1

@RanDiFCB oddać gorszego grajka i pozyskać lepszego to parodia?

0

@Faro bardziej się zastanawiam po co takie drużyny tak Francja czy Hiszpania grają towarzyski z takimi zespołami. Przecież to nawet schematów nie potrzebujesz bo na treningu masz większą konkurencję

3

@blakkudium no i bardzo dobrze

1

@Ojciec5tkidzieci Grozer dalej trzyma poziom? Bo dawno go nie widziałem a w swoim prime to najlepszy atakujący w swoich czasach

0

@Cule1234 jak zostanie to znaczy że trener dalej ma gówno do powiedzenia w kwestii transferów

0

@barcanawieki i co w tym dziwnego? Chłop ma takie osiągnięcia i taki wpływ na te wyniki że napewno zasługuje by mówix o nim jako o jednym z najlepszych

1

Carlo można chyba śmiało stawiać na tej samej półce co Pep. Nie dokonał rewolucji ale prowadzi zespół jak nikt inny

1

Ten skład BVB jest tak słaby, że u nas chyba żaden by nie miał miejsca w podstawowym składzie, ale jakby był mecz BVB vs Barcelona to by pewnie było 3-1 dla Niemców

0

@FcPortoFan1999 jak kto woli, szczerze mówiąc te wszystkie otwarcie, zamknięcia i inne ceremonię dla mnie są ochydne

0

@FcPortoFan1999 najlepsze wydarzenie dziś związane z LM :P

3

@MesQueUnClub96 tylko jak zdajesz sobie sprawę że zostało Ci rok, moze dwa lata gry i ostatnie lata raczej nie miałeś czego świętować to i taki puchar ma znaczenie.

14

@IronSanHybrid to co się wczoraj tu działo to jakiś absurd xd chłop miał szansę wygrać możliwie swój ostatni puchar a tu się śmiano....ciekawe czy się śmiano z Messiego jak 3x przegrał po przegranych finałach

0

@Chucky dlaczego?

0

@Rewolucja123 ja zacząłem pod koniec lutego i zrobiłem wtedy 3,5km i obiecałem sobie że do końca maja zrobię 10 i pękło.... aczkolwiek ostatnie 300m to już prawie omamy miałem xd

0

@MessiForeverTheBest to jak Doncic nie dowiezie to pewnie duet Tatum-Brown zrobi 7/40 z gry

0

@FcPortoFan1999 ale dla kogo

1

W sumie w tych finałach NBA to najlepsze rozwiązanie to game 7 w Bostonie i Irving rzuca 50pkt i jakiegoś chorego game winnera

1

Z obecnym sztabem medycznym trzeba zakładać że Gavi wróci za 2 lata

1

@PatrychoO nie no już bez jaj. Mówienie że Benzema jest kilka poziomów niżej to już przesada. Cała trójka to ten sam poziom tylko każdemu pasuje inny styl

0

@barca__rządzi gorsi są kibice którzy się z tego śmieją, że piłkarz chciał wygrać puchar

0

@tadzik447 3 złota olimpijskie dziękuję i do widzenia

0

@tadzik447 jak Małysz nawet nie jest najlepszym skoczkiem w historii Polski :P

1

@Encore wydaje mi się że tylko Doncic i Embiidovi takie "faule" gwiżdżą często. Kiedyś jeszcze Hardenowi

0

@BulaKG słuchałeś go czy po prostu komentarze na zasadzie "wiele się tu polskich raperów obraża to też i jego obrażę"?

0

@ViscaelBarca2007 szkoda tylko, że przez ostatnie 3 lata kariery u nas to jakieś 20-30% takich zabaw kończyło się jego stratą lub niecelnym podaniem

11

Nie no jeżeli ktoś uważa że przegraliśmy przez sędziów to znaczy że poziom jego inteligencji jest podobny do jakości konferencji Xaviego

0

@takisobiektos SAS jedna z najgorszych obron i nagroda DPOY dla ich zawodnika.... absurd

1

@Litman jednak trzeba pamiętać, że Słowenia gra swoim pierwszym składem, a u nas jednak brakuje kilku podstawowych zawodników

0

@Xxxbarca4ever no ale Kurek i Kaczmarek nie są zbyt pewni. Jeden stary i problemy z kontuzjami, a drugi słaby sezon i dużo problemów. Dla mnie Zatorski to już przeciętny libero, mało co wyciąga

0

@kulek22 Bołądź napewno nie pojedzie, zero doświadczenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?