0

dla mnie oczywista odpowiedź: Messi. Zdecydowanie najgorszy

1

ja ze skrecona kostką i po opijaniu sylwestra miałem więcej energi i wiecej się ruszałem niż nasi piłkarze dzisiaj....zimny prysznic nie zaszkodził, szkoda ze w derbach

2

Grali takie g...... dzisiaj, ze az na to porazke zasługują, Messi to dzisiaj dno totalne....

0

Niech juz Messi to odpusci....ilez mozna. W tym jest fatalny

1

Tylko nie oczekujcie od Denisa suoer zawodów, skoro gra pierwszy raz od 5 meczy

0

Hahaah Busiiiii

0

Gdzie mozna oglądać FightKlub online?

0

przeciez Hazard to tak samo wolny elektron jak Messi, więc nie bedzie wiele pojedynków między nimi

0

mecz z PSG nie jest zadnym wyznacznikiem, bo tam nikt nie grał. Semedo jest szybszy, i jezeli gramy przeciwko Sisto czy Bale to logicznym wyborem jest Semedo, ale lepszy jest w obronie Roberto

7

Mnie tak ,, jara" transfer Coutinho ze ja juz bym go tam wsadził :D no i chyba bym wsadzil Villa za Deco

0

Nie wiem po co tutaj mowa o Denisie, ktory kosztowal kilkanascie razy mniej

1

Byl jedna z 3-4 osob najlepszych- to prawda. Ale nie błyszczał tam jakos wybitnie, a powtarzam: to byla najgorsza Valencia w XXIw. takze tam.nie bylo trudno błyszczeć, tam i by Maczynski gral na dobrym poziomie

0

Transfer Gomesa to dla mnie najwieksza zagadka transferowa w Barcelonie odkąd pamiętam. Juz nawet rozumiem bardziej kupno Chyhrynskiego. Pilkarz nie wyróżniający sie zdecydowanie w najslabszej wtedy Valencii od lat, do klubu który mial najsilniejszą pomoc na świecie

0

Valverde nie boi sie stawiac na młodych???? No blagam.... Tak dluga lista kontuzjowanych a powolal tylko Alena. To chyba ostatni trener w Hiszpanii, ktory stawia na młodzież( mowie tylko o tym sezonie)

3

Gomes po prostu pilnowal obronce RSSS by przypadkiem nie dostac piłki

1

Kto wg was jest lepszy: Lemar czy Fekir? Bo nie ogladam ligi francuskiej

1

Denis sabotazysta- na to jest tylko jefno okreslenie- xddddddd

0

A jaka uczelnia??

0

zaczęlo się juz Australian Open, takze moje pytanie: kto wsrod was jest faworytem wsród mezczyzn? No oczywiście oprócz Nadala i Federera, kogo przewidujecie na czarnego konia? Dymitrov moze wkoncu odpalic? Wawrinka po kontuzji?

0

juz to pisalem w sierpniu; Dembele zachował się nieodpowiedzialnie i tylko slepi tego nie podkresla, nie spodziewalem sie wtedy ze brak przygotowania do sezonu będzie mialo takie skutki

0

nie uwazacie, ze to trafienie wczorajsze Suareza było jego najpiękniejszym w naszych barwach?

7

Bez Iniesty, bez Dembele, bez Coutinho; za to z Gomesem..... Valverde bedzie musial duzoooo kombinować

0

Hahaha nooo to byli dobre, takie mocne 2/10

0

Gomes to chyba utknął na kiblu w szatni, bo nie wyszedl

0

A tak chwalony byl ten Ederson...a dzisiaj to jakis sabotazysta

0

Jak myslicie, kto z obecnej kadry ma najsilniejsze uderzenie? Chodzi mi tylko o siłę, nie celność

0

Noo moja opinia jest taka ze tylko impact robi gorsze walki niz wwe. No i te walki sa slabo rozpisywane, no Aj vs Owens na SS mial potencjal na walke roku, bo obaj sa genialni, ale walka byla zle rozpisana

0

Bo byl okres gdzie wgl nie dawal 5*, ale od 2016 tam w ciagu roku daje 15x5* co jest troche przesadą

0

Jak ktos jest wielkim fanem Rickiego to musi byc petarda

0

No bo njpw i pwg robi obecnie najlepsze walki zdecydowanie. Jednak fakt jest zapatrzony, ale czy mozna mu sie dziwic? A Omega to jest dla niego GOAT, ale tez nie mozna sie dziwic, bo obecnie nest najlepszy na swiecie, przynajmniej to jest moje zdanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?