ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wszedłem na chwilę na stronę Realu poczytać opinie na temat wczorajszego meczu. I się nie zawiodłem xD
0
@LucasW123 wystarczy sprzedać Francuzów albo dogadać się w formie wymiany. Na pewno będzie jakaś opcja
23
Okazją to Ty chłopie będziesz na rynku w lecie :v
0
@BartqRKO jak większość "ekspertów" z Polsatu. Gdyby nie kolesiostwo to większość z nich siedziałaby dziś przed tv z czitosami w garści
0
@icon3520 Zagrał solidnie ale niczym się nie wyróżniał, długimi fragmentami był niewidoczny, mało strzałów z dystansu. Ten facet musi zostać sprzedany póki jest coś wart bo nie jest w stanie nic więcej zaoferować Barcelonie.
0
@kuz Mam nadzieję że Laporta ma misterny plan na pozbycie się Francuzów i zakup tego Pana PIŁKARZA do Barcy.
2
@olsen Pjanic 30 mln? XD Panie, daje 5 mln a jak nie to spotkajmy się w połowie.
0
@Kubik23 Myślę że po tym meczu nasuwają się pewne wnioski co do przyszłości Dembele. Powiem tak, trzeba pozbyć się wszystkich Francuzów.
0
@masq Messi najlepszy piłkarz Barcelony w tym meczu. Nawet nie ma co do tego dyskusji. Niestety mając dzbana na szpicy i dzbana w obronie czasami się nie da.
1
Dembele mecz życia xD
0
Antuan nie może wyjść na drugą część. Najmniej efektywny piłkarz. Potrzeba polotu, dryblingu i strzału w postaci Trincao
1
Brawo Lenglet. Dzban roku
7
Pedri kolejny mecz związane nogi z mocnym rywalem
20
Jezus maria niech tylko w instrybutor nie strzelają to będzie dobrze
1
Mam nadzieję że ultrasi PSG dzisiaj też odpalą fajerwerki tuż po czwartej.
0
@tomek8756 Wierzę w to i wiem, że dziś po raz kolejny udowodnią ze niemożliwe nie istnieje. A jutro Neymarek na urodzinach siorki będzie zapijać smutki. Popłynie mocno z wódą.
1
@Cvzx Potrafiłem kontrolować swoje czyny i byłem świadom tylko tamtego świata który wydawał się tym jedynym prawdziwym. Po przebudzeniu skutkowało to sporym rozczarowaniem (zależy od tego jaki scenariusz miał sen). Choć pamiętam, że nie raz w śnie modliłem się aby to był tylko sen.
0
@MaTt_BarcaFan Wygląda na to, że świat potrzebuje ale nie zasługuje na takich ludzi jak Ty. Przykre. Pozostaje tylko krzyczeć na forach internetowych :v
1
@ranger3120 Uświadamiasz sobie dopiero po przebudzeniu, że to był tylko sen.
0
@ranger3120 Ja miewam świadome sny i zauważyłem pewną regułę, że pojawiają się najczęściej wtedy gdy zjem coś bezpośrednio przed snem. I wcale nie są to substancje psychoaktywne.
0
@MaTt_BarcaFan To jest teoria spiskowa, a Ty jesteś kupiony farmazonami przeczytanymi w internecie. Jeżeli jest tak jak twierdzisz to co Ty robisz na tym forum? Dlaczego nie działasz pod tym kątem zawodowo? Jesteś zwykłym pionkiem od którego nikt nie kupi tego typu teorii bo nie przemawiają za Tobą kwalifikacje ani argumenty. Żeby była jasność bo być może uważasz mnie za gościa który boi się panicznie wirusa i wierzy we wszystko co mówią w mediach. Nie oglądam tv, nie wierzę we wszystko co zobaczę natomiast jestem w tym wszystkim obiektywny. Nie przekonałem się na własnej skórze jak to jest być chorym na covid ale znam osoby które chorowały bądź chorują na koronawirusa, a ostatnio niestety jedna z takich osób zmarła. Ty masz inne zdanie bo jesteś młody i choroba nie dotknęła nikogo z twojego otoczenia ale na pewno masz w rodzinie osoby w grupie ryzyka które mogą się zarazić choćby od Ciebie także nie potrafie zrozumieć jak można być takim ignorantem jak Ty.
