FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Xxxbarca4ever za atakującego, wtedy w razie potrzeby Leona na atak. Jakoś ten atak mam wrażenie, że obok libero będzie naszym największym problemem. I Zatorski też już za nazwisko jedzie, Popiwczak znacznie lepszy
1
@Xxxbarca4ever bez Bednorza? Atak Kurek w tym wieku i Kaczmarek który w tym sezonie grał słabo i rozegrał bardzo mało meczy nie wygląda zbyt optymistycznie
4
Ale Grbic będzie miał ból głowy z powołaniami na IO, współczuję bo ktoś napewno będzie mega wkurzony
0
@mekston nie mówię że tego nie powinni wykorzystać ale przez to ciężko będzie określić ich pełnoprawnymi mistrzami jak w każdej rundzie rywale grali bez co najmniej 1 najważniejszego gracza.
0
Jak Boston wygra mistrzostwo to będzie jednym z najbardziej dyskusyjnych mistrzów ostatnich lat. Po fazie zasadniczej zasługiwali jak nikt inny, ale po takich PO gdzie każdy ich rywal gra bez najlepszego zawodnika nie zasługują wgl
0
@MesQueUnClub96 a jak wygląda Doncic jeśli chodzi o skutecznośc? Bo nie wiem a w sumie to ciekawe
0
@Czajka90 brak wstydu to mało powiedziane. Ogromny sukces mimo porażki. Ale opady dużo pomogły. Gdyby tor był normalny to pewnie byłoby 30:60
4
@Zoker i to się nazywa dobre traktowanie pracowników.....a nie rzucanie się gównem w mediach
0
@HighestInTheRoom dlaczego wstyd? Najwyraźniej zasługuje skoro ma tyle milionów. No ale ze z młodego pokolenia to od razu trzeba z reguły wyśmiać
0
@zadafcb tylko że u ich rywali wypada zawsze najważniejszy gracz, a KP to 3 opcja, q biorąc pod uwagę formę White to i może 4.
0
@Encore najgroźniejszym rywalem Bostonu jak co roku jest duet JJ. Włączy im się Jordanowanie, 1/10 w ostatniej kwarcie jak to mają w zwyczaju i bye bye
0
@mordini123 no ale niektóre walki w njpw to były epickie i nie mówię o samej sądzę Omega vs Okada
0
@mordini123 kiedyś się oglądało tam WWE xd dzięki WWE człowiek poznał NJPW w najlepszym okresie- Onega, Okada, Osprey, Scurll, Naito, Ishii, Suzuki i wielu innych
0
@sergio5 Xavi po porażce w weekend: "piłkarze byli myślami gdzie indziej, zastanawiali się jak mogło dojść do takiej tragedii, kto to widział by człowiek człowiekowi wilkiem
0
@PatrykBarca pokaż mi drugiego takiego który przez cały sezon wykona 1 udamy drybling
0
Wymienić Raphinhe i Torresa za Lookmana
3
Już za niecałą godzinę nasza kadra siatkarska rozpocznie ligę narodów, która jest przedsmakiem tym co nas czeka. Pasuje wkoncu udowodnić naszą potęgę na IO i pokazać że jesteśmy najlepszym krajem w historii w siatkówkę.
0
@cules100pro jakbyśmy mieli normalny sztab trenerski to by nie było się czego obawiać. To nie kadra zniszczyła Pedriego tylko to że u nas nie ma lekarzy tylko jakieś podróbki
1
@MesQueUnClub96 Kyrie zażąda transferu, potem Luka się wkurzy że nic nie wygrywa i zrobi to samo
1
@Pawel13sz żenada. Brak słów
0
@GeraltzKatalonii zmień Twitter na X bo już nie ma Twitter:P
0
@FcPortoFan1999 kurde nie wiem za kim tu jestem. Zdrowi Knicks mam wrażenie by wygrali z Bostonem w finale; ale jak u nich szpital to jednak większe szanse w finale mieliby chyba zdrowi Pacers
0
Anunoby to ledwo co chodzi ale u Thibsa to wystarczy by grać xd
1
@Comentateiro ciekawe czy Presti będzie trzymał picki jak to on czy raczej ściągnie jakąś gwiazdę a jak tak to kogo
15
Ale to jest patologia ten klub. Kibice Barcelony z Fame MMA się nie śmieją
1
@Barcasub wolę LS kupić bez ściągania Guido
0
@Barcasub nigdy w życiu bym nie ściągał Guido....kolejny Romeu
0
@prokar1 dobry ruch sportowo aczkolwiek każdy dzień robi z klubu, zarządu, trenera i przede wszystkim nas kibiców co raz większych idiotów i frajerów
0
@Cule1234 głupi i glupszy
2
@TheNekro94 zdecydowanie Xavi, jednak skład ma znacznie lepszy. Plus Xavi "przebija" Holendra na konferencji, a ciężko było w to uwierzyć