0

@Xxxbarca4ever za atakującego, wtedy w razie potrzeby Leona na atak. Jakoś ten atak mam wrażenie, że obok libero będzie naszym największym problemem. I Zatorski też już za nazwisko jedzie, Popiwczak znacznie lepszy

1

@Xxxbarca4ever bez Bednorza? Atak Kurek w tym wieku i Kaczmarek który w tym sezonie grał słabo i rozegrał bardzo mało meczy nie wygląda zbyt optymistycznie

4

Ale Grbic będzie miał ból głowy z powołaniami na IO, współczuję bo ktoś napewno będzie mega wkurzony

0

@mekston nie mówię że tego nie powinni wykorzystać ale przez to ciężko będzie określić ich pełnoprawnymi mistrzami jak w każdej rundzie rywale grali bez co najmniej 1 najważniejszego gracza.

0

Jak Boston wygra mistrzostwo to będzie jednym z najbardziej dyskusyjnych mistrzów ostatnich lat. Po fazie zasadniczej zasługiwali jak nikt inny, ale po takich PO gdzie każdy ich rywal gra bez najlepszego zawodnika nie zasługują wgl

0

@MesQueUnClub96 a jak wygląda Doncic jeśli chodzi o skutecznośc? Bo nie wiem a w sumie to ciekawe

0

@Czajka90 brak wstydu to mało powiedziane. Ogromny sukces mimo porażki. Ale opady dużo pomogły. Gdyby tor był normalny to pewnie byłoby 30:60

4

@Zoker i to się nazywa dobre traktowanie pracowników.....a nie rzucanie się gównem w mediach

0

@HighestInTheRoom dlaczego wstyd? Najwyraźniej zasługuje skoro ma tyle milionów. No ale ze z młodego pokolenia to od razu trzeba z reguły wyśmiać

0

@zadafcb tylko że u ich rywali wypada zawsze najważniejszy gracz, a KP to 3 opcja, q biorąc pod uwagę formę White to i może 4.

0

@Encore najgroźniejszym rywalem Bostonu jak co roku jest duet JJ. Włączy im się Jordanowanie, 1/10 w ostatniej kwarcie jak to mają w zwyczaju i bye bye

0

@mordini123 no ale niektóre walki w njpw to były epickie i nie mówię o samej sądzę Omega vs Okada

0

@mordini123 kiedyś się oglądało tam WWE xd dzięki WWE człowiek poznał NJPW w najlepszym okresie- Onega, Okada, Osprey, Scurll, Naito, Ishii, Suzuki i wielu innych

0

@sergio5 Xavi po porażce w weekend: "piłkarze byli myślami gdzie indziej, zastanawiali się jak mogło dojść do takiej tragedii, kto to widział by człowiek człowiekowi wilkiem

0

@PatrykBarca pokaż mi drugiego takiego który przez cały sezon wykona 1 udamy drybling

0

Wymienić Raphinhe i Torresa za Lookmana

3

Już za niecałą godzinę nasza kadra siatkarska rozpocznie ligę narodów, która jest przedsmakiem tym co nas czeka. Pasuje wkoncu udowodnić naszą potęgę na IO i pokazać że jesteśmy najlepszym krajem w historii w siatkówkę.

0

@cules100pro jakbyśmy mieli normalny sztab trenerski to by nie było się czego obawiać. To nie kadra zniszczyła Pedriego tylko to że u nas nie ma lekarzy tylko jakieś podróbki

1

@MesQueUnClub96 Kyrie zażąda transferu, potem Luka się wkurzy że nic nie wygrywa i zrobi to samo

1

@Pawel13sz żenada. Brak słów

0

@GeraltzKatalonii zmień Twitter na X bo już nie ma Twitter:P

0

@FcPortoFan1999 kurde nie wiem za kim tu jestem. Zdrowi Knicks mam wrażenie by wygrali z Bostonem w finale; ale jak u nich szpital to jednak większe szanse w finale mieliby chyba zdrowi Pacers

0

Anunoby to ledwo co chodzi ale u Thibsa to wystarczy by grać xd

1

@Comentateiro ciekawe czy Presti będzie trzymał picki jak to on czy raczej ściągnie jakąś gwiazdę a jak tak to kogo

15

Ale to jest patologia ten klub. Kibice Barcelony z Fame MMA się nie śmieją

1

@Barcasub wolę LS kupić bez ściągania Guido

0

@Barcasub nigdy w życiu bym nie ściągał Guido....kolejny Romeu

0

@prokar1 dobry ruch sportowo aczkolwiek każdy dzień robi z klubu, zarządu, trenera i przede wszystkim nas kibiców co raz większych idiotów i frajerów

0

@Cule1234 głupi i glupszy

2

@TheNekro94 zdecydowanie Xavi, jednak skład ma znacznie lepszy. Plus Xavi "przebija" Holendra na konferencji, a ciężko było w to uwierzyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?