FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 taaa 10 od razu
0
Kurde jakoś tak te PO w NBA mam wrażenie, że mocno zawodzą..wkrótce finały konferencji a do tej pory były może 4 mecze które były na styku, takie że wynik się rozstrzygał w ostatnich minutach. I to 2 mecze w serii LAL vs Denver a kolejne 2 to 76vs Knikcs
0
@zadafcb kontuzje to normalna sprawa, ale tu mówimy o kontuzjach najlepszych zawodników u rywali, nie mówimy o jakimś Niangu czy Jaquez czy jak go się tam pisze. Ale i Tatum i Brown grali, z kontuzją lekką ale grali, w PO w 100% zdrowych zawodników to nie ma
0
@zadafcb Miami bez Butlera i Roziera, Cavs bez Allena i Mitchella, jak Knicks awansują to bez połowy składu, brakuje by jeszcze w Denver się Jokic z Murray kontuzjowal. No nie wiem czy nie mają nigdy zdrowych PO, bo duet Brown-Tatum zawsze gra, a to że nie dowożą to już inna sprawa
0
Jak Boston wygra pierścień w tym roku to będzie najbardziej farciarski mistrz w ostatnich latach. Same kontuzje na wschodzie...
0
@AnalnaGrawitacja a nigdy w zyciu
15
Pilkarz wybitny, ale w gadce to większego debila w piłce nie ma....
1
@Rastafarnianin przecież to oczywiste. Ta gadka że mieliśmy super obronę to gówno prawda. Ta "świetna obrona" wykierowala na MVP sezonu bramkarza, który musiał ratować nas w każdej kolejce po pare razy
1
Emery to chyba najbardziej niedoceniany trener świata. W PsG mu nie wyszło, ale tam to by Guardioli nie poszło.
3
Kilka miesięcy był tu filmik z jakiegoś meczu NHL gdzie sekundę po rozpoczęciu meczu już się bili, kojarzy ktoś może o co tam chodzilo i jakie grały tam drużyny?
1
@Comentateiro z drugiej strony jak kontuzjowanych jest 4 zawodników z Twojej rotacji to co innego masz zrobić
3
@BORO_12 jak odchodził to PSG było lepszym miejscem na rozwój u było lepszym projektem sportowym. Nie dostawało po 8-2 w LM
0
@MesQueUnClub96 eee tam brutalny faul i powinno być zawieszenie na 15meczy
0
@Encore ehhh gdyby nie te kontuzje w GSW to by się sweep skończyło pewnie
0
@tristan87 ale płaczą o to....
3
@Faro ale u nas jest tak samo. Przypominam co tu się działo gdy wkraczał Fati a w Realu grał Vinicius
0
@ranger3120 kurde jakoś nie kojarzę Godina z brutalnosci
0
@Encore no nie mów że tu odgwizadno faul Gilberta i Jokic miał wolne??
1
@arasz1819 xd. Nie jestem hejterem Messiego tylko mam go w **** odkąd odszedł
1
@kryhaa złego nic
0
@BORO_12 dlatego z ławki wpuszcza Romeu :P
4
@arasz1819 bo jestem kibicem Barcelony a nie jakieś durnej Argentyny. Co ma wspólnego kibicowanie na mundialu do miłości do Barcelony? Xd właśnie ten mundial pokazał że większość tu to kibice Messiego a nie Barcelony
15
@Hindus takich co uważa że Messi to więcej niż klub? Tu jest takich mnóstwo. Oni jakby Messi teraz dołączył do Realu to by chcieli tryplet dla Realu co rok
0
@wojopancer hot zdecydowanie
3
To co, dalej będziecie pisać o farcie czy jednak nie?
0
@Kwasiak98 Pan Haaland mówi to Pani coś? Kane rzadko grał ważne mecze w Tottenhamie xd
1
Jak niestety Boston wygra mistrzostwo w tym sezonie to mam nadzieję że przy takiej formie to White zostanie MVP a nie jakiś tam Tatum jeżeli będą grać dalej na takim poziomie jak do tej pory
8
Reus ogłosił że po sezonie odchodzi z BVB, niech chłopak zmieni zdanie bo to modne
0
@Kwasiak98 tak smak kibice PSG mogą zapytać jak przegrali pierwszy mecz: zapytaj Donnarummy
4
Też tak macie że Barcelona Xaviego zabiła w was chęci do oglądania piłki? Ciągle kompromitacje, ciągle wymówki, ciągłe ośmieszanie na polu sportowym i wizerunkowym....