1

Do jutra to my będziemy mieli 200 zawodników w Pierwszej druzynie.

5

Umtiti-Pique to podstawowa opcja i chcę mieć obrońcę na poziomie, który nie obniży poziomu, Mascherano juz stary a w tamtym sezonie popełniał strasznie duzo błędów. Na Vermaelena pewnie nie liczy i będzie chciał go sprzedać(w sumie nie ma się co dziwić, bo to niewiadoma pilkarska jak i zdrowotna) a Marlona pewnie chcę wypożyczyc, bo pewnie nie moze mu zagwarantować minut.

1

Nigdy nie otrzyma, bo co by o nim nie mówić dobrego, to jednak goleadorem nie byl, ktory strzela te 30-40 bramek w lidze.

4

Inigo to podobno wybór Valverde(a raczej na pewno), jeśli go chce to pewnie widzi, że niektórzy nie preprezentują odpowiedniego poziomu. A hajsu za Neymara spokojnie starczy na Cou i Dembele. A Inigo pójdzie z naszego budżetu, ktory podobno był 60mln.

0

Wtedy wyszło, bo żaden obronca nie miał poważnej kontuzji, ale wiecznie nie mozna jechać na szczęściu, ze nikt nie wyleci na pare tygodni

3

Tylko, ze środkowego obrońcy w wychowankach za bardzo nie mamy, który byłby konkurencyjny.

2

Spokojnie to nadal tylko część kwoty z naszego budżetu transferowego, ktory byl przed sprzedażą Neymara. A Inigo to świetny obrońca, chociaż osobiscie wolalbym Sancheza.

0

I tak będzie nadal w cieniu Messiego, gdzie by nie gral. Neymar jest efektowny, ale goleadorem nigdy kosmicznym nie byl.
Życzę mu powodzenia, niech mu się wiedzie, ale mógł zostać w Barcelonie i poczekać aż za parę lat przejął by piedestał Messiego

0

Wiadomo wtedy Balon jego, ale jestem pewny, ze nadal będzie trwała dominacja klubów z Hiszpanii.

8

Nowe wyzwania, rozumiem jakby grał w Arce Gdynia, ale grał w Barcelonie w Najlepszej drużynie swiata, o pięknej historii z niesamowitym Miastem w którym znajduję się legendarne Camp Nou, mial wszystko co chciał, trofea co rok, wszystko co trzeba piłkarzowi z ambicjami.
A teraz? Przechodzi do dużo słabszej ligi, gdzie nie ma żadnej konkurencji, żadnych hitowych starć o ktorych się mówi tygodniami.
My straciliśmy, ale on jeszcze więcej. Będzie żałował tej decyzji, chyba że pieniądze już tak bardzo go zaślepiły...

2

Tam gdzie są słowa wyzwanie, to powinny być pieniądze.

0

Co oni tacy wulgarni? xD

2

Tekst najlepszy, ze ojciec chciał żeby został :$$$$$$

0

Arka xDDDDDDDDD

1

Pozytyw taki, że pozbyliśmy się pasożyta w postaci Ojca Neymara, ktory za bycie ojcem pilkarza zarabiał więcej niż legendy tego klubu z Iniesta i Pique na czele.

16

Tak, ma na niej powiedzieć, że przenosi się do Sandecji Nowy Sącz

4

Tak, dostal pieniądze od tajemniczego dobroczyńcy żeby sam się wykupił i to zrobil a mógł zawinąć hajs i wyjechać w Bieszczady :D

23

Najgorsze jest to, że on nadal nic nie powiedział, żadnej wiadomości dla kibiców. Żenada troche z jego strony, jutro zapewne powie, ze przeszedł do najlepszego klubu na świecie.

6

No jak uciął, to jak ma tu pisać?

2

Daj mu spokój, on nadal wierzy, nie zabieraj mu marzeń :D

6

Trochę śmieszne, Neymar najdroższym piłkarzem w historii, kupionym za 222mln przez Neymara xD

1

Najlepszy troll w Historii by byl :D

3

Już pewnie konta pokasowali i zakładają nowe xD

5

Nie będę zaskoczony jak za rok wyjdą brudy przy tym transferze i znowu bedzie telenowela.

0

Jesteś pierwszy, Brawo!

27

Już jutro rano:

Barcelona zgłosiła zaginięcie Bartomeu, po wczorajszym przelewie Neymara sluch po nim zaginął.

0

No za nie orginalna wersję gry.
Ps. To Chyba już nie da się odzyskać.

2

To Cię pokarało :p

16

A Neymar to nie jest związany z klubem i to co się w nim dzieje? xD

1

Myślę, ze takie komentarze są pisane z dużym przymrużeniem oka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?