1

Nich te cyrki już się skończą...

61

Jak tam idzie zmiana nicku? xD

6

Po tych ostatnich sezonach, to on maks 60 warty.

1

Cyrk niezły z tym transferem, myślałem ze już się skończy to a ciągnie się jak Moda na Sukces...

24

I tak naprawdę to tylko Eriksen zrobil Karierę, reszta to sredniaki.

0

Ładnie pięknie, ale jak tak zrobi to pół roku będzie siedział na trybunach i nie pojedzie na MŚ.

0

xD

No tak, bo teraz każdy kto przyjdzie będzie drugim Neymarem...

0

Coooooo? Gdzieś to wyczytal, przecież on mówił ze spełni swoje marzenie o grze w Barcy, ale jeszcze nie teraz, bo potrzebuje regularnej gry.

1

Przejrzałem zdjęcia Suareza gdzie jest razem z Neymarem, to on każdy komentarz kończył tym grubasem xD

12

On przecież wie, że to jego szansa, jeśli teraz by odpuścił mając pewny pierwszy skład to byłby głupi. Barcelona kolejny raz może się po niego nie zgłosić.

2

Żeby zatrzymać Najmana to wystarczy, że Pudzian 44 sekundy z nim pogada.

4

Jak tego budzetu naszego, to nawet na pół nogi Coutinho nie starczy.

43

Neymar odpisał Suarezowi na Instagramie:

Bracie...Wielkie dzięki stary! Będę tęsknił grubasie.

5

W czym ona nasz cieszy? Blokuje nam transfery, a Neymara i tak straciliśmy, bo on już nie chcę naszej koszulki zakładać.

11

W sumie masz rację, ale nam to tez blokuje ruchy w tym okienku, bo im dłużej to trwa tym dłużej nie kupimy piłkarza z Topu a nam też szybko jest on potrzebny, bo niedługo superpuchar a my nie mamy zastępcy Neymara, będziemy grać z Turanem.

1

A jakby Neymar przelał na konto Barcelony 222mln jednorazową darowiznę jako socios, a my byśmy rozwiązali z nim kontrakt za porozumieniem stron, nie przeszło by to?

2

Nie ma klauzuli!!! Tylko w Hiszpanii takie coś jest.

1

Jeszcze tu wróci xD
Jajca z tym transferem, Tebas nie chcę zeby Barca się wzbogaciła.

2

Śmieszne to wszystko, wszyscy już go pożegnali a PSG ma problem z zamknięciem transferu. Zapłacą klauzule, to pewnie będą problemy i ciaganie po sądach, ciekawe jak to rozwiążą. Oby tylko nam Di Marii nie wcisneli, Verratti ewentualnie Draxler, bo to pilkarz o wysokich umiejetnosciach i młody jeszcze.

0

Dopisał mu jeszcze jedno 0 do tygodniowki, więc się zgodził

0

Najbardziej szkoda mi Leo, bo oni genialnie się rozumieli, grali ze sobą na pamięć. No szkoda...

44

No i prawidłowo od początku powinni to robić, my wiemy kogo trzeba kupić a nie jakiś Pauliny :p

19

To się rozluźniłem xD

1

Ufff, ta ostatnia zdecydowanie najlepsza.

1

Do statusu Legendy, to mu jeszcze lat świetlnych brakuje.

Jest na pewno za takimi jak Puyol, Xavi czy Iniesta a Ty wyjeżdżasz z tekstem ze jego brakuje i ze obrazek z kompleksem Neymara...

8

Tak. W anglii duzo hajsu dostają za prawa telewizyjne

3

To duzo tych jaskółek było, cały tamten sezon, teraz 2 mecze z Ajaxem z ladnymi asystami, choć to tylko dodatek do jego gry.

5

Zawodnik jednego sezon, miał przecież zapomnieć jak się gra w piłkę...

11

Neymar grał w każdym meczu i odszedł, więc to znaczy tyle co zeszłoroczny śnieg

1

Dobrze, że Bartomeu nie zobaczy tej ostatniej ankiety, bo jeszcze by go kupił xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?