DJ6
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Łódź
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Wykluczy? Tak to byłby strzał w kolano, ale dla EA. Zastanów się, jak beznadziejne byłoby to rozwiązanie? Poza tym po jaką cholerę mieliby to robić? To gry video, a nie islam.
1
Heh, Solid Snake w barwach Blaugrana? ;)
0
600k - Śmieszne...
0
Serio? Tylko to cię zainteresowało?
2
O ile nie będzie to jakaś droga opcja to czemu nie, doświadczony joker, potrafiący grać także na skrzydle, dobra technika i umiejętność gry kombinacyjnej, jeśli do nas trafi, to nie będę narzekał.
0
Po stokroć nie, pamiętam co działo się po odejściu Keity, a Rakitic jest lepszy od Malijczyka, byłoby niezwykłą głupotą pozbywać się zawodnika, który był jednym z najważniejszych elementów drużyny w całym, minionym sezonie. Mam nadzieję że to tylko wywieranie presji przez agenta w kontekście nowego kontraktu.
5
To niesamowite, że reprezentacja z takim potencjałem nie może nic wygrać. Ten finał był wyjątkowo brutalny i agresywny, pierwsza połowa to istna rzeź, przez co mecz był brzydki i szarpany, takiego pressingu jeszcze nie widziałem. Nie ogarniam jak w Argentynie można nie szanować piłkarza który osiągnął aż tyle i jak na dłoni widać, że robi wszystko, żeby reprezentacja w końcu miała jakiś tytuł.
Co robili inni liderzy w tym finale? Higuain w żenujący sposób zmarnował akcję sam na sam, Aguero fatalnie przestrzelił w sytuacji bliźniaczo podobnej do bramki Błaszczykowskiego ze Szwajcarami, Di Maria przez większość meczu był niewidoczny. I tak było niemal w każdym innym finale. Presja medialna w Argentynie na Messim jest tak ogromna, że ja na jego miejscu bałbym się tam wracać, bo jeszcze tym debilom zachce się "wymierzać sprawiedliwość". Tak, skasztanił karnego, ale zdarzało mu się to niejednokrotnie i powstaje pytanie czy Martino dobrze dobrał ludzi do rzutów karnych? Moim zdaniem podjął dobrą decyzję, Argentyna nie zasługuje na Messiego.
1
Te jego pojedyncze wypady na pełnej prędkości, prosty środek, ale to też trzeba umieć ;)
0
Ronaldinho w szczycie formy był połączeniem Messiego i Cristiano, a nawet więcej. Szybki, absolutnie bezkonkurencyjny technicznie, silny, wysoki, dobra gra w powietrzu i obiema nogami, nieprzewidywalność, świetne rozegranie i prawdziwa brazylijska samba. Uwielbiam patrzeć na kosmiczną grę Messiego i podziwiam rajdy i strzały Ronaldo, ale R10 to był inny wymiar, szkoda że ta bajka trwała tak krótko, ale to wystarczyło żeby zaczarować cały świat.
2
Bo ten nie zasługujący na oddychanie naszym tlenem plebs, który bije się u nas nie stać na wyjazd na takie turnieje.
1
Nie da się ukryć że potrafił zirytować, ale jego niezłomność, diabelski charakterek i świetne umiejętności pozwoliły mu zawsze zamykać nam dzioby, prędzej czy później :)
Mało który obrońca jest tak dobry żeby grać aż 8 lat w Barcelonie, Dani z pewnością nadal znajduje się w ścisłej światowej czołówce na swojej pozycji, dobre krycie (Ronaldo coś o tym wie ;) ), dobre dośrodkowania (prócz okresów "w trybuny"), świetny strzał z dystansu i znakomita gra z klepki, która pozwoliła stworzyć mu telepatyczne porozumienie z Messim - niemal tak dobre jak u Xaviesty. Zdecydowanie zapadnie nam w pamięć, takiego ziółka się nie zapomina :P
1
Dokładnie, Enrique był uważany w Realu za zbyt słabego piłkarza i oddali go bez żalu, być może nawet z nadzieją że jego domniemany brak talentu zaszkodzi przy okazji rywalowi.