0
@MaTt_BarcaFan Bo tacy ludzie jak ja zdają sobie sprawę z powagi sytuacji i jej nie bagatelizują tak jak robią to ludzie tacy jak ty którzy uważają się za mądrzejszych od wirusologów, premierów, prezydentów, polityków, naukowców, ekonomistów i wielu innych ale nie będę dalej wymieniać bo nie mam czasu.
0
@BarcaInfo Każdy w zespole pewnie się tego spodziewał więc na pewno użyli jakichś zatyczek do uszu
0
@MaTt_BarcaFan Ale twój komentarz odniósł się do ogółu. Teraz nagle sprecyzowałeś o co rzekomo dokładnie Ci chodziło. Ja tam się nie znam na wielu rzeczach i nie próbuję zgrywać alfy i omegi natomiast wierzę, że ludzie kompetentni którzy rządzą krajami wiedzą co robią zamykając gospodarkę bo nie wiem czy zwróciłeś uwagę na jeden drobny szczegół, że większość krajów poczyniła podobne działania co Polska. Ja rozumiem, że Ty znasz się lepiej na ich robocie. W takim razie pytanie co robisz na La Ramblii skoro powinieneś latać po kancelarii prezesa rady ministrów.
@Barca1992 Argument z życia wzięty natomiast Ty włączasz się do dyskusji nie wnosząc żadnego argumentu. Zapewne jesteś miłośnikiem teorii spiskowych i nie wierzysz w covida, a w płaską Ziemię.
7
@MaTt_BarcaFan szopka? Mówisz tak bo choroba nie dotknęła nikogo z twoich bliskich bądź znajomych. Kilka dni temu kolegi dziadek zmarł na covid, a jego ojciec leży w szpitalu w ciężkim stanie. Rzeczywiście szopka, śmiechu warta choroba, śmiechu warte szczepienia co? Jestem ciekaw czy też by cię to tak bawiło gdyby ktoś z twoich bliskich był pod respiratorem
1
@kuz w 88 meczach nie dostał kartki xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Dari0G Cytując klasyka "zdania ekspertów są podzielone". Nie będę dalej brnąć w zaparte bo w twojej interpretacji jest też sporo racji. "nie kompromituj się" było napisane grubo na wyrost bo sytuację można było interpretowac na dwa sposoby, a mój zwrot do innego usera "Co Ty porównujesz czlowieku" nie był niemiły, a miał charakter stanowczy bo zagranie Lengleta różniło się od tego z wczorajszych derbów choćby dlatego, że Lenglet nie zagrywał piłki głową czy inną częścią ciała przed zagraniem ręką. Nie ma sensu dalej drążyć bo jest dawno po meczu w którym i tak padł zadowalający wynik.
0
@Dari0G Nie przyznam Ci racji więc nie walcz o to.Ton dyskusji dobrałem do Twojego tonu, którym zacząłeś mi na siłę wciskać swoje przemyślenia, a resztę uwag schowaj do kieszeni bo totalnie mnie to nie obchodzi.
0
@Dari0G ręka znajduje się w nienaturalnej pozycji – to ręka, która powiększa powierzchnię ciała i zajmuje większą przestrzeń niż powinna normalnie - tutaj dodano, że bierze się pod uwagę efekt zagrania, czyli blokowanie strzału czy blokowanie gola; bierze się pod uwagę szansę na uniknięcie zagrania; bierze się pod uwagę dystans od zagrywającego do ręki; bierze się pod uwagę szybkość lotu piłki; analizuje się ryzyko, jakie podjął gracz i KONSEKWENCJE JEGO ZAGRANIA DLA PRZEBIEGU Akcji. Jeszcze raz ci wklejam bo wygląda na to, że to Ty uwziąłeś się na jedno zdanie wokół którego budujesz swoją rację nie zwracając uwagi na kluczowe elementy tych poniekąd śmiesznych przepisów. Gdybym chciał to znalazłbym Ci podobna sytuację po której sędzia gwizdnął i twoja bańka by pękła. Dyskusyjna sytuacja która nie jest zero jedynkowa. Równie dobrze mogę powiedzieć że to Ty opowiadasz bajki. Ja tylko podjąłem z tobą dyskusje, a Ty widzisz w tym dziecinne zachowanie bo jesteś z tych "nieomylnych". Wybujałe ego, osobiste wycieczki. Treść jest skierowana wyłącznie do ciebie nikt inny nie bierze udziału w dyskusji także możesz spać spokojnie napinaczu. Nikogo nie zmanipuluje. Zjedz snickersa, rozpędz się i wiesz co. Może Ci się poprawi