ElKamil
Dołączył/a: marzec 2020
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lioners18 Po co nam Halland skoro mamy Brejtłajta
0
@Kamiloza91 Nie zapominaj co Lewy robił przez ostatnie 3-4 sezony.
0
@Krystian1899 tak
1
@don'T.R.I.P.e To byl kryminał. Nie można wyobrazić sobie lepszej sytuacji do oddania strzału na 16 metrze. Na dodatek bramkarz ustawiony przy słupku, cała bramka odsłonięta bo i żadnego obrońcy nie było na przeszkodzie. Uderzyłby nawet w środek i bramkarz byłby bez szans
0
@BarcaInfo internet nie zapomina xD
0
@Denver moje zmieniło się o całe 360 stopni
0
Nie pamiętam tak słabego meczu Messiego
10
To jest chore. Nie da się strzelić gola gdy w polu karnym szukasz Messiego zamiast bramki
3
Messi dzisiaj najsłabszy. Niesamowicie irytujący
2
Za mało strzałów z dystansu
2
Tutaj już powinno być 2:0. Nie rozumiem dlaczego De Jong przepuszczał gdy mógł załadować piłkę gdzie mu się podobało. Przy takim wyniku nie można kalkulować tylko walić w bramkę gdy jest okazja
0
@FC1899Barca To jest Elizjum!
24
Jeżeli Barcelona dokona dziś remontady to w klubie zapanuje optymizm przed rewanżem z PSG. [ElKamil]
2
@macio_944 Będzie pierwszym Ziemskim tego typu obiektem. Zdecydowanie bardziej adekwatne stwierdzenie
1
@barcowy1899 Kowal gorszy
0
@Joe_Pesci Zespół w którym nie ma kluczowych zawodników xD tego jeszcze nie słyszałem
54
@xBoMBoWiECx sezon przejściowy
0
@horang na pewno nie w więzieniu, a w areszcie
0
@FCB24 Spłycasz pojęcie autorytetu do osiągnięć wyłącznie sportowych. Jest wiele przykładów które obalają twoją tezę, chociażby Flick z Bayernu.
2
@Sonofpanda Odinstaluj tego explorera xD
1
@konraden To pewnie tylko kolejny ekspert oceniający książkę po okładce. Chyba, że zna Artete oraz ludzi z którymi pracuje to wtedy zwrócę honor.
0
@FCB24 Skąd Ty możesz wiedzieć czy ma autorytet czy nie?
0
@Firestone rzeczywiście, żart na miarę prowadzącego familiadę.
1
@horang W jakim więzieniu? Czegoś chyba nie wiemy
1
@Firestone współczuję priorytetów
4
@MrShakira Shakira wstawaj
2
Szukajcie aż znajdziecie, Bartomeu nie zmienia zdania
1
@Rust_Cohle Kasjusz sam siebie niszczy. Dzban totalny
0
@Transu96 Norman go zje.
0
@Tomek54321 XDDD