D10SLEO
Dołączył/a: październik 2016
Warszawa
12 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Na Eurosporcie mecz Atletico-Napoli skomentuje PLKD (Prowadzi kanał na Youtube o Fifie)
Mecz o 17:45
1
Courtois i Begovic (199cm)
0
Nie da się tego inaczej skomentować niż: xDDDDDD
5
"Ousmane Dembélé zrobił "Neymara" i dosłownie chciał się rzucić na bramkarza Borussii Dortmund, Romana Bürkiego. Szwajcar zachowywał się bardzo spokojnie i jedynie mówił coś do 20-letniego skrzydłowego, gdy ten ewidentnie szukał starcia nie tylko słownego, ale też fizycznego. Gwiazdę BVB uspokoił Marc Bartra."
Następny... A myślałem, ze jest ogarnięty
0
Jest i Pan wszystko wiedzący...
Zaskakuje mnie twoja wiedza, Ty to wszystko wiesz ze plota, nic takiego nie powiedział. Tylko nie zdziw się jak w tym tygodniu: Neymar fichado
4
Nie wiem, kto by tyle za niego dal, jak Regularnie grający Tello w Fiorentinie poszedł za 4
1
Słowo mediów, nawet właściciel PSG mówi, ze idzie wszystko w dobrym kierunku.
Ps. Szkoda, że jeszcze ktoś wierzy ze to wszystko wymysły dziennikarzy.
0
Szkoda, że ta gwiazdeczka nie ma jaj żeby samemu to powiedzieć...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
źródło za bardzo nie wiarygodne i szczerze w to wątpię, zarząd za mądry nie jest, ale żeby placic Ojcowi Neymara więcej niz Messiemu, to bylby szczyt glupoty.
0
Smalling to chyba ma odejść.
0
Al Khelaifi (PSG president): "Negotiations for Neymar are going well. I'm very confident."
[Yahoo Sport France]
Było?
5
Istnieje, ale wiarygodność na poziomie Kaczora Donalda
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
26
Ciekawe co Neymar powie na ewentualnej prezentacji.
"Przychodzę do najlepszego klubu na świecie, zawsze marzyłem aby tu zagrać, to nie pieniądze mnie przekonały, tylko ambicję tego klubu..."
28
xD.
3
Dybala jako zastępstwo Neymara, to trzeba być naprawdę dziennikarzem hiszpańskim.
29
To niezłe pytanie:D
13
Messi ma telefon na podsłuchu, radziłbym mu szybko zmienić
18
Kolega niżej tez stawia piwo, tylko on mówi ze Neymar nie odejdzie.
Kurna chyba na weekend nie będę musiał zapasów robić.
2
No a ma być sprawiedliwe to, ze możesz bronić świetnie, byc w formie a wraca ktoś z glosniejszym nazwiskiem i bez treningów wskakuje to pierwszej 11. Na początku powinien bronić Holender a dopiero później, kto będzie na treningu lepszy, ten będzie gral.
16
Jeśli Cillessen nie zacznie początku sezonu, to będzie to strasznie niesprawiedliwe. Zrobił wszystko, nie dal żadnego powodu aby na niego nie postawić.
Jeśli usiądzie na lawce, to chyba zostanie mu już bronienie na rękach, może wtedy by w końcu zaczął grać.
0
Ta za 120zł jest zrobiona z kiepskiego materialu, jeśli nie zmierzasz w niej grać i wylewać potow na treningu, to ujdzie, ale do grania się nie nadaje, bo ten materiał nie przepuszcza niczego, dusisz się w niej.
1
Znakomity jest Cillessen
0
Potrafi nią często złapać kontuzję
1
Paco dostosował się do poziomu
2
Komu siatkę chcial założyć? xD
0
Gra w obronie coś kapitalnego? xD
1
Co za Janusze wykończenia
0
Wincyj setek, wincyj