0

@Xxxbarca4ever no to out Kaczmarek.

0

Bo nie oglądałem meczów w tym presezonie: ten Victor to taki Halland że tylko nogę dostawi czy jednak umie rozegrać i nie potyka się o własne nogi?

0

@Xxxbarca4ever czyli wg Ciebie na Słowenię dwójką atakujących to powinna być Kurek/Kaczmarek?

0

@Xxxbarca4ever wydaje mi się że każdy wie że Kurek jest absolutnie bez formy, jeśli tego nie widzisz to znaczy że nie oglądasz meczy

2

Szkoda, że Grbic nie będzie miał jaj jutro zostawić Kurka/Kaczmarka w "domu" i zagrać Boladziem. Gorzej niż ta dwójka atakujących Bołądź nie zagra

5

Chyba śmiało można określić Kurka najgorszym zawodnikiem fazy grupowej IO z tych grających. Brutalne ale prawdziwe

1

Ma ktoś skuteczność Kurka na tych IO? Będzie z 15%?

1

@Comentateiro jeden as nie zmieni faktu że na IO pojechaliśmy bez atakującego

0

A Zatorski patrzy jak piłka leci i nic nie robi....

0

Zagrywki po 120 Włosi przyjmują pod 3m.....co grają to kosmos

0

@zadafcb raczej na papierze my po Dominikanie najsłabsi/najsłabsze.

4

@tbas w sensie patrząc na ten sztab co był mam wrażenie że tam praktykanci byli więc mnie nie dziwi

0

@AndresCuccittini w starych sezonach Waldek, ale ogólnie bym podstawił na Boczna

13

@tbas czyli do tej pory tego było????

0

@kulek22 plus trzech grup jest taki że ciężko sobie ustawiać rywala. W teorii Niemcy się wydają najgorsi, ale to tylko teoria

9

@Yamal_Williams Yamal za Rodrygo. Ktokolwiek twierdzi inaczej jest po prostu ślepy

0

@MesQueUnClub96 a Francja mocna we wszystko

0

Ogólnie to ciekawe, że Anglia, bądź co bądź mocno rozwinięty kraj w sportach zespołowych jest dobra tylko w piłkę (no dobra to pojęcie względne jak nic nie wygrywają) i w rugby. Ani siatkówka, ani koszykówka, ani ręczna

0

Tsitsipas chyba mentalnie jest jeszcze słabszy niż Hurlacz

1

@Uukasz_93 narazie to nie ma dowodów że to chłop chyba

1

@Kondziubarca nie mówię że Roque jest super, ale skoro Roque chcą się pozbyć to Lewandowskiego tym bardziej, jeden gorszy od drugiego

10

@BoRoWieC "Miałem chyba najlepsze miejsce ze wszystkich kibiców i oglądałem, jak moi koledzy wygrywają z Brazylią. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach dołożę trochę więcej od siebie i Leo nie będzie musiał grać praktycznie przez pół seta sam"

0

@D10SLEO pijemy chyba do tego samego xd

3

Kurek po meczu wypowiedź jak na prawdziwego kapitana przystało. Inni mogą brać przykład

1

To co mówiłem, Grbic powołał amigo, nie kierowal się formą tylko sentymentem do ZAKSY i do medalistów z Euro i MS

0

@kulek22 to było pewne jak powołał takich atakujących

0

@NeroTFP1 fajnie jeszcze jakbys sport napisał bo nie każdy wie :P

1

@clyde złoto siatkarzy mi wystarczy

5

@szkutnik91 no tak, lepiej ściągnąć Olmo czy jakiegoś innego Kevina Prince Boatenha

8

@FCB_dimiC jak nie ma kasy jak wydaje przez widzi mi się 40mln na jakiegoś Brazola co 4x kopnął piłkę prosto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?