FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Święcicki swoim komentarzem ośmiesza komentatorów TVP Sport, inna liga
3
Kurde jak już gwiżdże karnego to jakim cudem tu nie jest czerwona kartka.....
0
@Criss18Barca oczywiście że tak. Bez nich to SGP nie ma sensu, jedyni którzy mogą zagrozić Zmarzlikowi a dla dobra dyscypliny fajnie by było gdyby mistrz nie był znany przed początkiem sezonu
0
@mrboom to już ich głupota xd
1
@aleksander7 oby. W rugby tylko kapitan może rozmawiać z sędzią i to jest zajesbite
0
@TaleOfUs nie uważasz gonza żenującego?
0
@pt9 oj panowie mocno rywalizują o to miano. Może Laporta wygrywa, ale Xavi łatwo za wygraną nie daje
1
@Kengo nie ma nic bardziej żenującego w ostatnim czasie związanego z piłką niż Laporta. Rywalizować z nim może tylko Xavi
0
@mordini123 będzie Paweł borys Borkowski? Xd jak sobie przypomnę ich komentarz to by i najlepsze walki w historii njpw zepsulk
1
@Ojciec5tkidzieci kurde ale jaja xd no to nieźle
0
@Ojciec5tkidzieci czekaj to jakiś fejk czy serio? Xd w Arabii grają w siatkówkę?
0
@BorzyKrzys szkoda że NYK mieli tyle kontuzji bo oni by mogli powalczyć
0
@Xaviball nie widziałeś komentarza kolegi przed edytowaniem
2
@barteq ten wynik przykrywa trochę obraz gry. Przecież to Turcy dominowali przez większość meczu
3
@Kengo ta Serbia to potężna na IO. Jokic+ Doncic to żadem amerykański dream team nie zatrzyma :P
1
@MesQueUnClub96 niestety po tych dwóch meczach ciężko być jakkolwiek optymistą. Dallas o każde punkty to musi dawać z siebie 130% a Bostonowi to przychodzi z łatwością
1
@Rust_Cohle Zieliński w kadrze to gra lepiej niż Lewandowski tylko liczb nie robi
10
My to musimy być strasznie bogaci że ot tak możemy sobie pozyskiwać zdolnego Brazola by za kilka msc szukać już jego następcy
1
@mordini123 gdzie ten mecz ma się odbywać że aż 102tys
1
Za niedługo o Idzie będzie można mówić o jako jednej z najlepszych sportowców w historii naszego kraju, tak jak Stoch Kowalczyk czy Włodarczyk. Już jest wielka a jeszcze gówniara jakby nie patrzeć
0
@FcPortoFan1999 tylko właśnie ja się spodziewałem jakiegoś bilansu 1-12
0
@TR3YWAY postaw się na miejscu tysiąca pracodawców- przychodzi Ci pracownik na jakimś ważnym stanowisku, składa wypowiedzenie i jesteś udupiony. Dla mnie to nienormalne
0
Czy jest jakiś taki chory przepis, że jak składasz wypowiedzenie w firmie i idziesz do służb mundurowych to nie obowiązuje Cię żaden okres wypowiedzenia? Bo ciężko mi w to uwierzyć a tak usłyszałem
0
@PIWOSZ89 Ci nasi przyjmujący to jakiś kosmos, w każdej innej ekipie by było pewniakiami na wyjazd
2
@Arden ale brak Llorente to duże zaskoczenie
0
@FcPortoFan1999 zazdroszczę wiary. Dla mnie to będzie największą kompromitacja Polaków na dużych imprezach w XXI i kilka "popisów" już mielismy
0
@FcPortoFan1999 znaczy no wydaje mi się że jest może 5% Polaków którzy wierzą że awansujemy
0
Holandia jest tak słaba że serio możemy jednak jakiś punkt urwać. Ten mecz Polska vs Holandia mocno pachnie takim soczystym 0-0 i jednym strzałem niecelnym z obu stron
0
@Chada no dobrze że się do tego przyznales
1
@Chada za takiego średniaka z rocznym kontraktem nie mamy prawa zapłacić więcej niż 15mln