Figo natomiast był jedną z największych gwiazd ówczesnej Barcy, najbardziej rozpoznawalny obok Rivaldo, wiedział dobrze na co się pisze, więc moim zdaniem zrobił to z premedytacją i to, co otrzymał w zamian jak najbardziej mu się należało, tłumaczenie że prezydent i zarząd byli do bani jakoś średnio mnie przekonuje.
1
Aurier? Serio?! Ale plota, nie wierzę żeby Barceloną interesowała się takim idiotą.
1
Ciekawa opcja, ale moim zdaniem może potencjalnie zablokować rozwój Rafinii, Suareza i Roberto, więc tylko jeśli pozbędziemy się Ardy, co raczej nie wchodzi w rachubę i byłoby dość niepoważne ze strony Barcy.
0
Kurcze, kolejny zawodnik za darmo? Ja rozumiem, spory kontrakt, ale wszyscy myślą, że jesteśmy niczym św. Mikołaj. Lazio biedne nie jest, a taki zawodnik jak Adriano może być dla nich kluczowy, więc niech nie żydzą, tylko sypną z 3mln.
Co do kwestii zatrzymania go, tak Adriano jest bardzo uniwersalny i nie psioczy, ale może dlatego, bo wiedział że po sezonie odejdzie. Przez prawie cały sezon grał bardzo marginalną rolę i czasem się zastanawiałem, czy on jest jeszcze w tej drużynie. Należy mu jedynie podziękować za służbę, szczególnie kiedy grał naprawdę świetnie i dać mu szansę jeszcze pograć, bo w Barcy, chyba nie bardzo już ma na to szansę.
0
Część z tych"kopnięć" były wymuszeniem gwizdka od sędziego, a reszta to wynik jego prowokacji, poza tym są zawodnicy którzy są nieustannie faulowani i nie reagują w tak prostacki sposób, słabszy okres nie jest żadną wymówką na tego typu zachowania.
1
Rozpieszczony, arogancki bachor, jeśli z tą butelką to prawda, to mam gdzieś że jest jednym z najlepszych piłkarzy świata, dla takich jak on nie ma miejsca w Barcelonie. W to zdarzenie w tunelu jestem w stanie uwierzyć, bo Neymar już od pewnego czasu stracił pokorę i zachowuje się jak typowa brazylijska gwiazdeczka, jak się nie ogarnie to będzie Balotelli 2.0.
0
Nie masz pojęcia o czym piszesz, no ale jak się ocenia ludzi po wyglądzie...no cóż nie mam co do ciebie zbyt dużych wymagań ;)
1
Panie i Panowie, wiem że ta porażka stawia nas w wyjątkowo ciężkiej sytuacji, ale jeśli już Barca ma przegrywać, to po walce, jak dziś, przecież to było niemal całkowite oblężenie bramki Valencii i to nie tylko podawanie wzdłuż pola karnego ale regularne akcje zakańczane strzałami.
Zawiodło wiele, przede wszystkim Sergi Roberto i skuteczność napastników. Przy obu akcjach Bramkowych to Roberto zawinił najbardziej, przy samobóju gol padł z jego strefy, a przy drugiej bramce nie zatrzymał prostopadłego podania (był bliżej piłki od Pique). Ponadto odskakiwała mu piłka i wstrzymywał akcje, lubię go, ale dziś był moim zdaniem najgorszy na boisku.
Suarez w drugiej połowie zniknął, miał pewnie swoją grą bez piłki tworzyć przestrzeń, ale to trochę za mało na topowego napastnika, prawie nie uczestniczył w rozegraniu i dawał się łatwo łapać na spalone.
Wszystkie te wady i wiele innych, których nie wymieniłem, nie miałyby znaczenia gdyby zaskoczyła skuteczność, multum strzałów i o zgrozo tylko jedna bramka, tak, Diego Alves był w znakomitej formie, ale z drugiej strony większość strzałów była niemal prosto w niego.
Teraz zaczyna się prawdziwa wojna o ligę
1
Zwycięstwo Atletico jak najbardziej zasłużone, w tym meczu grali znacznie spokojniejsi i nie było takiego polowania na nogi jak w poprzednim, ich zaangażowanie było niepodważalne. Kiepska forma napastników, dała im okazję do niemal kompletnego wyłączenia ataku Barcy, tylko Iniesta wykazywał się kreatywnością, reszta grała zbyt asekuracyjnie i za wolno.
