FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Od Messiego nie dało sie byc gorszym, tylko nie pisz ze Denisowi sie udalo. Alena wogole nie bylo na boisku i niby lepszy....
3
Haahahahaah xd Denis 2.0?? Dobrych zawodow nie rozegral, ale nie byl tak irytujacy jak Messi, i tak slaby jak Alena
0
To jest skandal
6
Kupuja takich zawodnikow, a potem sie dziwią ze wygrywaja tylko Bundeslige, a w LM dostają oklep. Przeciez tem Goretzka jest gorszy od Vidala, Thiago czy Tolliso
0
on po 2-3 sezonach zaczął dobrze grac
0
pamiętam jak jako jeden z nielicznych na niego liczyłem, ale po 30-40 meczach sam już przestałem wierzyć
0
Czy jakas stacja pokaże dzisiejsze kwalifikacje w lotach? Jakie sa prognozowane warunki
0
Goretzka do najlepszych bardzo duzo brakuje, przynajmniej to jest moje zdanie
5
Gdyby tak byl ten licznik 8.03.2017 to by padl rekord na 100%
8
zaraz po pojawieniu się Eleven na rynku było zupełenie inaczej, znaczy na odwrót. Teraz gosci z Canał+ nie da się słuchać, a kiedys byli znakomici, teraz jedyny poważny komentator La Ligi lub CdR to Ćwiąkała
7
juz widze te wskazniki w La Liga w błedach sedziowskich:
bez Var-u: 80%
z Var-em: 75%
0
kazdy wiedział, ze obrońcą jest bardzo dobrym, ale chyba nikt nie przypuszczał, ze tyle wytrzyma bez kontuzji, i od razu osiagnie genialny poziom
0
Aleni to bym wgl nie ocenił, bo jakby nie grafika przedstawiająca skłądy to bym nie wiedział ze gra. Vidal to sie nie nadaje do naszego stylu gry, dzida i do przodu
0
polecam statystyki Aleni, które ktos tutaj wczoraj rzucił, polecam grę Vidala, który nie wiadomo co robił
0
z Messim zagrozenie było??? jak doceniamy go co mecz, to po wczorajszym nie mozna powiedzieć ani słowa dobrego. Tak egoistyczny jak wczoraj był to nawet Ronaldo nie jest
0
akurat to mnie osobiscie czasem irytuje. Jak nienawidze Gomesa, to w meczu z RSSS 2 razy wychodził na doskonała pozycję, a Messi podał do Luis przed którym było 2 zawodników rywali, i kilka takich sytuacji w innych meczach mozna znalezc
2
Rafinha grał zbyt krótko by ocenic jego grę, a Denis? Szału nie zagrał, ale czy można powiedzieć by był gorszy od: Messiego, Vidala, Aleni czy Paulinho?? Napewno gorszy nie byl
10
Porozumienie międze Messi i Suarezem jest doskonałe, ale nie uwazacie, że to we wczorajszym meczu sprawiło nam najwiekszy problem? Messi wczoraj grał tak strasznie indywidualnie, że Ronaldo przy nim to pikuś. Powinien mieć 3-4 asysty, ale postanowił na siłe iść sam do końca, bo własnie nie było Luisa
0
Noo bez Iniesty, Dembele, Coutinho, Paco, Paulinho to moze byc problem. Zwlaszcza ze Espanyol stanie 11 na 20m, a nasi zapomnieli co to strzal z dystansu
0
Ide o zaklad, ze Coutinho bez miesiecznej gry i bez zgrania zagralby lepiej niz Gomes, Alena, Denis i Vidal razem
1
Chyba byla o tarcze wspólnoty i tamta byla pierwsza
0
dla mnie oczywista odpowiedź: Messi. Zdecydowanie najgorszy
1
ja ze skrecona kostką i po opijaniu sylwestra miałem więcej energi i wiecej się ruszałem niż nasi piłkarze dzisiaj....zimny prysznic nie zaszkodził, szkoda ze w derbach
2
Grali takie g...... dzisiaj, ze az na to porazke zasługują, Messi to dzisiaj dno totalne....
0
Niech juz Messi to odpusci....ilez mozna. W tym jest fatalny
1
Tylko nie oczekujcie od Denisa suoer zawodów, skoro gra pierwszy raz od 5 meczy
0
Hahaah Busiiiii
0
Gdzie mozna oglądać FightKlub online?
0
przeciez Hazard to tak samo wolny elektron jak Messi, więc nie bedzie wiele pojedynków między nimi
0
mecz z PSG nie jest zadnym wyznacznikiem, bo tam nikt nie grał. Semedo jest szybszy, i jezeli gramy przeciwko Sisto czy Bale to logicznym wyborem jest Semedo, ale lepszy jest w obronie Roberto