FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Xxxbarca4ever no to out Kaczmarek.
0
Bo nie oglądałem meczów w tym presezonie: ten Victor to taki Halland że tylko nogę dostawi czy jednak umie rozegrać i nie potyka się o własne nogi?
0
@Xxxbarca4ever czyli wg Ciebie na Słowenię dwójką atakujących to powinna być Kurek/Kaczmarek?
0
@Xxxbarca4ever wydaje mi się że każdy wie że Kurek jest absolutnie bez formy, jeśli tego nie widzisz to znaczy że nie oglądasz meczy
2
Szkoda, że Grbic nie będzie miał jaj jutro zostawić Kurka/Kaczmarka w "domu" i zagrać Boladziem. Gorzej niż ta dwójka atakujących Bołądź nie zagra
5
Chyba śmiało można określić Kurka najgorszym zawodnikiem fazy grupowej IO z tych grających. Brutalne ale prawdziwe
1
Ma ktoś skuteczność Kurka na tych IO? Będzie z 15%?
1
@Comentateiro jeden as nie zmieni faktu że na IO pojechaliśmy bez atakującego
0
A Zatorski patrzy jak piłka leci i nic nie robi....
0
Zagrywki po 120 Włosi przyjmują pod 3m.....co grają to kosmos
0
@zadafcb raczej na papierze my po Dominikanie najsłabsi/najsłabsze.
4
@tbas w sensie patrząc na ten sztab co był mam wrażenie że tam praktykanci byli więc mnie nie dziwi
0
@AndresCuccittini w starych sezonach Waldek, ale ogólnie bym podstawił na Boczna
13
@tbas czyli do tej pory tego było????
0
@kulek22 plus trzech grup jest taki że ciężko sobie ustawiać rywala. W teorii Niemcy się wydają najgorsi, ale to tylko teoria
9
@Yamal_Williams Yamal za Rodrygo. Ktokolwiek twierdzi inaczej jest po prostu ślepy
0
@MesQueUnClub96 a Francja mocna we wszystko
0
Ogólnie to ciekawe, że Anglia, bądź co bądź mocno rozwinięty kraj w sportach zespołowych jest dobra tylko w piłkę (no dobra to pojęcie względne jak nic nie wygrywają) i w rugby. Ani siatkówka, ani koszykówka, ani ręczna
0
Tsitsipas chyba mentalnie jest jeszcze słabszy niż Hurlacz
1
@Uukasz_93 narazie to nie ma dowodów że to chłop chyba
1
@Kondziubarca nie mówię że Roque jest super, ale skoro Roque chcą się pozbyć to Lewandowskiego tym bardziej, jeden gorszy od drugiego
10
@BoRoWieC "Miałem chyba najlepsze miejsce ze wszystkich kibiców i oglądałem, jak moi koledzy wygrywają z Brazylią. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach dołożę trochę więcej od siebie i Leo nie będzie musiał grać praktycznie przez pół seta sam"
0
@D10SLEO pijemy chyba do tego samego xd
3
Kurek po meczu wypowiedź jak na prawdziwego kapitana przystało. Inni mogą brać przykład
1
To co mówiłem, Grbic powołał amigo, nie kierowal się formą tylko sentymentem do ZAKSY i do medalistów z Euro i MS
0
@kulek22 to było pewne jak powołał takich atakujących
0
@NeroTFP1 fajnie jeszcze jakbys sport napisał bo nie każdy wie :P
1
@clyde złoto siatkarzy mi wystarczy
5
@szkutnik91 no tak, lepiej ściągnąć Olmo czy jakiegoś innego Kevina Prince Boatenha
8
@FCB_dimiC jak nie ma kasy jak wydaje przez widzi mi się 40mln na jakiegoś Brazola co 4x kopnął piłkę prosto