FCB24
Dołączył/a: lipiec 2013
Kraków
8 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jestem jedna z ostatnich osob, na ktore mozna mowic sztywniak.... Ale sa rzeczy ktore najzwyczajniej na swiecie nie wypada
0
No troche to slabo wyglada wg mnie. W Brazylii robic takie rzeczy to normalne, ale w Europie, a szczegolnie w takim klubie jak Barca?? Mam nadzieje tego nigdy nie zobaczyć
1
Nie żartuje. Mlody juz nie jest, ale na 100% ma wiekszy talenr od Rafinhi, ktory jak dostal prawdziwa szansę to ja wykorzystal, po czym poszedl w odstawke. Co Rafinha dawal? Zajecie dla lekarzy?
2
Denis w wrzesniu gral na takim poziomie, o jakim zdrowy Rafinha moze pomarzyć
3
Napewno lepszy od Gomesa, ale nie kosztowal 35mln
0
Lepsza niz w zeszlym sezonie, ale to nie oznacza dobra. Mats w kazdym meczu, nawet z najgorszymi druzynami musi bronic sytuację, ktora tylko de Gea bylby wstanie obronic. W kilku meczach gdyby nie on to bysmy przegrali, takze w obronie nadal jes wiele do poprawy
1
ogólna opinia jest taka, ze Valverde idealnie poukładał drużyne, idealnie zrównoważył i poprawił grę defensywną. Moje zdanie jest inne: on poprawil MAtS, obrona nadal jest słaba, przeciez w kazdym meczu ter Stegen musi bronic 3-4 sytuacje trudne, lub bardzo trudne. Takze nie powiem komu zawdzieczamy wiecej, ale jestem pewine, ze gdyby nie MAtS to nawet nie wiem czy bylibysmy liderem
0
Czy tylko mi sie wydawało czy on kulał?
0
5 strzalow???? Mialem wrazenie ze ich z 9-10 bylo
13
Aspas zrobil Ronaldo
0
Ile strzalow mial dzisiaj CR?
3
z nami to byl ciul strzelil
24
Jak mnie denerwuje to wypominanie Suarezowi nurkowania, a Ronaldo ani slowa...
0
Bezpieczny wynik, fatalny rywal, ciezki kalendarz i tylko 5min xddddddd
1
15min do konca i wchodzi Gomes. Czyli Arnaiz wejdzie na 5min..... Valverde jest niemożliwy pod tym względem, tak wiem, powtarzam sie ale to jest idiotyzm
0
Gomes i Semedo na rozgrzewce, czyli znając Valverde Arnaiz nic nie zagra
0
No mowie oczywiście o tym sezonie
2
Alba to najlepszy LO na swiecie i nikt nie powinien miec zadnych watpliwosci. Marceli dramat, Alaba to nie ta klaaa
0
Alba to geniusz :D.
2
liczylem na Arnaiza kosztem Dembele, z całym szacunkiem do Levante, ale Arnaiz własnie z takimi druzynami powinien się ogrywac, a Dembele dopiero co wrócił
1
obaj wykonują genialną pracę, ale Zelek musi jeszcze sobię renomę wyrobić by dorównać Barcainfo :P
1
tez uwazam, ze Dembele napewno nie był wart tych 100mln, jak chcielismy go brać to z Rennes, albo zaczekać aż w BVB zaliczy 2-3 dobre sezony. Zarząd był zdesperowany i go kupili; cieszyłem się z jego transferu ale nie tak jak z Coutinho
0
no tak, ale w meczu z np. Levante, czy Eibar nie bedziemy musieli bać się o wynik, tak jakbyśmy grali Vidale, Deulofeu i Gomesem
1
napisałem ewentualnej, przeciez oczywiste ze tego nie chce
2
to jest jego zdanie i ma do niego pełne prawo. Za taki bezmyslny komentarz i obrazanie innych uzytkowników powinny byc miesieczne bany
1
nareszcie jakaś ewentualna kontuzja Messiego, czy posadzenie go na ławce, nie będzie u kibiców wywoływała palpitacji serca
33
No czesto ma kontuzje na przestrzeni sierpnia i stycznia, ale teraz juz mu to raczej przejdzie
0
O co chodzi z tym leganes vs rsss i podwojna szansa? Bo nigdy tego nie wiedzialem
0
ja go tam nigdy nie widziałem w naszej kadrze, na pocatku jeszcze wierzylem ze moze zastąpić Alvesa, ale w obronie jest beznadziejny, a w ataku tez nie ma za duzo do zaoferowania, dla mnie razem z Turanem, Deulofeu moze odejsc
0
prawda jest taka, ze przy dzisiejszym rynku 10-12mln za młodego obrońce warto zaryzykować, bo w razie niepowodzenia za duzo nie stracimy.