
Dobrze, że Bartomeu nie zobaczy tej ostatniej ankiety, bo jeszcze by go kupił xD
1
No wiadomo, ale po co takie gadki robić ze na 200% itd. Mogli powiedzieć, ze chcą aby zostal, ale decyzja nalezy do niego a nie taki mydlenie oczu.
0
No ta, zapomniał dodać ze do początku Sierpnia xD
24
2014r.
Bartomeu: Alexis Sanchez nie jest na sprzedaż.
Miesiąc później: Alexis w Arsenalu.
2017r.
Mestre: Neymar zostaje z nami na 200%
Miesiąc później: Neymar w PSG(na 99.9%)
Wiarygodność zarzadu level hard xD
0
Umtiti tez na Instagramie podziękował Neymarowi za wspólny rok gry.
0
Teraz właśnie mają pieniadze na jego klauzule, więc troche strach
0
Wejdź na Instagram Leo Messiego.
0
Filmik ze zdjęciami z Neymarem i słowa podziękowania za wspolne lata.
10
Kurna miałem wywalone na ten transfer, ale po tym co Leo wstawil to łezka poleciala i chwyciło za serce.
5
Już to widzę jak za rok Bartomeu będzie składał raport finansowy i będzie się chwalił jak jego świetna polityka prowadzenia klubu, dala klubowi zysk 200mln.
1
Odchodzi, do konca tygodnia oficjalka, agent piłkarza potwierdził
3
Izolator Boguchwała
Iskra Samoklęski Duże
Swornica Czarnowąsy
Skałki Stolec
Prawda Stara Prawda
Benfica Klisino
Brzysko-rol Brzyskorzystewko
Atom Grądy Goświnowice
Iskierka Śmierdnica
Francesco Olszanica
3
Śmiechłem xD
Ale wcale bym się nie zdziwił...
0
Ty wandalu, ja aż tak odważny nie jestem :D
2
Tęsknię już za komentarzami o Ronaldo
0
Albo podaje się do dymisji i zabiera ze sobą 222mln, bo umówi się z szejkem żeby przelał mu pieniądze na prywatne konto a on Neymara puści za darmo.
0
Trochę to dziwne, żadnych konkretów nie ma, ten sobie nie trenuje a później jak się okaże, że PSG nie jest wstanie go kupic to co, przyjdzie sobie na trening jakby nic się nie stalo?
14
Ja to czekam na jego konferencję, będą jaja z jego wypowiedzi.
19
I może jeszcze w grudniowym El Clasico, bo znudza mu się mecze z Dijon...
2
Dembele teraz byłby skłonny odejść z Borussi, wiedział ze nie bylo dla niego miejsca, ale teraz Lewe Skrzydło czeka na niego, raczej nie będzie się wahał, Barca to jego marzenie a takie się spełnia gdy ma się okazję i do tego masz pewny I sklad.
1
On chyba nie miał zdjęć z Neymarem, u niego tylko rodzina jest, rzadko z kimś innym i wątpię zeby się w takie coś bawił, odchodzi ale nadal będzie jego kolegą/przyjacielem
35
Messi już wiedział:
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p480x480/20476265_1800869293275078_8319035642178786132_n.jpg?oh=47d717a733bc21657257b43e4fe0e769&oe=5A35EF72
1
Ja tam się cieszę, ze pozbylismy się najemnika, tak podobno kochał ten klub, ale dolary widać bardziej
5
A kolega, który jeździ na rowerze może nam je porozwozić
2
Ciekawe czy nadal niektórzy tu będą pisać, że to wszystko wymysły gazet a Neymar nigdzie nie odchodzi...
2
Też mam taką nadzieję, bo to bylby dramat, dostać marne 140mln i Di Marie za 80...
7
Bartomeu weź już kup temu Neymarowi tego Paulinho, już wolę wydac na niego 40 niz na 30 latka 82mln...