Bardzo zawiódł Dani Alves, choć zazwyczaj jest odwrotnie, dziś to Alba był znacznie lepszy, nieustannie wspierał atak i moim zdaniem zdziałał znacznie więcej niż Neymar, Messi nie radził sobie nigdzie, cofnięty by wspierać rozegranie, nic w tym elemencie nie wniósł. Za mało wykorzystano Pique w ataku, wrzutki wprowadzały najwięcej zamieszania w szeregi obronne Atletico, w końcu coś się mogło z tego urodzić.
Wielka szkoda, ale nie jestem zaskoczony, problem leży głębiej, bo to nie pierwszy nieudany mecz ostatnimi czasy i pora na poważniejszą refleksję Panie Trenerze.
0
Noo, podobieństwo przypadkowe jak cholera. Serio :P
0
A co ma kibicowanie do tej sprawy? Drużyna nie ma z tym nic wspólnego. Laporta to dla mnie taki sam cwaniaczek jak Rosell, ja nawet nie tyle wierzyłem, co byłem pewien że to się tak skończy, za duże pieniądze wchodziły w grę, a ludzie zawsze dzielili się na równych i równiejszych.
0
Tak, własnoręcznie powtrącałem wszystkich do cel, niech gniją parszywcy!
0
Jeżeli jesteś pewien ich niewinności tylko dlatego że należeli/należą do zarządu Barcy to jesteś naiwny, wątpliwości w tej sprawie było co niemiara, co chwila podawano inne kwoty całkowite transferu, całe mnóstwo pobocznych kontrahentów, no ale przecież sądy są całkowicie nieomylne od zarania dziejów ;)
2
Niby fajnie, że Barcelona została oczyszczona z zarzutów, ale silniejsze jest poczucie niesmaku, że kolejny raz bogate cwaniaki się wywinęły, trudno mi uwierzyć w ich niewinność, no ale tak już ten świat wygląda...
0
Trochę przegiąłeś, ale coś w tym jest, wiele razy widziałem jak Espanyol i Atletico grają z Barcą na śmierć i życie, by jakiś czas później oddawać mecze z Realem niemal bez walki. Od kiedy Simeone został trenerem Atletico ten trend się u nich skończył, ale Espanyol dalej dostaje podejrzanie łatwo baty od Realu.
0
Z jednej strony szkoda, że Toure trochę ucierpiał z tego powodu, wszyscy wiemy jaki to jest kozak, ale Sergio jest utlraważny i zwyczajnie genialny.
4
Oczywiście cała drużyna błyszczała, szczególnie front jak zwykle, ale chciałbym zwrócić uwagę na Mathieu, grał dzisiaj perfekcyjnie, szczególnie w pierwszej połowie kiedy Valencia jeszcze wierzyła, szkoda że jego strzał nie wszedł, należała mu się brama.
3
Przyznaję autorowi rację, są pewne granice kultury, a dodatkowo barwy klubowe zobowiązują. Jakby nie patrzeć Pique jest postacią mocno medialną, jako sportowiec i zawodnik Barcy musi być wzorem do naśladowania, nie twierdzę że ma być reinkarnacją Jezusa, ale np. Alves też jest bardzo szczerą osobą, ale jednak nie wzbudza tak negatywnych emocji, bo mimo że potrafi być szalony, to ma pewne hamulce i tej negatywnej granicy nie przekracza.
Środowisko Barcy jest pokorne i mądre, nie powinno się wikłać w jakieś miałkie dyskusje, tylko odpowiadać na boisku i świecić przykładem, wypowiedzi Gerarda mocno trącą pychą i frustracją małolata.
Barca nie ma być klasztorem, ale jest instytucją znaną na całym świecie, marką z którą utożsamiają się tabuny ludzi, więc siłą rzeczy ma też swoje zobowiązania wobec nich, także w wypowiedziach pojedynczych ludzi.
1
Van Gaal śmieje się z tego artykułu tak samo jak my, naprawdę uważasz że ktokolwiek zamierza wydać tyle na dwóch piłkarzy? Taka suma zrujnuje każdy klub świata. Jedynym "bez-mózgiem" jest "redaktor" The Sun.