0

Jestem jedna z ostatnich osob, na ktore mozna mowic sztywniak.... Ale sa rzeczy ktore najzwyczajniej na swiecie nie wypada

0

No troche to slabo wyglada wg mnie. W Brazylii robic takie rzeczy to normalne, ale w Europie, a szczegolnie w takim klubie jak Barca?? Mam nadzieje tego nigdy nie zobaczyć

1

Nie żartuje. Mlody juz nie jest, ale na 100% ma wiekszy talenr od Rafinhi, ktory jak dostal prawdziwa szansę to ja wykorzystal, po czym poszedl w odstawke. Co Rafinha dawal? Zajecie dla lekarzy?

2

Denis w wrzesniu gral na takim poziomie, o jakim zdrowy Rafinha moze pomarzyć

3

Napewno lepszy od Gomesa, ale nie kosztowal 35mln

0

Lepsza niz w zeszlym sezonie, ale to nie oznacza dobra. Mats w kazdym meczu, nawet z najgorszymi druzynami musi bronic sytuację, ktora tylko de Gea bylby wstanie obronic. W kilku meczach gdyby nie on to bysmy przegrali, takze w obronie nadal jes wiele do poprawy

1

ogólna opinia jest taka, ze Valverde idealnie poukładał drużyne, idealnie zrównoważył i poprawił grę defensywną. Moje zdanie jest inne: on poprawil MAtS, obrona nadal jest słaba, przeciez w kazdym meczu ter Stegen musi bronic 3-4 sytuacje trudne, lub bardzo trudne. Takze nie powiem komu zawdzieczamy wiecej, ale jestem pewine, ze gdyby nie MAtS to nawet nie wiem czy bylibysmy liderem

0

Czy tylko mi sie wydawało czy on kulał?

0

5 strzalow???? Mialem wrazenie ze ich z 9-10 bylo

13

Aspas zrobil Ronaldo

0

Ile strzalow mial dzisiaj CR?

3

z nami to byl ciul strzelil

24

Jak mnie denerwuje to wypominanie Suarezowi nurkowania, a Ronaldo ani slowa...

0

Bezpieczny wynik, fatalny rywal, ciezki kalendarz i tylko 5min xddddddd

1

15min do konca i wchodzi Gomes. Czyli Arnaiz wejdzie na 5min..... Valverde jest niemożliwy pod tym względem, tak wiem, powtarzam sie ale to jest idiotyzm

0

Gomes i Semedo na rozgrzewce, czyli znając Valverde Arnaiz nic nie zagra

0

No mowie oczywiście o tym sezonie

2

Alba to najlepszy LO na swiecie i nikt nie powinien miec zadnych watpliwosci. Marceli dramat, Alaba to nie ta klaaa

0

Alba to geniusz :D.

2

liczylem na Arnaiza kosztem Dembele, z całym szacunkiem do Levante, ale Arnaiz własnie z takimi druzynami powinien się ogrywac, a Dembele dopiero co wrócił

1

obaj wykonują genialną pracę, ale Zelek musi jeszcze sobię renomę wyrobić by dorównać Barcainfo :P

1

tez uwazam, ze Dembele napewno nie był wart tych 100mln, jak chcielismy go brać to z Rennes, albo zaczekać aż w BVB zaliczy 2-3 dobre sezony. Zarząd był zdesperowany i go kupili; cieszyłem się z jego transferu ale nie tak jak z Coutinho

0

no tak, ale w meczu z np. Levante, czy Eibar nie bedziemy musieli bać się o wynik, tak jakbyśmy grali Vidale, Deulofeu i Gomesem

1

napisałem ewentualnej, przeciez oczywiste ze tego nie chce

2

to jest jego zdanie i ma do niego pełne prawo. Za taki bezmyslny komentarz i obrazanie innych uzytkowników powinny byc miesieczne bany

1

nareszcie jakaś ewentualna kontuzja Messiego, czy posadzenie go na ławce, nie będzie u kibiców wywoływała palpitacji serca

33

No czesto ma kontuzje na przestrzeni sierpnia i stycznia, ale teraz juz mu to raczej przejdzie

0

O co chodzi z tym leganes vs rsss i podwojna szansa? Bo nigdy tego nie wiedzialem

0

ja go tam nigdy nie widziałem w naszej kadrze, na pocatku jeszcze wierzylem ze moze zastąpić Alvesa, ale w obronie jest beznadziejny, a w ataku tez nie ma za duzo do zaoferowania, dla mnie razem z Turanem, Deulofeu moze odejsc

0

prawda jest taka, ze przy dzisiejszym rynku 10-12mln za młodego obrońce warto zaryzykować, bo w razie niepowodzenia za duzo nie stracimy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?