0

@Dari0G Cały czas zaznaczam że za zagrywającym piłkę ręka stał Casemiro czekający na futbolówkę.
-ręka znajduje się w nienaturalnej pozycji – to ręka, która powiększa powierzchnię ciała i zajmuje większą przestrzeń niż powinna normalnie - tutaj dodano, że bierze się pod uwagę efekt zagrania, czyli blokowanie strzału czy blokowanie gola; bierze się pod uwagę szansę na uniknięcie zagrania; bierze się pod uwagę dystans od zagrywającego do ręki; bierze się pod uwagę szybkość lotu piłki; analizuje się ryzyko, jakie podjął gracz i KONSEKWENCJE JEGO ZAGRANIA DLA PRZEBIEGU AKCJI.
Gdyby rzeczywiście po zagraniu głową piłka mogłaby się jeszcze bezkarnie odbić od ręki zagrywającego to obrońcy notorycznie korzystaliby z tego przepisu mając na uwadze że za ich plecami czeka rywal na piłkę. Efekt akcji to kluczowa rzecz przy tego typu sytuacjach. Zbastuj gadkę bo jawnie próbujesz zabłysnąć w dodatku rzucając w moją stronę insynuacje jednak to nie jest łatwa do zinterpretowania sytuacja i znaleźliby się sędziowie którzy by to gwizdnęli i też mogliby się wybronić z takiej decyzji.

0

@fcbheroes Greenwood, Felix

0

@Dari0G nienaturalne powiększenie obrysu ciała. Mało tego piłka leciała w kierunku Casemiro. Gdyby tam nie było żadnego gracza Realu można byłoby dyskutować. Większość sędziów dałaby tam karnego, gdyby sytuacja byłaby taka oczywista główny arbiter nie byłby wezwany do obejrzenia powtórki tylko wszystko odbyłoby się przez ucho jak w przypadku ręki Lengleta. Gdyby nie ta ręka to Brazylijczyk mógłby skierować piłkę do bramki z piątego metra. Wskaż mi akapit odnoszący się do identycznej sytuacji bo wstawiłeś link do artykułu którego zapewne nigdy nie przeczytałeś.

1

KARIM BENZEMA!!!!!!

0

@PatrykBarca @Wojcio Nie wiem jakim cudem piłka miała iść za plecy Casemiro skoro chłop od początku był ustawiony do ataku na piłkę. A skoro był ustawiony do ewentualnego strzału to ta piłka nie mogła lecieć za plecy. Za plecy piłka poleciała dopiero po zagraniu ręką. Na wszystkich powtórkach widać że piłka leci centralnie w kierunku Casemiro. To jest rzut karny. Jeżeli się mylę pokaż powtórke na której widać że piłka poleciałaby za plecy Brazylijczyka.

proszę bardzo. Pierwsza powtórka sytuacji i widać gołym okiem że piłka leci w kierunku Casemiro panowie eksperci

1

@Dankhog gdyby nie zagranie ręką, piłka prawdopodobnie trafiłaby do Casemiro

0

@PatrykBarca a skąd możesz to wiedzieć? A może zdążyłby się złożyć do przewrotki, może uderzyłby piętą

0

@DonAndrzejos Co Ty porównujesz czlowieku? Za Lengletem nie było żadnego zawodnika Sevilli a po za tym był to skraj pola karnego.

0

Mogę się założyć że ten klaun z gwizdkiem oglądając powtórke na VAR nawet nie zwrócił uwagi na pozycję Casemiro. Mam nadzieję że wyląduje jutro na okładkach

2

Moim zdaniem Real został okradziony. Przeciez gdyby nie ta ręka to piłka trafiłaby pod nogi lub głowę Casemiro. Gdyby w tamtym miejscu nie było żadnego piłkarza Realu to zrozumiałbym decyzję arbitra ale tam mógł paść gol.

0

@Dankhog Dziś tej różnicy w szybkości nie było widać i Polak przyjął chyba jeden mocniejszy cios na szczękę, high i midle kicki również nie robiły na nim większego wrażenia. Błachowicz w swoich ostatnich starciach również mógł się pochwalić szybkimi atakami jak choćby same kombinacje po których nokautował swoich 3 ostatnich rywali. Mało tego Janek posiada piekielnie dobry timing, świetne zapasy,parter i walczył z zawodnikiem blisko 10kg lżejszym. Sam Jon Jones czy Reyes typowali zwycięstwo Janka. Zmierzam do tego, że trzeba było być ignorantem aby uważać, że Janek nie będzie mieć argumentów by tę walkę wygrać bo tak jak wspomniałem wyżej, większość ekspertów i kibiców nie dawali mu większych szans na obronę pasa. Na szczęście Janek zweryfikował wszystkie ekspertyzy w większości oparte na nieskazitelnym rekordzie, popularności i stylu Izziego. Zwycięstwo jednogłośną decyzją sędziów po 5 rundach walki z gościem kreowanym na Boga tej dyscypliny.

0

@Dankhog Statystyki w oktagonie nie walczą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Janek ma 30% szans mówili. Brakuje mu stylu mówili. Janek jest najbardziej kompletnym zawodnikiem w swojej kategorii i Izzy miał wygrać mając tylko świetną stójkę i nieskazitelny rekord? Wszyscy wyjaśnieni na czele z Adesanya.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Firestone Ostatnie 3 mecze pokazały że wyciągnął jakieś tam wnioski natomiast w poprzednich meczach można było mu wiele zarzucić.

0

@donleoJR @kolo123 @LoTo11 poratujecie linkiem?

0

@Criss18Barca podbijam

0

@clyde a ja bym Moribe zobaczył na szpicy

2

@marcin000019 dzięki za info

0

@Pawelec7 Ma potencjał ale Busquets słynął raczej z tego, że inteligentnie poruszał się po boisku. Był w tym najlepszy na swojej pozycji i uważam że ciężko będzie znaleźć tak inteligentnego defensywnego pomocnika. Moriba ma zdecydowanie inne cechy i upatrywanie w Nim następcy Sergio jest mocno naiwne.

4

@marcin000019 Bez przesady. Miał piłkę na 16 metrze i ją uderzył i nie czyni go to lepszym piłkarzem od Dembele

1

Pedri czyta La Ramble

0

@Hosh wszystko jasne. Ja dziś wyjątkowo nie oglądam, skupiłem się tylko na meczu Barcy. Jak widać nie ma czego żałować

0

@LionelM95 wydaje mi się że powinniście narzekac u nich na socialach a nie tutaj. Po co ten spam?

0

@Hosh Jesteś pewien że jest to ich wina? Może przyczyna jest po twojej stronie

1

@Bunk420 Nie ma co się dziwić. W końcu nie stracili bramki w dwóch ostatnich meczach z Sevilla

4

@LeoMessi1994 odpoczywa na PSG

0

@MesQueUnClub96 Hector też miał z Nim problem i wiadomo jak się skończyło

0

@lioners18 Po co nam Halland skoro mamy Brejtłajta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?