1

@MesQueUnClub96 taaa 10 od razu

0

Kurde jakoś tak te PO w NBA mam wrażenie, że mocno zawodzą..wkrótce finały konferencji a do tej pory były może 4 mecze które były na styku, takie że wynik się rozstrzygał w ostatnich minutach. I to 2 mecze w serii LAL vs Denver a kolejne 2 to 76vs Knikcs

0

@zadafcb kontuzje to normalna sprawa, ale tu mówimy o kontuzjach najlepszych zawodników u rywali, nie mówimy o jakimś Niangu czy Jaquez czy jak go się tam pisze. Ale i Tatum i Brown grali, z kontuzją lekką ale grali, w PO w 100% zdrowych zawodników to nie ma

0

@zadafcb Miami bez Butlera i Roziera, Cavs bez Allena i Mitchella, jak Knicks awansują to bez połowy składu, brakuje by jeszcze w Denver się Jokic z Murray kontuzjowal. No nie wiem czy nie mają nigdy zdrowych PO, bo duet Brown-Tatum zawsze gra, a to że nie dowożą to już inna sprawa

0

Jak Boston wygra pierścień w tym roku to będzie najbardziej farciarski mistrz w ostatnich latach. Same kontuzje na wschodzie...

0

@AnalnaGrawitacja a nigdy w zyciu

15

Pilkarz wybitny, ale w gadce to większego debila w piłce nie ma....

1

@Rastafarnianin przecież to oczywiste. Ta gadka że mieliśmy super obronę to gówno prawda. Ta "świetna obrona" wykierowala na MVP sezonu bramkarza, który musiał ratować nas w każdej kolejce po pare razy

1

Emery to chyba najbardziej niedoceniany trener świata. W PsG mu nie wyszło, ale tam to by Guardioli nie poszło.

3

Kilka miesięcy był tu filmik z jakiegoś meczu NHL gdzie sekundę po rozpoczęciu meczu już się bili, kojarzy ktoś może o co tam chodzilo i jakie grały tam drużyny?

1

@Comentateiro z drugiej strony jak kontuzjowanych jest 4 zawodników z Twojej rotacji to co innego masz zrobić

3

@BORO_12 jak odchodził to PSG było lepszym miejscem na rozwój u było lepszym projektem sportowym. Nie dostawało po 8-2 w LM

0

@MesQueUnClub96 eee tam brutalny faul i powinno być zawieszenie na 15meczy

0

@Encore ehhh gdyby nie te kontuzje w GSW to by się sweep skończyło pewnie

0

@tristan87 ale płaczą o to....

3

@Faro ale u nas jest tak samo. Przypominam co tu się działo gdy wkraczał Fati a w Realu grał Vinicius

0

@ranger3120 kurde jakoś nie kojarzę Godina z brutalnosci

0

@Encore no nie mów że tu odgwizadno faul Gilberta i Jokic miał wolne??

1

@arasz1819 xd. Nie jestem hejterem Messiego tylko mam go w **** odkąd odszedł

1

@kryhaa złego nic

0

@BORO_12 dlatego z ławki wpuszcza Romeu :P

4

@arasz1819 bo jestem kibicem Barcelony a nie jakieś durnej Argentyny. Co ma wspólnego kibicowanie na mundialu do miłości do Barcelony? Xd właśnie ten mundial pokazał że większość tu to kibice Messiego a nie Barcelony

15

@Hindus takich co uważa że Messi to więcej niż klub? Tu jest takich mnóstwo. Oni jakby Messi teraz dołączył do Realu to by chcieli tryplet dla Realu co rok

0

@wojopancer hot zdecydowanie

3

To co, dalej będziecie pisać o farcie czy jednak nie?

0

@Kwasiak98 Pan Haaland mówi to Pani coś? Kane rzadko grał ważne mecze w Tottenhamie xd

1

Jak niestety Boston wygra mistrzostwo w tym sezonie to mam nadzieję że przy takiej formie to White zostanie MVP a nie jakiś tam Tatum jeżeli będą grać dalej na takim poziomie jak do tej pory

8

Reus ogłosił że po sezonie odchodzi z BVB, niech chłopak zmieni zdanie bo to modne

0

@Kwasiak98 tak smak kibice PSG mogą zapytać jak przegrali pierwszy mecz: zapytaj Donnarummy

4

Też tak macie że Barcelona Xaviego zabiła w was chęci do oglądania piłki? Ciągle kompromitacje, ciągle wymówki, ciągłe ośmieszanie na polu sportowym i wizerunkowym....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?