FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dla mnie oczywista odpowiedź: Messi. Zdecydowanie najgorszy
1
ja ze skrecona kostką i po opijaniu sylwestra miałem więcej energi i wiecej się ruszałem niż nasi piłkarze dzisiaj....zimny prysznic nie zaszkodził, szkoda ze w derbach
2
Grali takie g...... dzisiaj, ze az na to porazke zasługują, Messi to dzisiaj dno totalne....
0
Niech juz Messi to odpusci....ilez mozna. W tym jest fatalny
1
Tylko nie oczekujcie od Denisa suoer zawodów, skoro gra pierwszy raz od 5 meczy
0
Hahaah Busiiiii
0
Gdzie mozna oglądać FightKlub online?
0
przeciez Hazard to tak samo wolny elektron jak Messi, więc nie bedzie wiele pojedynków między nimi
0
mecz z PSG nie jest zadnym wyznacznikiem, bo tam nikt nie grał. Semedo jest szybszy, i jezeli gramy przeciwko Sisto czy Bale to logicznym wyborem jest Semedo, ale lepszy jest w obronie Roberto
7
Mnie tak ,, jara" transfer Coutinho ze ja juz bym go tam wsadził :D no i chyba bym wsadzil Villa za Deco
0
Nie wiem po co tutaj mowa o Denisie, ktory kosztowal kilkanascie razy mniej
1
Byl jedna z 3-4 osob najlepszych- to prawda. Ale nie błyszczał tam jakos wybitnie, a powtarzam: to byla najgorsza Valencia w XXIw. takze tam.nie bylo trudno błyszczeć, tam i by Maczynski gral na dobrym poziomie
0
Transfer Gomesa to dla mnie najwieksza zagadka transferowa w Barcelonie odkąd pamiętam. Juz nawet rozumiem bardziej kupno Chyhrynskiego. Pilkarz nie wyróżniający sie zdecydowanie w najslabszej wtedy Valencii od lat, do klubu który mial najsilniejszą pomoc na świecie
0
Valverde nie boi sie stawiac na młodych???? No blagam.... Tak dluga lista kontuzjowanych a powolal tylko Alena. To chyba ostatni trener w Hiszpanii, ktory stawia na młodzież( mowie tylko o tym sezonie)
3
Gomes po prostu pilnowal obronce RSSS by przypadkiem nie dostac piłki
1
Kto wg was jest lepszy: Lemar czy Fekir? Bo nie ogladam ligi francuskiej
1
Denis sabotazysta- na to jest tylko jefno okreslenie- xddddddd
0
A jaka uczelnia??
0
zaczęlo się juz Australian Open, takze moje pytanie: kto wsrod was jest faworytem wsród mezczyzn? No oczywiście oprócz Nadala i Federera, kogo przewidujecie na czarnego konia? Dymitrov moze wkoncu odpalic? Wawrinka po kontuzji?
0
juz to pisalem w sierpniu; Dembele zachował się nieodpowiedzialnie i tylko slepi tego nie podkresla, nie spodziewalem sie wtedy ze brak przygotowania do sezonu będzie mialo takie skutki
0
nie uwazacie, ze to trafienie wczorajsze Suareza było jego najpiękniejszym w naszych barwach?
7
Bez Iniesty, bez Dembele, bez Coutinho; za to z Gomesem..... Valverde bedzie musial duzoooo kombinować
0
Hahaha nooo to byli dobre, takie mocne 2/10
0
Gomes to chyba utknął na kiblu w szatni, bo nie wyszedl
0
A tak chwalony byl ten Ederson...a dzisiaj to jakis sabotazysta
0
Jak myslicie, kto z obecnej kadry ma najsilniejsze uderzenie? Chodzi mi tylko o siłę, nie celność
0
Noo moja opinia jest taka ze tylko impact robi gorsze walki niz wwe. No i te walki sa slabo rozpisywane, no Aj vs Owens na SS mial potencjal na walke roku, bo obaj sa genialni, ale walka byla zle rozpisana
0
Bo byl okres gdzie wgl nie dawal 5*, ale od 2016 tam w ciagu roku daje 15x5* co jest troche przesadą
0
Jak ktos jest wielkim fanem Rickiego to musi byc petarda
0
No bo njpw i pwg robi obecnie najlepsze walki zdecydowanie. Jednak fakt jest zapatrzony, ale czy mozna mu sie dziwic? A Omega to jest dla niego GOAT, ale tez nie mozna sie dziwic, bo obecnie nest najlepszy na swiecie, przynajmniej to jest moje zdanie