0

@lioners18 Po co nam Halland skoro mamy Brejtłajta

0

@Kamiloza91 Nie zapominaj co Lewy robił przez ostatnie 3-4 sezony.

0

1

@don'T.R.I.P.e To byl kryminał. Nie można wyobrazić sobie lepszej sytuacji do oddania strzału na 16 metrze. Na dodatek bramkarz ustawiony przy słupku, cała bramka odsłonięta bo i żadnego obrońcy nie było na przeszkodzie. Uderzyłby nawet w środek i bramkarz byłby bez szans

0

@BarcaInfo internet nie zapomina xD

0

@Denver moje zmieniło się o całe 360 stopni

0

Nie pamiętam tak słabego meczu Messiego

10

To jest chore. Nie da się strzelić gola gdy w polu karnym szukasz Messiego zamiast bramki

3

Messi dzisiaj najsłabszy. Niesamowicie irytujący

2

Za mało strzałów z dystansu

2

Tutaj już powinno być 2:0. Nie rozumiem dlaczego De Jong przepuszczał gdy mógł załadować piłkę gdzie mu się podobało. Przy takim wyniku nie można kalkulować tylko walić w bramkę gdy jest okazja

0

@FC1899Barca To jest Elizjum!

24

Jeżeli Barcelona dokona dziś remontady to w klubie zapanuje optymizm przed rewanżem z PSG. [ElKamil]

2

@macio_944 Będzie pierwszym Ziemskim tego typu obiektem. Zdecydowanie bardziej adekwatne stwierdzenie

1

@barcowy1899 Kowal gorszy

0

@Joe_Pesci Zespół w którym nie ma kluczowych zawodników xD tego jeszcze nie słyszałem

54

@xBoMBoWiECx sezon przejściowy

0

@horang na pewno nie w więzieniu, a w areszcie

0

@FCB24 Spłycasz pojęcie autorytetu do osiągnięć wyłącznie sportowych. Jest wiele przykładów które obalają twoją tezę, chociażby Flick z Bayernu.

2

@Sonofpanda Odinstaluj tego explorera xD

1

@konraden To pewnie tylko kolejny ekspert oceniający książkę po okładce. Chyba, że zna Artete oraz ludzi z którymi pracuje to wtedy zwrócę honor.

0

@FCB24 Skąd Ty możesz wiedzieć czy ma autorytet czy nie?

0

@Firestone rzeczywiście, żart na miarę prowadzącego familiadę.

1

@horang W jakim więzieniu? Czegoś chyba nie wiemy

1

@Firestone współczuję priorytetów

4

@MrShakira Shakira wstawaj

2

Szukajcie aż znajdziecie, Bartomeu nie zmienia zdania

1

@Rust_Cohle Kasjusz sam siebie niszczy. Dzban totalny

0

@Transu96 Norman go zje.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?